Egyéb

2005.03.24. 08:17

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Bem Lúdbőr – Fűrész 22.00 Dallas Pashamende 18.00 Malacka, a hős 16.00 A passió 19.45
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) 80 nap alatt a Föld körül 11.00 Bújócska 12.30, 16.30, 20.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.15, 17.15 Csak lazán! 14.30, 18.30 Csudafilm 15.15 Garfield 10.30 Hölgyválasz 15.00 Hosszú jegyesség 13.45, 19.45 Lucky Luke és a Daltonok 11.30, 13.15 Micimackó és a Zelefánt 10.45, 12.15, 16.15 Nagy zűr Korzikán 10.15 Penge – Szentháromság 12.45, 18.00, 20.15 A randiguru 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Sorstalanság 14.15, 20.15 Az utolsó gyémántrablás 17.45 Vejedre ütök 17.30, 19.45
Cinema City Új Udvar (425-8111) 80 nap alatt a Föld körül 10.45 Aviátor 14.15, 20.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 14.15, 17.00 Csudafilm 18.15 Garfield 12.30 Hölgyválasz 13.00, 17.45, 20.00 Hosszú jegyesség 11.30, 17.30 Közelebb 13.15, 20.00 Lucky Luke és a Daltonok 10.30 Penge – Szentháromság 13.30, 19.45 Ray 15.00 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Sorstalanság 10.30, 15.30 Vejedre ütök 11.00, 15.45, 18.00, 20.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Tudatlan tündérek 21.00 Visszafordíthatatlan 19.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Átok 13.00, 20.15, 22.15 Csak lazán! 10.15, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Csudafilm 17.00 Le a fejjel! 13.30, 21.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.00, 14.45, 18.45 Luther 10.30 Az operaház fantomja 10.45, 15.30, 18.15, 21.00 A passió 14.30, 17.45 Penge – Szentháromság 10.00, 12.15, 22.45 A randiguru 12.00, 17.00, 19.30, 22.00 Robotok 11.00, 13.15, 15.30, 17.30, 19.30 Sorstalanság 15.00 Vejedre ütök 12.30, 21.30
Európa (322-5419) Aviátor 17.45 A belső tenger 15.45 Csodálatos Júlia 16.00 Csudafilm 14.15 Éjfél után 20.45 Nyócker 14.30 Ray 18.00 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 20.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) Átok 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Aviátor 12.30 Bújócska 22.00 Csak lazán! 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Édes vízi élet 15.30, 18.15, 20.45 Hölgyválasz 10.00, 15.45 Közelebb 21.15 Le a fejjel! 17.15, 19.15 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.45, 13.00, 15.15 Lucky Luke és a Daltonok 10.00, 12.00 Micimackó és a Zelefánt 14.15 Millió dolláros bébi 11.30, 16.00, 18.45, 21.30 Az operaház fantomja 10.15, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15 A passió 11.00, 13.30 Penge – Szentháromság 22.15 A randiguru 09.15, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.15 Robotok 09.15, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.45 Sorstalanság 10.00, 12.45 Vejedre ütök 20.30 A zűrhajó 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 80 nap alatt a Föld körül 11.00 Átok 18.15, 20.15, 22.15 Aviátor 16.00 Bújócska 22.30 Csak lazán! 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Édes vízi élet 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Én, Pán Péter 10.00, 12.30 Le a fejjel! 15.00, 17.00, 19.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.15, 13.30, 15.45 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 13.45 Millió dolláros bébi 19.15, 22.00 Az operaház fantomja 11.30, 14.15, 17.00, 19.45 A passió 10.00 Penge – Szentháromság 21.15 A randiguru 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Robotok 09.45, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 10.30, 13.15 Vejedre ütök 15.30, 18.00, 20.30 A zűrhajó 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Átok 16.30, 19.00, 21.15 Bújócska 20.30 Csak lazán! 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Én, Pán Péter 10.15 A hihetetlen család 11.00, 13.30 Le a fejjel! 14.15, 18.45 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.45, 13.00, 18.15 Micimackó és a Zelefánt 10.30, 12.15 A passió 15.30 A randiguru 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Sorstalanság 12.45 Vejedre ütök 16.15, 20.45 A zűrhajó 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Átok 19.00, 21.30 Csak lazán! 14.00, 16.45, 20.00 Hölgyválasz 15.45 Le a fejjel! 16.00, 18.00 Matiné – Le a fejjel! 11.15 Micimackó és a Zelefánt 11.30, 13.30 Penge: Szentháromság 20.15 A randiguru 11.45, 15.00, 17.30, 20.30 Robotok 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 21.00 Sorstalanság 10.45, 13.30 Vejedre ütök 13.15, 18.15, 20.45 A zűrhajó 11.00, 13.00, 15.15, 17.15, 19.30
Hunnia (322-3471) A „jövő rendezői” sorozat – Megbocsáthatatlanul szeretem a földet, Hagyaték 18.00 Édes álmok 22.00 Haverok 20.00
Kossuth mozi (467-4260) Aviátor 17.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.30, 16.15, 21.15 Hiúság vására 19.00, 22.15 A kör 21.00 Le a fejjel! 20.15, 22.30 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 13.15, 15.15 Az operaház fantomja 14.45, 17.15, 19.45 A passió 10.00, 12.30 Sorstalanság 10.45 Vejedre ütök 11.15, 13.45, 16.15, 18.45
