Egyéb

2005.03.19. 06:19

Színház

BAMA

Bárka – Stúdió (1082 Bp., Üllői út 82. T.: 303-6506) V.: Helge élete 19.00
Bárka – Vívóterem (1082 Bp., Üllői út 82. T.: 303-6506) Sz.: Fabula 19.00
 Belvárosi Színház (1075 Bp., Károly körút 3/A. T.: 266-7130) Sz.: „Operett-mánia” 19.00
Budapesti Bábszínház (1062 Bp., Andrássy út 69. T.: 342-2702) Sz.: Misi Mókus vándorúton 10.30, The Irish Dance Experience 19.00 V.: A legkisebb boszorkány 10.30
Budapest Bábszínház – Játszótér (1062 Bp., Andrássy út 69. T.: 342-2702) V.: A zsiráfnyakú cica 14.30, 16.30
Budapesti Kamaraszínház a Tivoliban (1065 Bp., Nagymező u. 8. T.: 351-6812) Sz.: Anna Karenina 19.00 V.: Honderű 19.00
Budapesti Kamaraszínház Ericsson Stúdió (1075 Bp., Asbóth u. 20. T.: 351-6812) Sz.: Bűn és bűnhődés a rácsok mögött 19.00 V.: A csábítás művészete 19.00
Budapesti Kamaraszínház Shure Stúdió (1075 Bp., Asbóth u. 22. T.: 351-6812) Sz.: Több őrült naplója – Sándor György önálló estje 19.30 V.: Világtalanok 19.30
Budapesti Operett színház (1065 Bp., Nagymező u. 17. T.: 269-3870) A Szépség és a Szörnyeteg 15.00, 19.00
Erkel Színház (1081 Bp., Köztársaság tér 30. T.: 333-0540)
Sz.: Traviata 19.00 V.: Bánk bán 11.00
Játékszín (1066 Bp., Teréz krt. 48. T.: 312-0430) Sz.: Bubus 19.00
József Attila Színház (1134 Bp., Váci út. 63. T.: 237-9080) Sz.: Különös házasság 19.00 V.: A kobra 19.00
József Attila Színház – Gaál Erzsébet Stúdió (1134 Bp., Váci út. 63. T.: 237-9080) Sz.: Cseresznyéskert 15.00, V.: 19.30
Kamra (1053 Bp., Ferenciek tere 5. T.: 318-2487) V.: Fekete tej 19.00
 Karinthy Színház (1115 Bp., Bartók Béla út 130. T.: 203-8994) V.: Tanár úr, kérem! 14.30
Katona József Színház (1052 Bp., Petőfi Sándor u. 6. T.: 318-3725) Sz.: Ivanov 19.00 V.: Koccanás 19.00
Katona József Színház – Sufni (1052 Bp., Petőfi Sándor u. 6. T.: 318-3725) V.: Remek hang a futkosásban 16.00
Kolibri Fészek (1065 Bp., Andrássy út 74. T.: 332-3720) V.: Az apuka 15.00
Kolibri Pince Színház és Teázó (1062 Bp., Andrássy út 77. T.: 311-0870) Sz.: My chair – your self (Az én székem, te magad) 19.00 Sás – Más 19.00
Kolibri Színház (1061 Bp., Jókai tér 10. T.: 311-0870) Sz.: A sHÓwKIRÁLYNŐ 15.00
V.: Fafeye, a tenger ész 10.00
Komédium (1054 Bp., Tüköry u. 5. T.: 332-5967) Sz.: Gólyakalifa 19.00, Jönnek a huszárok 11.00
V.: Ki kopog? 11.00
Madách Színház (1073 Bp., Erzsébet krt. 29–33. T.: 478-2041) Egy, kettő, három/Az ibolya Sz.: 19.00, V.: 15.00
 Madách Színház – Stúdió (1073 Bp., Erzsébet krt. 29–33. T.: 478-2041) Édes fiaim Sz.: 19.30, V.: 16.00
Magyar Állami Operaház (1053 Bp., Andrássy út 22. T.: 353-0170) Sz.: Kisvárosi Lady Macbeth 19.00 V.: Don Carlos 18.00
Magyar Színház (1077 Bp., Hevesi Sándor tér 4. T.: 341-3849) Sz.: Andersen, avagy a mesék meséje 11.00, Orfeusz az alvilágban 19.00 V.: My Fair Lady 15.00
Magyar Színház – Sinkovits Imre Színpad (1077 Bp., Hevesi Sándor tér T.: 341-3849) V.: A játék vége 19.30
Merlin Nemzetközi Színház (1052 Bp., Gerlóczy u. 4. T.: 317-9338) Raiffeisen Mesekastély a Merlinben 11.00 V.: Sherry 19.00
Mikroszkóp Színpad (1065 Bp., Nagymező u. 22–24. T.: 311-3322) Magasztár? 19.30 V.: 15.30 is
MU Színház (1117 Bp., Kőrösy József u. 17. T.: 466-4627) Sz.: Machine á sons 20.00 V.: Moha és Páfrány 11.00
Nemzeti Színház (1095 Bp., Bajor Gizi park 1. T.: 476-6868) Sz.: Holdbeli csónakos 15.00, 19.00
Nemzeti Színház – Stúdiószínpad (1095 Bp., Bajor Gizi park 1. T.: 476-6868) Sz.: Hamupipőke 11.00, 15.00 V.: A pesti szín 15.00
Nemzeti Táncszínház (1014 Bp., Színház u. 1–3. T.: 201-4407) Sz.: Táncünnep 15.00, 19.00 V.: Siratófalak – Káin és Ábel/Jiddische Mame/Siratófalak 15.00, 19.00
Örkény István Színház (1075 Bp., Madách tér 6. T.: 267-3775) Odüsszeusz Tours 19.00
Pesti Színház (1052 Bp., Váci u. 9. T.: 266-5557) Sz.: Picasso kalandjai 19.00 V.: Pinokkió, avagy a hosszú orrú fabábu kalandjai 15.00
Piccolo Színház (1093 Bp., Török P. u. 3. T.: 218-0116) Sz.: Válás Budán 15.00 V.: Kaland 19.00, Minden egér szereti a sajtot 11.00
Radnóti Miklós Színház (1065 Bp., Nagymező u. 11. T.: 321-0600) Sz.: Tóték 19.00 V.: IV. Henrik 19.00
RS9 Stúdiószínház (1075 Bp., Rumbach S. u. 9. T.: 269-6610) Sz.: Arabeszk 20.00 V.: Légy jó mindhalálig 11.00
Ruttkai Éva Színház (1091 Bp., Üllői út 45. III. em. T.: 218-9380) Sz.: Charley nénje 19.00 V.: Csókos asszony 14.30
Spinoza (1074 Bp., Dob u. 15. T.: 413-7489) Sz.: Hacsak és Sejó 15.00, Legénytoll-kabaré – Ifjú jelesek irodalmi kabaréja 20.00
Színház- és Filmművészeti Egyetem (1088 Bp., Vas u. 2/C. T.: 338-4758) V.: Boldogtalanok 15.00
 Szkéné Színház (1111 Bp., Műegyetem rkp. 3. II. 80. T.: 463-2451) V.: Táltosjáték 19.00
Thália Színház (1065 Bp., Nagymező u. 22–24. T.: 331-0500) Pilobolus Dance Theatre 19.00 V.: 14.30 is
Thália Színház
– Új Stúdió (1065 Bp., Nagymező u. 22–24. T.: 331-0500) V.:
A pisztoly 19.30
Új Színház (1065 Bp., Paulay Ede u. 35. T.: 351-1406) Sz.: Három nővér 19.00 V.: Vőlegény 19.00
Vidám Színpad (1065 Bp., Révay u. 18. T.: 301-2067) Sz.: Ez nem ugyanAZ – musicalkoncert 15.00, 19.00 V.: Figaro házassága 19.00
Vidám Színpad – Kisszínpad (1065 Bp., Révay u. 18. T.: 301-2067) Sz.: Álmodozók a falvédőről 17.30 V.: Alice Csodaországban 11.00 Vígszínház (1137 Bp., Szent István krt. 14. T.: 329-2340) Sz.: A kávéház 19.00 V.: Halász Judit jótékony célú műsora a szökőár áldozatainak megsegítésére 15.00, Tévedések vígjátéka 19.00
Vígszínház – Házi Színpad (1137 Bp., Szent István krt. 14. T.: 329-2340) V.: Alhangya 14.30

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!