Egyéb

2005.05.11. 07:20

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Apokalipszis most – rendezői változat 20.00 A vágy törvénye 18.15 Világok arca: Baraka 16.30

Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Átok 15.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 13.00, 15.15, 17.30, 19.45 Elektra 15.30, 18.15 A kör 2. 17.45, 20.00 Le a fejjel! 14.15, 16.15, 20.15 Mennyei királyság 14.30, 17.15, 20.00 A randiguru 13.00, 17.30, 19.45 Robotok 13.30 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 15.45, 18.00, 20.15

Cinema City Új Udvar (437-8383) 36 – Harminchat 13.30, 15.45, 18.15 Aviátor 14.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 17.15 Csak lazán! 20.00 Mennyei királyság 14.30, 17.15, 20.00 Az operaház fantomja 14.15, 19.45 Ray 17.00 Repülő tőrök klánja 16.00, 20.15 A tolmács 14.45, 17.15, 19.45 xXx 2 – A következő fokozat 13.45, 18.00, 20.15

Cirko-Gejzir (269-0904) Ismeretlen kód 17.00 Nézz balra, ott egy svéd! 21.00 Törökfürdő 19.00 Torremolinos 73 - Szex, hazugság, super 8 19.00 Tudatlan tündérek 21.00 Visszafordíthatatlan 17.00

Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) 36 – Harminchat 10.00, 17.00 Arsene Lupin 10.30, 15.15, 20.00 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 10.15, 14.45, 19.00, 21.15 Constantine – A démonvadász 12.15, 21.45 Elektra 12.45 Gorilla bácsi 13.45, 17.00, 19.45, 21.45 Mennyei királyság 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30 Pata-csata 10.00, 11.45, 15.45, 17.45 A tolmács 14.30, 19.15 xXx 2 – A következő fokozat 13.00, 17.45, 22.30

Európa (322-5419) Állítsátok meg Terézanyut! 20.30 Csudafilm 14.30 Dallas Pashamende 16.00 Kényszerszünet 16.00 Nyócker 14.30 Az operaház fantomja 20.30 Ray 18.00 Sorstalanság 18.00

Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 20.00, 22.15 Arsene Lupin 16.30, 19.00, 21.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 13.15, 15.45, 18.30, 21.00 Constantine – A démonvadász 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 16.45 Fehér zaj 15.30, 20.30, 22.45 Gorilla bácsi 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 A kör 2.19.15, 21.30 Mennyei királyság 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 13.00 Az operaház fantomja 14.00 Pata-csata 14.00, 16.00, 18.00 A randiguru 13.15, 18.00 Repülő tőrök klánja 15.00 Robotok 14.30 A tolmács 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 xXx 2 – A következő fokozat 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45


Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 36 – Harminchat 18.30, 21.00 Arsene Lupin 14.15, 17.00, 19.45, 22.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Constantine – A démonvadász 17.00 Elektra 22.00 Az ellenkező nem 17.15 Fehér zaj 19.15, 21.15 Gorilla bácsi 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 A kör 2. 18.15, 20.45 Mennyei királyság 13.15, 16.15, 19.15, 22.15 Az operaház fantomja 13.00, 15.45 Pata-csata 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 A randiguru 14.30 Robotok 12.15, 14.15, 16.15 A tolmács 19.30, 22.00 Vejedre ütök 12.15, 14.45 xXx 2 – A következő fokozat 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) 36 – Harminchat 16.45, 19.15 Arsene Lupin 16.15, 21.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 18.00, 20.45 Constantine – A démonvadász 17.15, 22.00 Csak lazán! 14.15 Gorilla bácsi 13.15, 15.15, 20.00 A kör 2. 21.30 Mennyei királyság 13.00, 16.00, 19.00, 22.00 Pata-csata 14.30, 16.30, 18.30 A randiguru 13.45, 18.45 Robotok 14.45
A tolmács 17.00, 19.30, 21.45 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 15.45, 20.30

Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Arsene Lupin 21.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00, 19.30 Gorilla bácsi 16.30, 18.45 Mennyei királyság 13.15, 16.00, 19.00, 21.45 Pata-csata 14.00, 16.15, 18.15 xXx 2 – A következő fokozat 14.15, 17.15, 20.15

Hunnia (322-3471) Elveszett jelentés 18.00 Leány gyöngy fülbevalóval 20.00 A meztelen Maya 22.00

Kossuth mozi (467-4260) 36 – Harminchat 12.45, 22.15 Blueberry – A fejvadász 17.30 Egy mukkot se! 11.00, 15.45 A kör 2 22.15 Mennyei királyság 10.30, 13.15, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 22.00 Az operaház fantomja 10.00, 12.30, 15.00, 17.30 Szerda Esti Filmklub – A Richard Nixon-merénylet 20.00 Szürke, Mercivel 13.30 A tolmács 10.15, 15.15, 20.00

Kultiplex (476-0116) Elefánt 18.45 Isten városa 20.15 Super Size Me 18.00 Szállnak a darvak 17.00 Üvegtigris 20.00

Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 14.30, 21.45 Arsene Lupin 11.45, 16.45, 19.15, 21.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Blueberry – A fejvadász 12.00, 17.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15 Constantine – A démonvadász 15.15 Csak lazán! 20.15 Csodálatos Júlia 10.45 Elektra 10.30 Az ellenkező nem 13.15 Fehér zaj 21.00 A gépész 19.30 Gorilla bácsi 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 A kör 2 15.45 Mennyei királyság 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Mint egy angyal 14.15, 17.45 Az operaház fantomja 13.00 Pata-csata 10.15, 11.15, 12.15, 13.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15 A randiguru 17.45 Repülő tőrök klánja 22.45 Sorstalanság 12.30 A titkos ajtó 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 A tolmács 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 xXx 2. – A következő fokozat 11.00, 15.30, 20.00, 22.15

Millenáris Park (438-5335) Budapesti Animációs Filmklub 20.00

Műcsarnok (343-7401) Erőszakos zsaru 18.00

Művész (332-6726) 2046 21.45 5x2 19.30, 21.30 Az amerikaellenes tevékenységet vizsgáló bizottság, Álmok Kínából, Álom dokumentum 19.00 Kacsaszezon 19.45, 21.30 Kényszerszünet 18.00 Kóristák 17.30 Mint egy angyal 15.30, 17.15, 19.15, 21.30 Szerelemre hangolva 20.00 A titkos ajtó 15.15, 17.15, 19.30, 21.45 A vágy törvénye 15.15 Vera Drake 16.45 A zongoratanárnő 15.45

Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Adásunkat megszakítjuk 19.00 Kacsaszezon 17.15, 21.00

Örökmozgó (342-2167) Adieu, Philippine 18.30 Horgász a pácban 16.30 Vámpírok bálja 20.30

Palace Campona (336-5555) Arsene Lupin 14.00, 16.30, 21.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 17.15, 19.45, 22.15 Elektra 13.00, 15.00 Fehér zaj 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Gorilla bácsi 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Mennyei királyság 13.45, 16.45, 19.45 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.15 A randiguru 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Repülő tőrök klánja 17.00, 19.30 Robotok 13.15, 15.15 A tolmács 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Vejedre ütök 22.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Arsene Lupin 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Blueberry – A fejvadász 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Constantine – A démonvadász 20.00 Fehér zaj 22.30 Gorilla bácsi 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Mennyei királyság 15.00, 18.00, 21.00 Pata-csata 14.00, 16.00, 18.00 Repülő tőrök klánja 17.30, 22.15 A tolmács 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 xXx 2
– A következő fokozat 15.15, 20.00

Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 14.30, 17.00, 19.30 Arsene Lupin 11.30, 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Blueberry – A fejvadász 15.15, 18.00 Constantine – A démonvadász 11.45, 14.45, 20.15 Csak lazán! 21.00 Elektra 12.00, 17.00 Az ellenkező nem 13.45, 19.15 Fehér zaj 14.45, 19.15, 21.30 A gépész 20.45 Gorilla bácsi 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30 A kör 2 22.00 Mennyei királyság 10.45, 13.45, 16.45, 19.45, 22.45 Millió dolláros bébi 16.00, 21.15 Az operaház fantomja 17.15 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 A randiguru 16.45, 21.45 Robotok 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 A tolmács 12.45, 15.30, 18.15, 20.45 Vejedre ütök 13.15, 18.45 xXx 2
– A következő fokozat 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Puskin (429-6080) Arsene Lupin 10.00, 14.45, 18.45, 20.45 A gépész 13.00, 19.00, 21.00 Hosszú jegyesség 14.15 Intim vallomások 12.15, 17.00 A japán szerető 16.45 Sorstalanság 10.30 A titkos ajtó 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) A szenvedélyek labirintusa 22.00 Szürke, Mercivel 20.30

Szindbád (349-2773) Az állomásfőnök 17.00 A belső tenger 18.30 Én, Pán Péter 18.45 Közelebb 20.30 Szürke, Mercivel 20.45 Világszám! 17.00

Tabán (356-8162) Himalája – Az élet sója 18.00 Leány gyöngy fülbevalóval 16.00 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 20.00

Toldi (472-0397) Kényszerszünet 15.30 Repülő tőrök klánja 19.15 Sátántangó 14.00 Szürke, Mercivel 17.30, 21.15

Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) 6.45 Faludi filmklub – Bársonyos bőr 18.45 Dallas Pashamende 13.30 A kilencedik nap 16.45 Millió dolláros bébi 21.00 Mint egy angyal 17.00, 20.30 Az operaház fantomja 18.00 Repülő tőrök klánja 20.30 Sorstalanság 15.30 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 13.30, 15.15, 19.00

Vörösmarty (317-4542) 36 – Harminchat 14.45, 18.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 Kényszerszünet 15.00 Közelebb 16.45 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 16.30, 18.00, 19.30, 21.00

XII. Kerületi Hegyvidék Művelődési Ház – (Volt MOM) (319-9854) Rosszfiúk 18.30

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!