Kultiplex (476-0116) Belleville randevú – Francia rémes 16.00 Fahrenheit 9/11 18.00 Isten városa 20.00 Rengeteg 20.00 Az ügynök élete 18.00
Mammut Mozi (345-8160) Átok 11.30, 15.45, 18.30 Aviátor 19.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.45 Csak lazán! 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Csodálatos Júlia 11.00 Dallas Pashamende 11.00, 13.00, 17.30, 19.30, 21.30 Édes vízi élet 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Én, Pán Péter 12.45 Hölgyválasz 13.30 Közelebb 20.45 Le a fejjel! 15.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.45, 14.00 Luther 17.00 Micimackó és a Zelefánt 10.45 Millió dolláros bébi 17.00, 20.00 A miniszter félrelép 16.15 Az operaház fantomja 10.00, 12.45, 15.30, 18.15, 21.00 A passió 15.00, 18.45 Penge – Szentháromság 22.45 A randiguru 11.00, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Ray 20.45 Robotok 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 21.00 Sorstalanság 13.15 Vejedre ütök 16.15, 21.15 A zűrhajó 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Millenáris Park (438-5335) Cigányok, filmek, cigányfilmek – Cigányok, Mit csinálnak a cigánygyerekek, Hős utca, Ahol mély a víz – Lujza, Csinto 18.00
Művész (332-6726) A belső tenger 15.15, 17.45, 19.30, 21.15 Bűnök 17.15, 19.15, 21.15 Dallas Pashamende 15.15, 17.00, 20.00, 21.45 Az élet egy csoda 19.00 Hymypoika – Kitűnő tanulók 15.15 Ken Park 17.15 Millió dolláros bébi 18.45, 21.30 Oldboy 21.30 A pokol anatómiája 16.00 A por 17.30
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 A por 18.30
Örökmozgó (342-2167) Húszezer mérföld a tenger alatt 18.30 Nagyhét 20.30 Szerelem a megfelelő idegennel 16.30
Palace Campona (336-5555) Átok 14.15, 16.15, 18.45, 21.00 Aviátor 17.15, 20.30 Bújócska 22.30 Csak lazán! 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Csudafilm 12.00, 14.30 Hölgyválasz 15.00 Le a fejjel! 18.15, 20.15, 22.15 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.15 Micimackó és a Zelefánt 11.00, 13.00, 14.45, 16.30 Penge – Szentháromság 17.30, 20.00, 22.30 A randiguru 11.30, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Robotok 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 13.15, 16.15, 19.30 Vejedre ütök 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 A zűrhajó 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Palace Mom Park (336-5555) Amerika kommandó: Világrendőrség 18.15, 22.15 Átok 19.30, 21.45 Aviátor 18.45 Csak lazán! 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Édes vízi élet 15.00, 17.30, 19.45, 22.15 Én, Pán Péter 14.15, 16.30, 22.00 Le a fejjel! 14.15, 16.15, 20.15 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 14.45 Millió dolláros bébi 14.00, 17.00, 20.00 Az operaház fantomja 15.45, 18.45, 21.45 A randiguru 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Robotok 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Vejedre ütök 17.00
Palace Westend (336-5555) Átok 16.30, 18.45, 21.00 Aviátor 17.45 Bújócska 14.45, 22.30 Csak lazán! 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Én, Pán Péter 11.30, 14.15 A hihetetlen család 11.15, 13.45 Hölgyválasz 22.45 Közelebb 14.45, 21.15 Le a fejjel! 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 12.30, 15.45 Micimackó és a Zelefánt 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 Millió dolláros bébi 10.45, 13.45, 16.45, 19.45, 22.45 Az operaház fantomja 13.15, 19.15, 22.15 Penge – Szentháromság 12.15, 17.15, 19.45 A randiguru 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Ray 16.15 Robotok 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.15 Sorstalanság 18.30, 21.45 Vejedre ütök 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 A zűrhajó 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Puskin (429-6080) A belső tenger 10.45, 20.30 Csodálatos Júlia 13.00 Én, Pán Péter 18.15 Hosszú jegyesség 13.15 Millió dolláros bébi 10.00, 15.00, 17.30, 20.00 Az operaház fantomja 10.30, 15.45, 17.45, 20.15 Sorstalanság 12.30, 15.15
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) Kerülőutak 18.30 Messze 20.45
Szindbád (349-2773) Az élet egy csoda 16.30 Hosszú jegyesség 18.15 Ray 20.30 Skizó 19.15, 20.45 A temetetlen halott 16.00
Tabán (356-8162) Solaris 17.00 Van élet a halál előtt? 20.00
Toldi (472-0397) A belső tenger 18.45, 21.00 Bűnök 21.00 Én, Pán Péter 16.30 Oldboy 16.45
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Állítsátok meg Terézanyut! 13.45 Aviátor 15.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.00 Csodálatos Júlia 12.00 Dallas Pashamende 18.00, 21.00 Én, Pán Péter 16.00 Hiúság vására 16.30 Luther 18.45 Az operaház fantomja 19.15 A passió 14.00 Sorstalanság 13.15
Vörösmarty (317-4542) A bukás – Hitler utolsó napjai 15.00, 20.00 Csodálatos Júlia 14.30, 21.00 Dallas Pashamende 17.30, 18.30, 19.00 Le a fejjel! 18.30 Skizó 16.30

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!