Keresik a bűnözőt

2025.04.15. 17:05

Vigyázat! Külföldi férfi fosztogat a vármegyében

Nemzetközi elfogatóparancsot adott ki a Pécsi Törvényszék egy osztrák állampolgárságú férfi ellen. A 32 éves Hulan Florian Salzburgban született, és a hatóságok lopás bűntette miatt keresik. Az ügyben a Pécsi Rendőrkapitányság folytatja a körözési eljárást, amelynek során nemzetközi együttműködésre is sor kerülhet.

körözés
Egy újabb külföldi ellen adtak ki körözést a pécsi rendőrök
Forrás:  police.hu

Az eset különösen figyelemre méltó annak fényében, hogy nemrégiben egy másik külföldi – a német állampolgárságú Knöfel Michael – is felkerült a körözöttek listájára Baranyában. A 54 éves férfit kábítószer-kereskedelem és lopás miatt körözik, az ügyében szintén a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság jár el.

A hatóságok ezúton is kérik a lakosság segítségét: aki bármilyen érdemi információval rendelkezik Hulan Florian vagy Knöfel Michael hollétével kapcsolatban, az haladéktalanul értesítse a rendőrséget.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában