Egyéb

2005.05.17. 06:42

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bálint Zsidó Közösségi Ház (311-9214) Nők a tetőn 18.00
Bem Mozi (316-8708) Egy mukkot se! 16.45 Idióták 18.30 Tavasz, nyár, ősz, tél... és tavasz 20.30
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) Átok 15.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 15.00, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 13.00, 15.15, 17.30, 19.45 Elektra 15.30 A kör 2 17.45, 20.00 Le a fejjel! 14.00, 18.00 Mennyei királyság 14.30, 17.15, 20.00 Millió dolláros bébi 14.15, 17.00, 19.30 A randiguru 13.00, 17.30, 19.45 Robotok 13.30 xXx 2 – A következő fokozat 15.45, 20.15
Cinema City Új Udvar (437-8383) 36 – Harminchat 15.45, 18.15 Aviátor 13.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 14.45 Csak lazán! 17.30 Kinsey 13.15, 15.30, 17.45, 20.00 Mennyei királyság 14.30, 17.15, 20.00 Az operaház fantomja 19.45 Repülő tőrök klánja 16.00, 20.15 A tolmács 14.45, 17.15, 19.45 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 18.00, 20.15
Cirko-Gejzir (269-0904) Faust 5.0 21.00 Haverok 19.00 A legtöbb ember Kínában él 19.00 Meszsze 20.30 Nem fenékig tejfel 17.00 Nézz balra, ott egy svéd! 17.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) 36 – Harminchat 12.30, 21.45 Arsene Lupin 12.15, 18.45, 21.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 11.00, 13.15, 15.45, 18.30, 21.00 Constantine – A démonvadász 14.45, 19.30 Gorilla bácsi 10.15, 14.45, 16.45, 19.45 Mennyei királyság 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.15 Pata-csata 10.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45 xXx 2 – A következő fokozat 10.00, 17.15, 21.45
Európa (322-5419) Aviátor 15.45 Csudafilm 14.15 Elveszett jelentés 14.45 Én, Pán Péter 20.30 A gépész 18.15 Idióták 20.30 A kilencedik nap 16.30 Tavasz, nyár, ősz, tél... és tavasz 18.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) 36 – Harminchat 18.30, 20.45 Arsene Lupin 16.30, 19.00 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 13.15, 15.45, 18.30, 21.00 Constantine – A démonvadász 17.30, 20.00, 22.30 Csak lazán! 13.30, 16.00 Elektra 22.00 Fehér zaj 15.30, 20.30, 22.45 Gorilla bácsi 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 A kör 2 21.30 Mennyei királyság 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 13.00 Pata-csata 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 A randiguru 13.15, 18.00 Repülő tőrök klánja 15.00 Robotok 14.30 A tolmács 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Vejedre ütök 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 36 – Harminchat 19.45, 22.00 Arsene Lupin 15.15, 18.00, 20.45 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Constantine – A démonvadász 17.15 Az ellenkező nem 18.15, 20.15, 22.15 Fehér zaj 21.00 Gorilla bácsi 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Kinsey 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Mennyei királyság 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Micimackó és a Zelefánt 13.30 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 A randiguru 12.00, 14.45 Robotok 12.15, 14.15, 16.15 A tolmács 17.45, 20.15, 22.45 Vejedre ütök 12.45, 15.15 xXx 2 – A következő fokozat 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) Arsene Lupin 19.15, 21.45 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Constantine – A démonvadász 18.30, 21.00 Csak lazán! 15.45, 20.15 Gorilla bácsi 14.30, 16.30 Mennyei királyság 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 Az operaház fantomja 17.45, 20.45 Pata-csata 14.00, 16.15, 18.15
A randiguru 14.45, 17.00 Robotok 13.30, 15.30 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 18.00, 20.30
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) Arsene Lupin 21.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 19.30 Gorilla bácsi 14.15, 18.45 Mennyei királyság 13.15, 16.00, 19.00, 21.45 Az operaház fantomja 15.15, 17.45 Pata-csata 14.00, 16.15, 18.15 Robotok 13.15 A tolmács 20.30 xXx 2 – A következő fokozat 16.30, 20.15
Kossuth mozi (467-4260) 36 – Harminchat 17.45 Blueberry – A fejvadász 10.45, 22.30 Egy mukkot se! 10.15, 12.15, 14.15 Mennyei királyság 10.30, 13.15, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 22.00 Az operaház fantomja 10.00, 12.30, 15.00 A Richard Nixon-merénylet 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 A tolmács 13.15, 15.30, 20.15
Kultiplex (476-0116) Budapest retró I. – Életképek a 60-as, 70-es évekből 18.00 Budapest retró II.
– Életképek a 60-as, 70-es évekből 20.00 Che
Guevara: A motoros naplója 20.15 Nyócker 17.00 Visszafordíthatatlan 18.30
