Egyéb

2005.03.26. 09:59

Színház

BAMA

Bárka – Stúdió (1082 Bp., Üllői út 82. T.: 303-6506) Sz.: A Nyugat hőse 19.00
Belvárosi Színház (1075 Bp., Károly körút 3/A. T.: 266-7130) V.: Tavaszi bezsongás – fergeteges húsvéti kabaré 19.00
Budaörsi Játékszín (Budaörs, Szabadság út 26. T.: 06-23/414-461) H.: Bernát (...aki szalma) 19.00
Budapest Bábszínház (1062 Bp., Andrássy út 69. T.: 342-2702) Sz.: Óz, a nagy varázsló 10.30, A Rajkó együttes műsora 20.00 V.: Misi Mókus vándorúton 10.30 H.: Marcipán Cica 16.00
Budapest Bábszínház – Játszótér (1062 Bp., Andrássy út 69. T.: 342-2702)
V.: A gyáva kistigris 14.30, 16.30
Budapesti Kamaraszínház a Tivoliban (1065 Bp., Nagymező u. 8. T.: 351-6812) Sz.: Anna Frank naplója 19.00 V.: Egy csepp méz 19.00
Budapesti Kamaraszínház Ericsson Stúdió (1075 Bp., Asbóth u. 20. T.: 351-6812) V.: Lefelé a hegyről 19.00
Budapesti Operettszínház (1065 Bp., Nagymező u. 17. T.: 269-3870) Sz.:
A Szépség és a Szörnyeteg 15.00, 19.00 V.: Marica grófnő 15.00, 19.00
Eklektika Színház (1136 Bp., Pannónia u. 9. T.: 06-70/541-8414) V.: „Színház az egész világ” – történetek a színházról dalban és prózában 19.00
Erkel Színház (1081 Bp., Köztársaság tér 30. T.: 333-0540) V.: Parasztbecsület/Bajazzók 19.00
Fővárosi Művelődési Ház (1119 Bp., Fehérvári út 47. T.: 203-3868) Sz.: Gryllus Vilmos farsangi gyermekkoncertje 10.30
Gózon Gyula Kamaraszínház (1172 Bp., XV. utca 23. T.: 253-0380, 253-0381, 253-0382) Sz.: Kurázsi mama és gyermekei 19.00
Holdvilág Kamaraszínház (1161 Bp., Ságvári E. u. 3. T.: 405-8759, 401-0070) Sz.: Ágacska 14.00, A kör négyszögesítése 19.30
Játékszín (1066 Bp., Teréz krt. 48. T.: 312-0430) Sz.: Happy 19.00 V.: Ne nevess korán 19.00 H.: Hotel Plaza 19.00
József Attila Színház (1134 Bp., Váci út. 63. T.: 237-9080) Made in Hungária 19.00
Kamra (1053 Bp., Ferenciek tere 5. T.: 318-2487) Sz.: Commedia dell’arte 19.00 V.: „Ledarálnak, eltűntem” 19.00
Karinthy Színház (1115 Bp., Bartók Béla út 130. T.: 203-8994) V.: Szeressük egymást 19.00 H.: Bolond vasárnap 14.30
Katona József Színház (1052 Bp., Petőfi Sándor u. 6. T.: 318-3725) Sz.: Puntila úr és a szolgája, Matti 19.00 V.: Médeia 19.00
Kolibri Fészek (1065 Bp., Andrássy út 74. T.: 332-3720) Sz.: A fülemile 10.30
Kolibri Színház (1061 Bp., Jókai tér 10. T.: 311-0870, 312-0622) Sz.: Szöktetés a szerájból 15.00 V.: A rút kiskacsa 10.00
Kondor Béla Közösségi Ház (1181 Bp., Kondor Béla sétány 8. T.: 290-7819) Sz.: A Panboro, Mozgásszínház előadása 19.00
Lurdy Színpad (1097 Bp., Könyves Kálmán krt. 12-14. T.: 456-1100) Sz.: Mirkó királyfi 11.00
Madách Színház (1073 Bp., Erzsébet krt. 29-33. T.: 478-2041) Sz.: Macskák 15.00 Sz.: 19.00 is
