Egyéb

2005.03.08. 07:00

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem (316-8708) Nyócker 20.45 Szerelemre hangolva 18.45 A zongoratanárnő 16.00
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.45 Bújócska 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Fűrész 17.15, 19.45 A hihetetlen család 13.30 Kaptár 2. – Apokalipszis 18.00, 20.15 Micimackó és a Zelefánt 13.15, 14.45, 16.15 Nagy Sándor, a hódító 16.00 Nagy zűr Korzikán 13.45 A nemzet aranya 19.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 15.00 Penge: Szentháromság 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Az utolsó gyémántrablás 17.45, 19.45 Vejedre ütök 13.15, 15.30, 17.45, 20.00
Cinema City Új Udvar (437-8383) Aviátor 13.00, 16.15, 19.30 Bújócska 16.00, 18.00 Fűrész 14.00, 20.00 Hölgyválasz 15.30, 17.45, 20.00 Ray 14.45, 17.30 Sorstalanság 14.30, 17.15, 20.00 Az utolsó gyémántrablás 13.15, 20.30 Vejedre ütök 13.30, 15.45, 18.00, 20.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Haverok 17.00 Madame Sata 21.00 Messze 19.00 Nem fenékig tejfel 17.00 Nézz balra, ott egy svéd! 21.00 Törökfürdő 19.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Aviátor 12.45, 18.15, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30 Csudafilm 11.15, 15.30 Én, Pán Péter 13.15, 20.15, 22.15 Fűrész 21.15 Le a fejjel! 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Luther 10.30, 16.00 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 14.15 Penge: Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Sorstalanság 10.15, 13.00, 15.45, 18.30 Vejedre ütök 11.45, 15.45, 18.30, 21.00
Európa (322-5419) Csodálatos Júlia 18.00 Csudafilm 14.45, 20.30 Az élet egy csoda 20.00 Idióták 16.30 Kőtutaj 14.45 Nyócker 16.30 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 18.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) Aviátor 14.30, 18.00, 21.15 Bújócska 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.15, 19.15 Csudafilm 13.30, 15.30 Én, Pán Péter 17.15, 19.45, 22.15 Fűrész 22.45 A Hídember 14.15 Hölgyválasz 16.00, 18.15, 20.30, 22.30 Hosszú jegyesség 22.15 Közelebb 17.45, 20.00, 22.15 Le a fejjel! 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Lucky Luke és a Daltonok 13.00 Micimackó és a Zelefánt 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 Penge: Szentháromság 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Ray 13.00 Sorstalanság 13.45, 16.30, 19.15, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 20.45 Vejedre ütök 13.15, 15.45, 18.15, 20.45
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Aviátor 12.30, 15.45, 19.00, 22.15 A belső tenger 17.00, 19.45, 22.30 Bújócska 16.45, 18.45, 21.00 Csudafilm 12.45, 14.45 Én, Pán Péter 12.30, 15.00, 17.30, 20.00 Fűrész 21.45 Hölgyválasz 13.15, 18.30, 20.45 Hosszú jegyesség 19.00 Közelebb 12.15, 14.45 Le a fejjel! 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Micimackó és a Zelefánt 12.00, 13.45, 15.30, 17.15 Penge: Szentháromság 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Ray 15.30 Sorstalanság 13.15, 16.15, 19.15, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 22.30 Vejedre ütök 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Bújócska 14.15, 16.30, 19.45, 21.45 Csudafilm 14.45 Én, Pán Péter 18.45, 21.00 Hölgyválasz 13.00, 15.15, 18.00, 20.15 Le a fejjel! 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Micimackó és a Zelefánt 14.00, 16.00, 17.45 Penge: Szentháromság 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Sorstalanság 16.45 Vejedre ütök 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Bújócska 15.15, 19.00, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30, 20.15 Csudafilm 21.00 Én, Pán Péter 14.30, 16.45 Hölgyválasz 16.30, 21.30 Le a fejjel! 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45 Penge: Szentháromság 13.15, 16.15, 18.15, 20.30 Sorstalanság 13.45, 18.45 Vejedre ütök 14.15, 17.00, 19.30
Hunnia (322-3471) József és testvérei 17.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 21.00 Rekonstrukció 19.00 Kossuth mozi (467-4260) Aviátor 15.30, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 12.45, 20.30 Kalózok 15.30 Le a fejjel! 10.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 10.30, 13.00, 18.00 Vejedre ütök 10.15, 12.30, 15.00, 17.30, 22.15
