Egyéb

2005.03.09. 08:12

Budapesti mozik műsora

BAMA

Arcvonal Irodalmi Kávézó (318-0300) Ősök ösvényén 18.00
Bálint Zsidó Közösségi Ház (311-9214) Ember a Holdon 18.00
Bem (316-8708) Az élet nélkülem 16.00 Nyócker 20.00 SINkron filmklub – Nézz balra, ott egy svéd! 18.00
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.45 Bújócska 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Fűrész 17.15, 19.45 A hihetetlen család 13.30 Kaptár 2. – Apokalipszis 18.00, 20.15 Micimackó és a Zelefánt 13.15, 14.45, 16.15 Nagy Sándor, a hódító 16.00 Nagy zűr Korzikán 13.45 A nemzet aranya 19.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 15.00 Penge: Szentháromság 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Az utolsó gyémántrablás 17.45, 19.45 Vejedre ütök 13.15, 15.30, 17.45, 20.00
Cinema City Új Udvar (437-8383) Aviátor 13.00, 16.15, 19.30 Bújócska 16.00, 18.00 Fűrész 14.00, 20.00 Hölgyválasz 15.30, 17.45, 20.00 Ray 14.45, 17.30 Sorstalanság 14.30, 17.15, 20.00 Az utolsó gyémántrablás 13.15, 20.30 Vejedre ütök 13.30, 15.45, 18.00, 20.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Ikrek 17.00 A legtöbb ember Kínában él 21.00 Messze 19.00 Orson Welles filmklub 19.00 Tudatlan tündérek 21.00 Visszafordíthatatlan 17.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Aviátor 12.45, 18.15, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30 Csudafilm 11.15, 15.30 Én, Pán Péter 13.15, 20.15, 22.15 Fűrész 21.15 Le a fejjel! 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Luther 10.30, 16.00 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 14.15 Penge: Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Sorstalanság 10.15, 13.00, 15.45, 18.30 Vejedre ütök 11.45, 15.45, 18.30, 21.00
Európa (322-5419) Állítsátok meg Terézanyut! 17.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 16.30 Csudafilm 20.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 18.30 Az élet egy csoda 20.00 Elveszett jelentés 14.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 16.00 Nyócker 14.30
Független Pedagógiai Intézet, Könyvtér Galéria (336-1766) A hét szamuráj 18.00
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) Aviátor 14.30, 18.00, 21.15 Bújócska 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.15, 19.15 Csudafilm 13.30, 15.30 Én, Pán Péter 17.15 Fűrész 22.45 A Hídember 14.15 Hölgyválasz 16.00, 18.15, 20.30, 22.30 Hosszú jegyesség 22.15 Közelebb 17.45, 20.00, 22.15 Le a fejjel! 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Lucky Luke és a Daltonok 13.00 Micimackó és a Zelefánt 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 Penge: Szentháromság 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Ray 13.00 Sorstalanság 13.45, 16.30, 19.15, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 20.45 Vejedre ütök 13.15, 15.45, 18.15, 20.45
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Aviátor 15.45, 19.00, 22.15 A belső tenger 17.00, 19.45, 22.30 Bújócska 16.45, 18.45, 21.00 Csudafilm 12.45, 14.45 Én, Pán Péter 12.30, 15.00, 17.30, 20.00 Hölgyválasz 13.15, 18.30, 20.45 Közelebb 12.15, 14.45 Le a fejjel! 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Micimackó és a Zelefánt 12.00, 13.45, 15.30, 17.15 Penge: Szentháromság 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Ray 15.30 Sorstalanság 16.15, 19.15, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 22.30 Vejedre ütök 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Bújócska 14.15, 16.30, 19.45, 21.45 Csudafilm 14.45, 19.15, 21.15 Én, Pán Péter 18.45, 21.00 Hölgyválasz 13.00, 15.15, 18.00, 20.15 Le a fejjel! 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Micimackó és a Zelefánt 14.00, 16.00, 17.45 Penge: Szentháromság 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Sorstalanság 16.45 Vejedre ütök 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Bújócska 15.15, 19.00, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30, 20.15 Csudafilm 21.00 Én, Pán Péter 14.30, 16.45 Hölgyválasz 16.30, 21.30 Le a fejjel! 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45 Penge: Szentháromság 13.15, 16.15, 18.15, 20.30 Sorstalanság 13.45, 18.45 Vejedre ütök 14.15, 17.00, 19.30
Hunnia (322-3471) Elveszett jelentés 19.00 Haverok 21.00 Az örökség 17.00
Kossuth mozi (467-4260) Aviátor 15.30, 18.30, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 12.45 Kalózok 15.30  Le a fejjel! 10.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 10.30, 13.00, 18.00 Szerda esti filmklub – Che Guevara: A motoros naplója 20.30 Vejedre ütök 10.15, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.15
Kultiplex (476-0116) Apokalipszis most – rendezői változat 20.00 Boldog születésnapot! 18.00 Drogtanya 16.00 Elefánt 18.00 Korcs szerelmek 20.00
