Egyéb

2005.03.04. 08:38

Budapesti mozik műsora

BAMA

[caption id="" align="alignleft" width="275"] Csudafilm Rendező: Ragályi Elemér. Szereplők: Kern András, Rudolf Péter, Katerina Didaszkalou. Forgalmazza: HungariCom. Képünkön balról a görög producer, Kern András és Rudolf Péter a forgatáson.
[/caption]Bem (316-8708) Csoda Krakkóban 17.30 Filmklub 15.30 Kóristák 19.15 Nyócker 21.00

Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.45 Bújócska 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Fűrész 17.15, 19.45, 22.00 A hihetetlen család 13.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 18.00, 20.15, 22.30 Micimackó és a Zelefánt 13.15, 14.45, 16.15 Nagy Sándor, a hódító 16.00 Nagy zűr Korzikán 13.45 A nemzet aranya 19.30, 22.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 15.00 Penge: Szentháromság 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Az utolsó gyémántrablás 17.45, 19.45, 21.45 Vejedre ütök 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15

Cinema City Új Udvar (437-8383) Aviátor 14.00, 17.15, 20.30 Bújócska 16.00, 18.00, 22.00 Fűrész 14.00, 20.00 Hölgyválasz 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Nagy zűr Korzikán 22.30 Ray 14.45, 17.30 Sorstalanság 14.30, 17.15, 20.00  Az utolsó gyémántrablás 13.15, 20.30, 22.30 Vejedre ütök 13.30, 15.45, 18.00,
20.15, 22.30

Cirko-Gejzir (269-0904) Faust 50 21.00 Haverok 17.00 Ikrek 17.00 A legtöbb ember Kínában él 21.00 Messze 19.00 Törökfürdő 19.00

Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) Aviátor 18.15, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30 Csudafilm 11.15, 15.30 Én, Pán Péter 13.15, 20.15, 22.15 Fűrész 21.15 Le a fejjel! 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Luther 16.00 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 14.15 Penge: Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Sorstalanság 10.15, 13.00, 15.45, 18.30 Vejedre ütök 11.45, 15.45, 18.30, 21.00


Európa (322-5419) Állítsátok meg Terézanyut! 20.30 Csodálatos Júlia 18.30 Csudafilm 14.45, 20.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 16.30 Ray 18.00 Rossz nevelés 14.45 Tavasz, nyár, ősz, tél… és tavasz 16.30

Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) Átok 22.15 Aviátor 14.30, 18.00, 21.15 Bújócska 15.00, 17.15, 19.30, 21.45, 23.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.15, 19.15 Csudafilm 13.30, 15.30 Én, Pán Péter 17.15, 19.45, 22.15 Fűrész 22.45 Hölgyválasz 16.00, 18.15, 20.30, 22.30 Hosszú jegyesség 22.15 Közelebb 17.45, 20.00, 22.15 Le a fejjel! 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00 Lucky Luke és a Daltonok 13.00 Micimackó és a Zelefánt 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 A napfény íze 14.15 Penge: Szentháromság 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 A randiguru 22.00 Ray 13.00 Sorstalanság 13.45, 16.30, 19.15 Az utolsó gyémántrablás 20.45 Vejedre ütök 13.15, 15.45, 18.15, 20.45, 23.15

Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) Átok 22.00 Aviátor 12.30, 15.45, 19.00, 22.15 A belső tenger 17.00, 19.45, 22.30 Bújócska 16.45, 18.45, 21.00, 23.30 Csudafilm 12.45 Én, Pán Péter 12.30, 15.00, 17.30, 20.00 Hölgyválasz 13.15, 18.30, 20.45, 23.00 Hosszú jegyesség 19.00 Közelebb 12.15 Le a fejjel! 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15 Penge: Szentháromság 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 A randiguru 21.45 Ray 15.30 Sorstalanság 13.15, 16.15, 19.15 Az utolsó gyémántrablás 22.30 Vejedre ütök 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Átok 20.15 Bújócska 14.15, 16.30, 19.45, 21.45 Csudafilm 19.15, 21.15 Én, Pán Péter 18.45, 21.00 Fűrész 22.00 Hölgyválasz 13.00, 15.15, 18.00 Le a fejjel! 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Micimackó és a Zelefánt 14.00, 16.00, 17.45 Penge: Szentháromság 15.45, 18.15, 20.45 Vejedre ütök 13.45, 16.15, 18.45, 21.15

Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Bújócska 15.15, 19.00, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.30, 20.15 Csudafilm 21.00 Én, Pán Péter 14.30, 16.45 Hölgyválasz 16.30, 21.30 Le a fejjel! 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45  Penge: Szentháromság 13.15, 16.15, 18.15, 20.30, 22.30 Sorstalanság 13.45, 18.45 Vejedre ütök 14.15, 17.00, 19.30

Hunnia (322-3471) Oldboy 22.00 Tamara 20.00
Világszám! 18.00

Kossuth mozi (467-4260) Aviátor 15.30, 18.30, 21.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 12.45, 20.30 Hippolyt 15.30 Le a fejjel! 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Sorstalanság 10.30, 13.00, 18.00 Vejedre ütök 10.15, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.15

Kultiplex (476-0116) Budapest retró I. – Életképek a 60-as, 70-es évekből 18.00 Fahrenheit 9/11 15.00
Super Size Me 19.45 Szezon 17.00