Magyar Állami Operaház (1061 Bp., Andrássy út 22. T.: 353-0170) V.: Kisvárosi Lady Machbeth 19.00
Merlin Nemzetközi Színház (1052 Bp., Gerlóczy u. 4. T.: 317-9338) Sz.: Sherry 19.00, H.: Gang – az MTV műsorának nyilvános felvétele 19.00
Merlin Nemzetközi Színház – Kamaraterem (1052 Bp., Gerlóczy u. 4. T.: 317-9338) H.: Bangkoki punkok 19.30
Mikroszkóp Színpad (1065 Bp., Nagymező u. 22-24. T.: 311-3322) Széllel szembe... 19.30
Millenáris Park – Fogadó (1021 Bp., Fény u. 20-22. T.: 438-5335, 438-5312) Sz.: A szeretők 20.00 Művészetek Palotája – Fesztivál Színház (1095 Bp., Komor Marcell u. 1. T.: 555-3000) Sz.: Semele 19.00
Nemzeti Színház – Stúdiószínpad (1095 Bp., Bajor Gizi park 1. T.: 476-6868, 373-0963, 373-0964, 373-0995, 373-0996) Sz.: Hamupipőke 11.00, 15.00 V.: Pentheszileia 15.00 H.: Diótörő 11.00, 15.00
Nemzeti Táncszínház (1014 Bp., Színház u. 1–3. T.: 201-4407, 375-8649, 201-8202, 356-4085) Sz.: Ezeregy év 19.00
Örkény István Színház (1075 Bp., Madách tér 6. T.: 267-3775) Sz.: Sirály 19.00 V.: A hárpia megzabolázása, avagy A makrancos hölgy 19.00
Pesti Színház (1052 Bp., Váci u. 9. T.: 266-5557) Sz.: A dzsungel könyve 19.00 V.: A képzelt beteg 14.30
Piccolo Színház (1093 Bp., Török P. u. 3. T.: 218-0116) Sz.: Történeteink 19.00
Radnóti Miklós Színház (1065 Bp., Nagymező u. 11. T.: 321-0600) Sz.: Szilvia, a k. 19.00 V.: Cseresznyéskert 19.00 H.: A kripli 19.00
Ruttkai Éva Színház (1091 Bp., Üllői út 45. III. em. T.: 215-5020, 218-9380) Apáca-pác 19.00 V.: Nemzetközi Színházi Világnap – Ünnepélyes díjkiosztó gála 18.00
Spinoza (1074 Bp., Dob u. 15. T.: 413-7489) Sz.: Jay Miller –
Jewish tales 20.00
Szabó Dezső Nemzeti Kamaraszínház (1054 Bp., Szabadság tér 2. T.: 06-20/555-4306) V.: Földindulás 19.00
Szív Kamara Stúdiószínház (1063 Bp., Szív utca 73. T.: 302-0957) V.: Yvonne, burgundi hercegnő 19.00
Szkéné Színház (1111 Bp., Műegyetem rkp. 3. II. 80. T.: 463-2451) Sz.: Csak úgy... 19.00
Thália Színház (1065 Bp., Nagymező u. 22-24. T.: 331-0500) V-H.: Bázeli Balett: I. Új művek II. Bolero 19.00
Új Színház (1065 Bp., Paulay Ede u. 35. T.: 351-1406, 269-6021) Sz.: Még egyszer hátulról 19.00 V.: Szentivánéji álom 19.00
Új Színház – Stúdiószínpad (1065 Bp., Paulay Ede u. 35. T.: 351-1406, 269-6021) V.: Csehov szerelmei 15.00
Vidám Színpad (1065 Bp., Révay u. 18. T.: 301-2067) H.: Ez nem ugyanAZ – musicalkoncert 19.00
Vidám Színpad – Kisszínpad (1065 Bp., Révay u. 18. T.: 301-2067) Sz.: S.Ö.R. Shakespeare-összes rövidítve 19.00
Vígszínház (1137 Bp., Szent István krt. 14. T.: 329-2340) Sz.: Egy csók és más semmi 19.00 V.: Tévedések vígjátéka 19.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!