Mammut Mozi (345-8160) Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 A belső tenger 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 22.30 Bújócska 10.15, 15.30, 17.00, 20.45, 23.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.30, 20.45 Csodálatos Júlia 13.15, 18.30 Csudafilm 11.15 Én, Pán Péter 14.45, 19.15, 21.30 Fűrész 22.00 Hölgyválasz 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Hosszú jegyesség 11.45 Kerülőutak 14.30 Közelebb 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Le a fejjel! 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Lucky Luke és a Daltonok 10.45, 12.45 Luther 16.45 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15 Millió dolláros bébi 17.00, 20.00 Penge: Szentháromság 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Ray 19.00 Sorstalanság 12.30, 17.45 Vejedre ütök 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
Művész (332-6726) Álmodozók 15.00 Aviátor 21.15 A belső tenger 17.00, 19.15, 21.30 Dogville – A menedék 14.15 Az élet egy csoda 21.00 Hosszú jegyesség 15.00, 17.15 Hymypoika - Kitűnő tanulók 17.15 Kutyaszorítóban 17.15 A miskolci boniésklájd 19.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 15.45 Oldboy 19.00, 21.30 A pokol anatómiája 19.45 A por 19.15, 21.30 Vera Drake 17.30
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Csodálatos Júlia 15.30 Éjfél után 21.15 A por 17.30, 19.30
Örökmozgó (342-2167) Ceremónia 20.30 Hamvazószerda – A Budapesti Műegyetem németországi kitelepítése 1944–45 18.30 A nagy kék országút 16.30 Tandori 18.30 Tandori, Hamvazószerda – A Budapesti Műegyetem németországi kitelepítése 1944–45 18.30
Palace Campona (336-5555) 80 nap alatt a Föld körül 13.45 Aviátor 13.30, 16.45, 20.15 Bújócska 15.15, 17.45, 20.15, 22.30 Csudafilm 13.15, 15.15, 17.30, 19.30 Fűrész 20.00, 22.30 Hölgyválasz 14.15, 16.45, 19.00, 21.15 Közelebb 18.30, 20.45 Le a fejjel! 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 22.00 Lucky Luke és a Daltonok 13.30, 15.30 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45, 16.30, 18.15 Penge: Szentháromság 14.30, 17.00, 19.30, 22.15 Ray 16.15, 19.15 Sorstalanság 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 21.30 Vejedre ütök 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Palace Mom Park (336-5555) Aviátor 15.15, 18.30, 21.45 Bújócska 14.15, 18.45, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.00, 18.00 Én, Pán Péter 18.15, 20.30 Hölgyválasz 14.15, 16.15, 22.15 Közelebb 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Le a fejjel! 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Penge: Szentháromság 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Ray 14.00, 17.00, 20.00 Sorstalanság 21.00 Vejedre ütök 14.45, 16.30, 17.15, 19.45, 22.00
Palace Westend (336-5555) Állítsátok meg Terézanyut! 15.30, 18.00 Amerika kommandó: Világrendőrség 18.45,21.15 Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Bújócska 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.30, 16.30, 21.30 Csudafilm 12.00, 17.00 Egy hulla, egy falafel és a többiek... 16.45, 19.45 Én, Pán Péter 10.45, 13.15, 18.15 A hihetetlen család 12.15, 14.45 Hölgyválasz 15.45, 20.30 Kerülő utak 20.45 Közelebb 11.00, 14.30, 17.00, 19.45, 22.00 Le a fejjel! 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 11.15, 13.45, 22.00 Penge: Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Ray 13.00, 18.30 Sorstalanság 14.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 16.00, 21.30 Válótársak, Duett 14.30, 19.30 Vejedre ütök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45
Puskin (429-6080) A belső tenger 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30 Csodálatos Júlia 16.15 Én, Pán Péter 10.15, 14.15, 18.15, 20.15 Hosszú jegyesség 17.30 Kóristák 12.15 Sorstalanság 10.00, 15.00, 20.00 Vera Drake 12.30
Szimpla Téli Kertmozi (06-20/248-1968) Éjfél után 18.00 Ikrek 20.00 Kávé és cigaretta 22.00
Szindbád (349-2773) Az élet egy csoda 17.45 Frida 16.15 Hosszú jegyesség 18.15, 20.30 A kis virtuóz 15.45 Ray 20.30
Tabán (356-8162) Pi 18.00 A zongorista 19.30
Toldi (472-0397) Egy hulla, egy falafel és a többiek... 17.00 Én, Pán Péter 16.45 Hosszú jegyesség 20.30 Kávé és cigaretta 18.45 Oldboy 19.00 A por 21.00
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) 6.45 Faludi Filmklub – Együttélés 18.45 Aviátor 17.30 Én, Pán Péter 14.00, 16.00 Le a fejjel! 15.00, 17.00, 18.00, 20.30 Luther 11.45, 20.00 Sorstalanság 12.30, 15.00, 21.00
Vörösmarty (317-4542) Aviátor 19.30 Csodálatos Júlia 14.30, 16.30, 20.30 Fallal szemben 18.30 Hosszú jegyesség 15.00, 17.15

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!