Bama.hu podcast
2025.04.14. 13:40
Ön kinek ajánlja fel az adója 1 százalékát?
Idén is lehet rendelkezni a személyi jövedelemadó 1+1%-áról legkésőbb a május 20-ai határidőig, az szja-bevallástól függetlenül is. A határidő jogvesztő, aki elmulasztja, nem ér célba a felajánlása.
Ismét vendégünk volt Barlai Krisztina, a NAV baranyai szóvivője. Ezúttal az összevont adóalap után befizetett személyi jövedelemadónk 1 százalékának felajánlásáról volt szó. A határidőt betartva bárki dönthet úgy idén is, hogy ezt a százalékot felajánlja egy regisztrált civilszervezetnek, további 1 százalékát pedig egy technikai számos vallási közösségnek, vagy a kiemelt költségvetési előirányzatnak, ami idén a Nemzeti Tehetség Program.
Bama.hu podcast
- Hatalmas tét forog kockán Pécsen: a kiesési küzdelmek előtt osztotta meg gondolatatait Lajkó Márton - Podcast!
- Szinte már a kispadon ülhet a BL-ben a pécsi nyugdíjas
- Pécs sportolni akar!
- A mikrofon mögött: Koszorúsné dr. Véghelyi Erzsébet
- Elárulta Wilkesz Edward, mit várnak a rájátszástól
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre