2016.04.29. 12:59

Kilencet lőtt a PMFC a harkányi kupameccsen

Nagyon simán vette az akadályt a PMFC labdarúgócsapata a Baranya Megyei Kupában.

K. Mayer A. (Dunántúli Napló)

Márton Gábor együttese szerdán a megye II.-es Harkány vendége volt, s semmit sem bízott a véletlenre: már az első félidőben 5-0-ra vezetett, a szünet után pedig még hozzátett négyet, így 9-0 lett a végeredmény.

Ahogy az várható volt, izgalmas csatát hozott a Bóly–PVSK-­meccs (végül a hazaiak örülhettek), a PEAC viszont nem bírt idegenben a Hosszúheténnyel.

Szerdai eredmények (a győz­tesek, illetve döntetlen esetén az alacsonyabb osztályú csapat, továbbjutottak a következő körbe): Babarc–Szederkény 0-5, Bogád–Sellye 1-8, Bóly–PVSK 1-0, Drávaszabolcs–Siklós: elmaradt (a hazaiak nem tudtak kiállni), Harkány–PMFC 0-9, Himesháza–Pécsvárad 0-7, Hosszúhetény–PEAC 2-2, Kővágószőlős–Nagykozár 3-1, Lovászhetény–Mohács 5-0, Mozsgó–Szigetvár 2-0, Ócsárd–Villány 2-1, Véménd–Szászvár 0-9.