Kultiplex (476-0116) Bábok 18.00 Könyörtelenek 16.00 Olasz nyelv kezdőknek 20.00 Szeress, ha mersz 18.00 Mammut Mozi (345-8160) Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 A belső tenger 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Bújócska 10.15, 15.30, 17.00, 20.45, 23.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.30, 20.45 Csodálatos Júlia 13.15, 18.30 Csudafilm 11.15 Én, Pán Péter 14.45, 19.15, 21.30 Fűrész 22.00 Hölgyválasz 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Hosszú jegyesség 11.45 Kerülőutak 14.30 Közelebb 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Le a fejjel! 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Luther 16.45 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15 Millió dolláros bébi 17.00, 20.00 Penge: Szentháromság 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Ray 19.00 Sorstalanság 12.30, 17.45 Vejedre ütök 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
Művész (332-6726) Aviátor 18.30, 21.15 A belső tenger 17.00, 19.15, 21.30 Éjfél után 19.30 Az élet egy csoda 21.00 Hosszú jegyesség 15.00, 17.15 Kávé és cigaretta 15.15 Kontroll 17.00 Oldboy 19.00, 21.30 A por 19.15, 21.30 Szamuráj 16.30 A zongorista 16.45
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Csodálatos Júlia 15.30 Éjfél után 21.15 A por 17.30, 19.30
Olasz Kultúrintézet (318-8144) Férfiak és nők, szerelmek és hazugságok 18.00
Örökmozgó (342-2167) Che Guevara 20.30 Gilda 16.30 A kék angyal 18.30
Palace Campona (336-5555) 80 nap alatt a Föld körül 13.45 Aviátor 13.30, 16.45, 20.15 Bújócska 15.15, 17.45, 20.15, 22.30 Csudafilm 13.15, 15.15, 17.30, 19.30 Fűrész 20.00, 22.30 Hölgyválasz 14.15, 16.45, 19.00, 21.15 Közelebb 18.30, 20.45 Le a fejjel! 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 22.00 Lucky Luke és a Daltonok 13.30, 15.30 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45, 16.30, 18.15 Penge: Szentháromság 14.30, 17.00, 19.30, 22.15 Ray 16.15, 19.15 Sorstalanság 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 21.30 Vejedre ütök 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Palace Mom Park (336-5555) Aviátor 15.15, 18.30, 21.45 Bújócska 14.15, 18.45, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.00 Én, Pán Péter 18.15, 20.30 Hölgyválasz 14.15, 16.15, 22.15 Közelebb 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Le a fejjel! 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Penge: Szentháromság 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Ray 14.00, 17.00 Sorstalanság 15.00, 21.00 Vejedre ütök 14.45, 16.30, 17.15, 19.45, 22.00
Palace Westend (336-5555) Állítsátok meg Terézanyut! 15.30, 18.00 Amerika kommandó: Világrendőrség 18.45, 21.15 Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Bújócska 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
A bukás – Hitler utolsó napjai 11.30, 16.30, 21.30 Csudafilm 12.00, 17.00 Egy hulla, egy falafel és a többiek... 16.45, 19.45 Én, Pán Péter 10.45, 13.15, 18.15 A hihetetlen család 12.15, 14.45 Hölgyválasz 15.45, 20.30 Kerülőutak 20.45 Közelebb 11.00, 14.30, 17.00, 19.45, 22.00 Le a fejjel! 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 11.15, 13.45, 22.00 Penge: Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Ray 13.00, 18.30 Sorstalanság 14.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 16.00, 21.30 Válótársak, Duett 14.30, 19.30 Vejedre ütök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45
Puskin (429-6080) A belső tenger 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30 Csodálatos Júlia 16.15 Én, Pán Péter 10.15, 14.15, 18.15, 20.15 Hosszú jegyesség 17.30 Kóristák 12.15 Sorstalanság 10.00, 15.00, 20.00 Vera Drake 12.30
Semmelweis Egyetem Egészségügyi Főiskolai Kar Filmklubja (486-5880) Nosferatu, az éjszaka fantomja 18.30
Szimpla Téli Kertmozi (06-20/248-1968) Észt és norvég filmklub - An Affair of Honor 18.00 A hihetetlen család 20.00 Ikrek 23.45 Zuhanás a csöndbe 22.15
Szindbád (349-2773) Anya és a szerelem 15.45 Az élet egy csoda 17.45 Hosszú jegyesség 18.15, 20.30 Ray 20.30 Rossz nevelés 16.30
Tabán (356-8162) Az állomásfőnök 20.15 Az ügynök élete 19.00
Toldi (472-0397) Egy hulla, egy falafel és a többiek... 17.00 Én, Pán Péter 16.45 Hosszú jegyesség 20.30 Kávé és cigaretta 18.45 Nézz balra, ott egy svéd! 15.30 Nyócker 15.00 Oldboy 19.00 A por 21.00
Trafó Kortárs Művészetek Háza (215-1600) EmergeandSee 19.00
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Aviátor 17.30 Én, Pán Péter 14.00, 16.00 Le a fejjel! 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.30 Luther 11.45, 20.00 Sorstalanság 12.30, 15.00, 21.00
Vörösmarty (317-4542) Aviátor 19.30 Csodálatos Júlia 14.30, 16.30, 20.30 Fallal szemben 18.30 Hosszú jegyesség 17.15

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!