Mammut Mozi (345-8160) 36 – Harminchat 14.45, 22.00 5×2 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Arsene Lupin 12.30, 17.30, 22.00 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Blueberry - A fejvadász 10.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.45 Constantine – A démonvadász 15.15 Csak lazán! 12.45, 20.00 Csodálatos Júlia 10.30 Fehér zaj 21.00 A gépész 17.45 Gorilla bácsi 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 20.00 Kinsey 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 19.15, 20.30, 21.45 A kör 2 15.00 Mennyei királyság 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Mint egy angyal 18.30 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15, 16.15 A randiguru 12.15, 17.15 Repülő tőrök klánja 13.15, 22.30 Sorstalanság 10.30 A titkos ajtó 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 A tolmács 18.15, 20.45 xXx 2 – A következő fokozat 10.00, 19.45
Művész (332-6726) 5×2 17.30, 19.30, 21.30 Álmodozók 17.00 A gépész 21.00 A japán szerető 17.00 Kacsaszezon 15.15, 18.45, 21.45 Kinsey 17.15, 19.00, 21.30 Kontroll 15.00 Mint egy angyal 19.00 Öt akadály 17.00, 20.15 A titkos ajtó 15.15, 19.30, 21.15
Néprajzi Múzeum (473-2400) Új Eldorádó 16.30
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) Kacsaszezon 18.30, 20.00 Öt akadály 16.45, 21.30
Olasz Kultúrintézet (318-8144) Nullától tízig 18.00
Örökmozgó (342-2167) A 22-es csapdája 20.30 Sztrogof Mihály 18.00 Utazás a félelembe 16.30
Palace Campona (336-5555) Arsene Lupin 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.45, 17.30, 20.00, 22.30 Constantine – A démonvadász 17.15, 19.45, 22.15 Elektra 13.00, 15.00 Fehér zaj 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Gorilla bácsi 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Mennyei királyság 14.15, 17.15, 20.15 Pata-csata 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 A randiguru 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Repülő tőrök klánja 17.00, 19.30 Robotok 13.15, 15.15 A tolmács 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Vejedre ütök 22.00 xXx 2 – A következő fokozat 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Palace Mom Park (336-5555) 36 – Harminchat 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Arsene Lupin 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Blueberry – A fejvadász 14.30, 19.30 Gorilla bácsi 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Kinsey 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Mennyei királyság 15.00, 18.00, 21.00 Pata-csata 14.00, 16.00, 18.00 Repülő tőrök klánja 17.00, 22.00 A tolmács 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 xXx 2 – A következő fokozat 20.00, 22.30
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 14.30, 17.00, 19.30 Arsene Lupin 11.30, 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Beépített szépség 2 – Csábítunk és védünk 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Blueberry – A fejvadász 15.15, 18.00 Constantine – A démonvadász 11.45, 14.45, 20.15 Csak lazán! 20.15, 22.45 Elektra 12.00, 17.00 Az ellenkező nem 13.45, 19.15 Fehér zaj 14.45, 19.15, 21.30 A gépész 20.45 Gorilla bácsi 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30 A kör 2. 22.00 Mennyei királyság 10.45, 13.45, 16.45, 19.45, 22.45 Millió dolláros bébi 16.00, 21.15 Az operaház fantomja 17.15 Pata-csata 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15 A randiguru 16.45, 21.45 Robotok 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 A tolmács 12.45, 15.30, 18.15, 20.45 Vejedre ütök 13.15, 18.45 xXx 2  – A következő fokozat 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15
Puskin (429-6080) 5×2 10.30, 12.30, 15.15, 17.00, 18.45, 20.45 Arsene Lupin 16.45 Csodálatos Júlia 14.15 Hosszú jegyesség 10.15 Kinsey 10.45, 13.00, 18.15, 20.30 A titkos ajtó 12.45, 14.45, 16.15, 19.00, 21.00
Semmelweis Egyetem Egészségügyi Főiskolai Kar Filmklubja (486-5880) Vad banda 18.30
Szimpla Kert Mozi (06-20/248-1968) 2046 22.00 Észt–norvég filmklub 20.30
Szindbád (349-2773) 5×2 17.15, 19.00, 20.45 Az állomásfőnök 16.45 Közelebb 20.30 Ray 18.00
Tabán (356-8162) Sorstalanság 17.30 Vera Drake 20.00
Toldi (472-0397) 2046 15.00, 18.45 József és testvérei 15.15 Öt akadály 17.00, 19.15, 21.00 Repülő tőrök klánja 17.00 Szürke, Mercivel 21.00
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) A bukás – Hitler utolsó napjai 15.45 Én, Pán Péter 13.45 Leszármazottak 19.00 Luther 16.00 Millió dolláros bébi 20.45 Mint egy angyal 20.30 Repülő tőrök klánja 18.30 A Richard Nixon-merénylet 15.00, 17.00, 21.00 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének visszaemlékezései 18.30
Vörösmarty (317-4542) 36 – Harminchat 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 Hiúság vására 14.00 Kényszerszünet 19.00 Közelebb 18.45 Sorstalanság 16.15 Az utolsó óráig – Hitler titkárnőjének viszszaemlékezései 17.00

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!