Egyéb

2005.03.05. 08:28

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem (316-8708) Sz.: Huckleberry Finn és a csirkefogók 15.00 Nyócker 20.45 Szerelemre hangolva 17.00 Szeress, ha mersz 19.00 V.: Kóristák 17.00 Süsü, a sárkány 15.00 A tanú 21.00 A temetetlen halott 19.00

Cinema City Csepel Plaza (425-8111) 80 nap alatt a Föld körül 12.30 Bridget Jones – Mindjárt megőrülök 15.45 Bújócska 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, Sz.: 22.15 is Fűrész 17.15, 19.45, Sz.: 22.00 is Garfield 11.30 A hihetetlen család 11.15, 13.30 Kaptár 2. – Apokalipszis 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Lucky Luke és a Daltonok 10.15, 12.15 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 11.45, 13.15, 14.45, 16.15 Nagy Sándor, a hódító 16.00 Nagy zűr Korzikán 13.45 A nemzet aranya 19.30, Sz.: 22.00 is Ocean’s Twelve– Eggyel nő a tét 15.00 Penge – Szentháromság 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Polar Expressz 10.45 Az utolsó gyémántrablás 17.45, 19.45, Sz.: 21.45 is Vejedre ütök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, Sz.: 22.15 is Cinema City Új Udvar (437-8383) 80 nap alatta Föld körül 11.00 Aviátor Sz.: 10.45, 14.00, 17.15, 20.30 V.: 10.00, 13.00, 16.15, 19.30 Bújócska 10.00, 16.00, 18.00, Sz.: 22.00 is Fűrész 14.00, 20.00 Garfield 10.15 A hihetetlen család 10.15, 12.30 Hölgyválasz 15.30, 17.45, 20.00, Sz.: 22.15 is Lucky Luke és a Daltonok 11.15 Nagy zűr Korzikán 12.00, Sz.: 22.30 is Ray 14.45, 17.30 Sorstalanság 11.45, 14.30, 17.15, 20.00 Az utolsó gyémántrablás 13.15, 20.30, Sz.: 22.30 is Vejedre ütök 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is

Cirko – Gejzir (269-0904) Messze 19.00 Törökfürdő 19.00 Sz.: 15.30 is Sz.: Kiss Kiss (Bang Bang) 15.00 Lábad között 21.00 Tenger 17.00 Tudatlan tündérek 21.00 Az ügynök élete 17.00 V.: Bábok 21.00 Haverok 17.00 A legtöbb ember Kínában él 15.30 Nézz balra, ott egy svéd! 17.00 Tokiói tortúra 15.00 Visszafordíthatatlan 21.00

Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Aviátor 12.45, 18.15, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30 Csudafilm 11.15, 15.30 Én, Pán Péter 13.15, 20.15, 22.15 Fűrész 21.15 Le a fejjel! 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Luther 10.30, 16.00 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 14.15 Penge – Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Sorstalanság 10.15, 13.00, 15.45, 18.30 Vejedre ütök 11.45, 15.45, 18.30, 21.00

Európa (322-5419) Egy makulátlan elme örök ragyogása 18.15 Nyócker 20.30 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz Sz.: 16.00 V.: 18.30 Sz.: 80 nap alatt a Föld körül 14.15 Csudafilm 20.30 Elveszett jelentés 16.30 Polar Expressz 14.15 Ray 18.00 V.: Csodálatos Júlia 16.15 Az élet egy csoda 20.00 Fahrenheit 9/11 16.15 A hihetetlen család 14.15 Lucky Luke és a Daltonok 14.15

Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 80 nap alatt a Föld körül 12.00 Aviátor 14.30, 18.00, 21.15 Bújócska 15.00, 17.15, 19.30, 21.45, Sz.: 23.45 is A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.15, 19.15 Csodálatos Júlia 11.00 Csudafilm 11.30, 13.30, 15.30 Én, Pán Péter 11.30, 17.15, 19.45, 22.15 Fűrész 22.45 A hihetetlen család 11.15 Hölgyválasz 10.15, 16.00, 18.15, 20.30, 22.30 Hosszú jegyesség 22.15 Közelebb 17.45, 20.00, 22.15 Le a fejjel! 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, Sz.: 23.00 is Lucky Luke és a Daltonok 11.00, 13.00 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 A napfény íze 14.15 Penge – Szentháromság 00.00, 10.30, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Ray 13.00 Sorstalanság 13.45, 16.30, 19.15 V.: 22.00 is
Az utolsó gyémántrablás 20.45 Vejedre ütök 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45, Sz.: 23.15 is Sz.: Átok 22.15 A randiguru 22.00

Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 80 nap alatt a Föld körül 11.30 Aviátor 12.30, 15.45, 19.00, 22.15 A belső tenger 17.00, 19.45, 22.30 Bújócska 16.45, 18.45, 21.00, Sz.: 23.30 is Csudafilm 10.45, 12.45, 14.45 Én, Pán Péter 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00 A hihetetlen család 09.45 Hölgyválasz 11.00, 13.15, 18.30, 20.45, Sz.: 23.00 is Hosszú jegyesség 19.00 Közelebb 10.00, 12.15, 14.45 Le a fejjel! 00.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15 Penge – Szentháromság 00.15, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Ray 15.30 Sorstalanság 10.30, 13.15, 16.15, 19.15 V.: 22.00 is
Az utolsó gyémántrablás 22.30 Vejedre ütök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Sz.: Átok 22.00 A randiguru 21.45 V.: Fűrész 21.45

Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Bújócska 14.15, 16.30, 19.45, 21.45 Csudafilm 14.45, 19.15, 21.15 Én, Pán Péter 11.45, 18.45, 21.00 A hihetetlen család 10.30 Hölgyválasz 13.00, 15.15, 18.00 V.: 20.15 is Le a fejjel! 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Lucky Luke és a Daltonok 10.45, 12.45 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 14.00, 16.00, 17.45 Penge – Szentháromság 11.00, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Sorstalanság 16.45 Vejedre ütök 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Sz.: Átok 20.15 Fűrész 22.00

Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Bújócska 15.15, 19.00, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30, 20.15 Csudafilm 12.30, 21.00 Én, Pán Péter 14.30, 16.45 A hihetetlen család 10.15 Hölgyválasz 16.30, 21.30 Le a fejjel! 11.30, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Lucky Luke és a Daltonok 10.15, 12.00 Micimackó és a Zelefánt 11.00, 13.00, 14.45 Penge0– Szentháromság 10.45, 13.15, 16.15, 18.15, 20.30, Sz.: 22.30 is Sorstalanság 13.45, 18.45 Vejedre ütök 11.15, 14.15, 17.00, 19.30

Hunnia (322-3471) Sz.: Nyócker 20.00 Oldboy 22.00 Özönvíz 16.00 Világszám! 18.00 V.: 101 Reykjavik 21.30 Csodálatos Júlia 19.30 József és testvérei 17.30 Új Eldorádó 16.00

Kossuth mozi (467-4260) Aviátor 15.30, 18.30, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 12.45, 20.30 Le a fejjel! 10.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 10.30, 13.00, 15.30, 18.00 Vejedre ütök 10.15, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.15

Kultiplex (476-0116) Kis Muck története 16.00 Sz.: Budapest retró II. – Életképek a 60-as, 70-es évekből 18.00 Kontroll 20.00 Ludas Matyi 11.00 Rekonstrukció 17.00 A síró ember 15.00 Vízipók-csodapók 13.00 V.: Amélie csodálatos élete 20.00 Donnie Darko 18.00 Az évszázad
gyermekei 15.45 Nagy hal 20.00 Nyócker 18.00 Pinokkió 14.00 Süsü, a sárkány 11.00

Mammut Mozi (345-8160) Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 A belső tenger 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Bújócska 10.15, 15.30, 17.00, 20.45 V.: 23.00 is A bukás – Hitler utolsó napjai 15.30, 20.45 Csodálatos Júlia 13.15, 18.30 Csudafilm 11.15 Én, Pán Péter 14.45, 19.15, 21.30 Fűrész 22.00 Hölgyválasz 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 V.: 22.15 is Hosszú jegyesség 11.45 Kerülőutak 14.30 Közelebb 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Le a fejjel! 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 Lucky Luke és a Daltonok 10.45, 12.45 Luther 16.45 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15 Millió dolláros bébi 17.00, 20.00 Penge – Szentháromság 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 23.00 Ray 19.00 Sorstalanság 12.30, 17.45 Vejedre ütök 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00, 23.00 Sz.: Átok 22.15 A randiguru 23.00

Művész (332-6726) Aviátor 18.30, 21.15 A bálnalovas Sz.: 13.30 V.: 15.30 A belső tenger 11.45, 17.00, 19.15, 21.30 Che Guevara – A motoros naplója Sz.: 14.15 V.: 11.45 Éjfél után 19.30 Sz.: 15.30 is Az élet egy csoda 16.30, 21.00 Sz.: 11.30 is Hosszú jegyesség 14.30, 17.15 Oldboy 16.45, 19.00, 21.30 A por 19.15, 21.30 Szamszára Sz.: 12.45 V.: 14.00 Sz.: Beszélj hozzá! 10.45 Kávé és cigaretta 12.30 Kóristák 15.15 Rossz nevelés 14.15 Vera Drake 16.15 Világok arca – Baraka 11.45 Young Adam 10.45 V.: A bukás – Hitler utolsó napjai 11.15 Csoda Krakkóban 14.45 Könyörtelenek 11.45 Leány gyöngy fülbevalóval 14.00 Mindent anyámról 11.15 A pityergő teve története 15.15 A vágy törvénye 16.30 A zongoratanárnő 13.15

Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Éjfél után 21.15 A por 17.30, 19.30 V.: Csodálatos Júlia 15.30

Örökmozgó (342-2167) Vakrepülés 16.30 Sz.: Egy mukkot se! 20.30 És felkel a nap 18.30 V.: Örökbefogadás 18.30 Stratosphere Girl 20.30

Palace Campona (336-5555) 80 nap alatt a Föld körül 11.00, 13.45 Aviátor 13.30, 16.45, 20.15 Bújócska 15.15, 17.45, 20.15, 22.30 Csudafilm 13.15, 15.15, 17.30, 19.30 Fűrész 20.00, 22.30 Hölgyválasz 12.00, 14.15, 16.45, 19.00, 21.15 Közelebb 18.30, 20.45 Le a fejjel! 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 22.00 Lucky Luke és a Daltonok 11.30, 13.30, 15.30 Micimackó és a Zelefánt 11.00, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15 Penge – Szentháromság 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.15 Ray 16.15, 19.15 Sorstalanság 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 21.30 Vejedre ütök 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15

Palace Mom Park (336-5555) Aviátor 12.00, 15.15, 18.30, 21.45 Bújócska 12.00, 14.15, 18.45, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 12.00, 18.00 Én, Pán Péter 18.15, 20.30 Hölgyválasz 12.15, 14.15, 16.15, 22.15 Kill Bill 2. 22.30 Kill Bill 20.00 Közelebb 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Le a fejjel! 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 12.30 Penge – Szentháromság 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 V.: 12.45 is Ray 14.00, 17.00 Sorstalanság 15.00, 21.00 Vejedre ütök 12.30, 14.45, 16.30, 17.15, 19.45, 22.00

Palace Westend (336-5555) Állítsátok meg Terézanyut! 15.30 Amerika kommandó – Világrendőrség 18.45, 21.15, Sz.: 23.45 is Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Bújócska 00.00, 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
A bukás – Hitler utolsó napjai 11.30, 16.30, 21.30 Csudafilm 12.00, 17.00 Egy hulla, egy falafel és a többiek… 16.45, 19.45 Én, Pán Péter 10.45, 13.15, 18.15 A hihetetlen család 12.15, 14.45 Hölgyválasz 15.45, 20.30, Sz.: 23.15 is Közelebb 11.00, 14.30, 17.00, 19.45, 22.00 Kutyaszorítóban 19.30 Le a fejjel! 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 11.15, 13.45 V.: 22.00 is Penge – Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Ray 13.00, 18.30 Sorstalanság 14.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 16.00 V.: 21.30 is Válótársak – Duett 14.30, 19.30 Vejedre ütök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Sz.: Átok 22.00 Kerülőutak 23.30 A randiguru 21.30 Puskin (429-6080) A belső tenger 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30 Csodálatos Júlia 12.15 V.: 16.15 is Én, Pán Péter 10.15, 14.15, 18.15, 20.15 Hosszú jegyesség 12.30, 17.30 Sorstalanság 10.00, 15.00, 20.00 Sz.: Válótársak – Duett 16.15

Sambhala Tibet Központ (266-8084) Sz.: Derszu Uzala 20.00 V.: Isteni játék 20.00

Szimpla Téli Kertmozi (06-20-248-1968) Ikrek 23.45 Sz.: Éjfél után 18.00 A hihetetlen család 20.00 Kávé és cigaretta 22.15 V.: Anyád! ; A szúnyogok 18.00 Kelj fel komám, ne aludj el 20.00 Utolsó vacsora az Arabs Szürkénél 22.00

Szindbád (349-2773) Az állomásfőnök 15.45 Az élet egy csoda 17.45 Hosszú jegyesség 18.15, 20.30 Mesefilm a Szindbádban – Cápamese 14.15 Ray 20.30 V.: 13.15 is Sz.: A pityergő teve története 16.00 V.: Leány gyöngy fülbevalóval 15.45

Tabán (356-8162) Sz.: Igazából szerelem 20.30 Kék madár 15.15 Leány gyöngy fülbevalóval 18.30 Tündér Lala 17.00 V.: Himalája – Az élet sója 20.30 Keménykalap és krumpliorr 15.30 Megváltó szex 18.30 A pityergő teve története 17.00

Toldi (472-0397) Hosszú jegyesség 20.30 Kávé és cigaretta 18.45 Oldboy 19.00 V.: 15.00 is A por 21.00 V.: 15.00 is Sz.: Álmodozók 17.00 Az élet egy csoda 16.00 V.: Én, Pán Péter 16.45 Az ügynök élete 17.15

Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Aviátor 17.30 Én, Pán Péter 16.00 Sz.: 14.00 is V.: 11.30 is Gryllus Vilmos: Maszkabál 11.00 Le a fejjel! 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.30 Luther 20.00 V.: 12.45 is Sorstalanság 15.00, 21.00 V.: 12.30 is Sz.: Csodálatos Júlia 13.00

Vörösmarty (317-4542) Aviátor 19.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.00 Csodálatos Júlia 14.30, 16.30, 20.30 Csudafilm 18.30 Hosszú jegyesség 15.00, 17.15 Lucky Luke és a Daltonok 12.45

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!