Mammut Mozi (345-8160) Átok 22.15 Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 A belső tenger 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Bújócska 10.15, 15.30, 17.00, 20.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.30, 20.45 Csodálatos Júlia 13.15, 18.30 Csudafilm 11.15 Én, Pán Péter 14.45, 19.15, 21.30 Fűrész 22.00 Hölgyválasz 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Hosszú jegyesség 11.45 Kerülőutak 14.30 Közelebb 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Le a fejjel! 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 Lucky Luke és a Daltonok 10.45, 12.45 Luther 16.45 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15 Millió dolláros bébi 17.00, 20.00 Penge: Szentháromság 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 23.00 A randiguru 23.00 Ray 19.00 Sorstalanság 12.30, 17.45 Vejedre ütök 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00, 23.00

Művész (332-6726) Aviátor 18.30, 21.15 A belső tenger 17.00, 19.15, 21.30 Éjfél után 15.00, 19.30 Az élet egy csoda 16.30, 21.00 Hosszú jegyesség 15.00, 17.15 Ken Park 16.45 Oldboy 16.45, 19.00, 21.30 A pokol anatómiája 15.15 A por 19.15, 21.30

Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Csodálatos Júlia 15.30 Éjfél után 21.15 A por 17.30, 19.30

Örökmozgó (342-2167) Gyerünk Gyurka! 16.30 Szabad szerelem 20.30 Útitársak 18.30

Palace Campona (336-5555) 80 nap alatt a Föld körül 13.45 Aviátor 13.30, 16.45, 20.15 Bújócska 15.15, 17.45, 20.15, 22.30 Csudafilm 13.15, 15.15, 17.30, 19.30 Fűrész 20.00, 22.30 Hölgyválasz 14.15, 16.45, 19.00, 21.15 Közelebb 18.30, 20.45 Le a fejjel! 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 22.00 Lucky Luke és a Daltonok 13.30, 15.30 Micimackó és a Zelefánt 13.00, 14.45, 16.30, 18.15 Penge: Szentháromság 14.30, 17.00, 19.30, 22.15 Ray 16.15, 19.15 Sorstalanság 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 21.30 Vejedre ütök 14.45, 17.15, 19.45, 22.15

Palace Mom Park (336-5555) Aviátor 15.15, 18.30, 21.45 Bújócska 14.15, 18.45, 21.00 A bukás - Hitler utolsó napjai 18.00 Én, Pán Péter 18.15, 20.30 Hölgyválasz 14.15, 16.15, 22.15 Kill Bill 2 22.30, Kill Bill 20.00 Közelebb  14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Le a fejjel! 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Penge: Szentháromság 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Ray 14.00, 17.00 Sorstalanság 15.00, 21.00 Vejedre ütök 14.45, 16.30, 17.15, 19.45, 22.00

Palace Westend (336-5555) Állítsátok meg Terézanyut! 15.30 Amerika kommandó. Világrendőrség 18.45, 21.15, 23.45 Átok 22.00 Aviátor 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Bújócska 12.30, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.30, 16.30, 21.30 Csudafilm 12.00, 17.00 Egy hulla, egy falafel és a többiek 16.45, 19.45 Én, Pán Péter 10.45, 13.15, 18.15 A hihetetlen család 12.15, 14.45 Hölgyválasz 15.45, 20.30, 23.15 Kerülőutak 23.30 Közelebb 11.00, 14.30, 17.00, 19.45, 22.00 Kutyaszorítóban 19.30 Le a fejjel! 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 11.15, 13.45 Penge: Szentháromság 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 A randiguru 21.30 Ray 13.00, 18.30 Sorstalanság 14.00, 19.00, 22.00 Az utolsó gyémántrablás 16.00 Válótársak, Duett 14.30, 19.30 Vejedre ütök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Puskin (429-6080) A belső tenger 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30 Csodálatos Júlia 12.15 Én, Pán Péter 10.15, 14.15, 18.15, 20.15 Hosszú jegyesség 12.30, 17.30 Sorstalanság 10.00, 15.00, 20.00 Válótársak,
Duett 16.15

Sambhala Tibet Központ (266-8084) Himalája – Az élet sója 20.00

Szimpla Téli Kertmozi (06-20/248-1968)
Ikrek 23.45 A Magdolna nővérek 20.00 A por 18.00
A szemközti ablak 22.15

Szindbád (349-2773) Az élet egy csoda 17.45 Hoszszú jegyesség 18.15, 20.30 Leány gyöngy fülbevalóval 15.45 Ray 20.30 A temetetlen halott 16.00

Tabán (356-8162) Che Guevara: A motoros naplója 20.15 Frida 18.00

Toldi (472-0397) Az élet egy csoda 16.00 Hosszú jegyesség 16.30, 20.30 Kávé és cigaretta 18.45 Nyócker 15.00 Oldboy 19.00 A por 21.00

Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Aviátor 17.30 Én, Pán Péter 16.00 Gryllus Vilmos: Maszkabál 10.00 Le a fejjel! 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.30 Luther 12.15, 20.00 Sorstalanság 12.30, 15.00, 21.00 Új Eldorádó 14.30

Vörösmarty (317-4542) Aviátor 19.30 Csodálatos Júlia 14.30, 16.30, 20.30 Csudafilm 18.30 Hosszú jegyesség 15.00, 17.15

Zeg-Zug Művelődési Ház (220-6777) Cronos 18.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!