Névtár - Sors Tamás

Az Év egyetemi sportolója díjat kapott Sors Tamás is

november 25. 12:17

Több mint ötven felsőoktatásban tanuló fiatal, köztük a riói olimpia és paralimpia öt-öt érmese érdemelte ki idén az Év egyetemi sportolója elismerést.

Sors Tamás és Konkoly Zsófi is bronzérmes 100 pillangón

szeptember 15. 22:56

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Sors Tamás egy hatodik és egy negyedik helyet is összeúszott

szeptember 14. 10:40

Egy hatodik helyet csapott a korábban megszerzett ezüstérméhez az ANK Úszóklub versenyzője, Sors Tamás a riói paralimpián. Éjszaka pedig negyedik lett.

Sors Tamás utolsó paralimpiájára utazik el

augusztus 29. 08:16

A hamarosan kezdődő paralimpián Sors Tamás még egyszer utoljára képviseli az országot és Pécset, hogy aztán a sporton túli életre koncentráljon.

Sors Tamás ismét egy nagyot úszna a paralimpián

július 17. 18:28

Szeptemberben, Rióban sorozatban a harmadik paralimpiáján állhat rajtkőre az ANK Úszóklub versenyzője, Sors Tamás.

Egy ezüstéremmel is gazdagodott a pécsi Sors Tamás az úszó Eb-n

augusztus 8. 20:01

Egy bronz után immár egy ezüstérem is bekerült Sors Tamás kollekciójába: az ANK Úszóklub versenyzője a 200 vegyes döntőjében a második helyen végzett az olasz Federico Morlacci mögött.

Sors Tamás második, Pap Bianka negyedik a paraúszó-vb-n

augusztus 18. 15:16

A paraúszók világbajnokságán a pécsi Sors Tamás 100 m-es pillangóúszásban szerzett ezüstérmet.

Pécsett és Mohácson tűzijáték, máshol csend

december 28. 10:44

Néhány nagyobb városában idén is maguknak kell gondoskodniuk a szilveszteri programokról a helybélieknek.

Sors Tamás az Év Embere jelöltjei között

december 21. 17:05

Sors Tamás is felkerült arra a tízes listára, melyet az RTL Klub Hírigazgatósága állított össze, és amelyről a nézők megválaszthatják az ÉV Emberét.

PMFC-Újpest 1-3 - Átok ül itthon ezen a csapaton?

szeptember 30. 20:44

Győzelmet várt mindenki vasárnap a PMFC-MATIAS labdarúgócsapatától, ám az Újpest elleni mérkőzésnek újabb pofon lett a vége. Hazai pályán már a nagyon sokadik...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »