Aerobik

2022.06.29. 11:31

Barátságos versenyt hozott az idényzáró

Móga Richárd

Forrás: PSN Zrt.

Forrás: PSN Zrt.

Egy barátságos versennyel zárta az idényét a PSN Aerobik Szakosztálya, ahol kicsik, nagyok, kezdők, illetve tapasztalt sportolók is megmérettették magukat, ráadásul igencsak pozitív élménykekel térhettek haza.

Eredmények: 

Challenge UP 4

Egyéni: Szabó Vivien 1. hely

Páros: Rádler Csepke és Szabó Vivien 1. hely

Milhoffer Hanna és Lazaridis Anastasia 2. hely

Csoport: Lazaridis Anastasia, Rádler Csepke, Milhoffer Hanna, Szabó Vivien és Killián Emma 2. hely

Zombori Zoé, Kelemen Zoé, Ruzsicsics Franciska és Agócs Elena 3. hely

Challenge UP 3

Páros: Armbruszt Zsófia és Deák Georgina 1. hely

Mesztegnyei Anna és Thuránszky Zsófia 2. hely

Pető Sára és Zalai Dorottya 3. hely

Trió: Bodra Olívia, Linzembold Zsolna és Papp Lia 2. hely

Hartung Alíz, Király Sára és Rózsár-Lima Maynah 3. hely

Csoport: Armbruszt Zsófia, Deák Georgina, Mesztegnyei Anna, Pető Sára, Thuránszky Zsófia, Zalai Dorottya 1. hely

Challenge UP 2

Egyéni: Bebes Bianka 1. hely

Páros: Deák Regina és Zalai Adrienn 1. hely

Trió: Baranyai Boróka, Juhász Hanna és Mihály Mínea 1. hely

Csoport: Baranyai Boróka, Deák Regina, Juhász Hanna, Mihály Mínea és Zalai Adrienn 1. hely

Basic UP 4

Egyéni: Kónyi-Kovács Alíz 2. hely

Kádár Nóra 3. hely

Aman Amira 4. hely

Páros: Kádár Nóra és Kónyi-Kovács Alíz 1. hely

Trió: Aman Amira, Kresz Fanni és Szentgyörgyváry Boróka 1. hely

Csoport: Aman Amira, Kádár Nóra, Kónyi-Kovács Alíz, Kresz Fanni és Szentgyörgyváry Boróka 1. hely

Basic UP 3

Egyéni: Rudolf Dorka 1. hely

Suvák Míra 2. hely

Kovács Hanga 3. hely

Bencsik Bianka 4. hely

Páros: Árgyelán Kíra és Rudolf Dorka 1. hely

Árgyelán Zorka és Börtsök Zsófi 2. hely

Hegedűs Jázmin és Kriszt Hédi 3. hely

Trió: Árgyelán Zorka, Bencsik Bianka és Suvák Míra 1. hely

Börtsök Zsófi, Hegedűs Jázmin és Kriszt Hédi 2. hely

Csoport: Árgyelán Kíra, Árgyelán Zorka, Bencsik Bianka, Rudolf Dorka és Suvák Míra 1. hely

Börtsök Zsófi, Kriszt Hédi, Kovács Hanga és Takács Dominika 2. hely

Basic UP 2

Egyéni: Paulovics Dóra 1. hely

Füredi Noémi 2. hely

Szende Zsófia 5. hely

Zubán-Sinkovits Regina 6. hely

Siklér Csenge 8. hely

Szabó-Vertán Csenge 11. hely

Páros: Téczely Nóra és Téczely Petra 2. hely

Füredi Noémi és Szende Zsófia 3. hely

Trió: Hegedűs Fanni, Téczely Nóra és Téczely Petra 2. hely

Csoport: Hegedűs Fanni, Téczerly Nóra, Téczely Petra és Torma Lívia 1. hely

Füredi Noémi, Siklér Csenge, Szabó-Vertán Csenge és Szende Zsófia 4. hely

Basic UP 1

Egyéni: Nagy Zóra 3. hely

Pető Gréta 4. hely

Páros: Márta Dorina és Nagy Zóra 4. hely

Trió: Márta Dorina, Nagy Zóra és Zubán-Sinkovits Regina 2. hely

Csoport: Csényi Odette, Márta Dorina, Moldován Kincső, Nagy Zóra, Pető Gréta és Zubán-Sinkovits Regina 1. hely

Sportaerobik UP 3

Női egyéni: Pintér Rea 2. hely

Schönberger Stella 3. hely

Sziládi Réka 4. hely

Rudolf Hanga 5. hely

Gáll Laura 6. hely

Bózs Panna 7. hely

Schönberger Szofi 8. hely

Férfi egyéni: Sziládi Zoltán 1. hely

Benke István Botond 2. hely

Páros: Rudolf Hanga és Sziládi Réka 1. hely

Pintér Rea és Schönberger Stella 2. hely

Bózsa Panna és Sziládi Zoltán 3. hely

Trió: Gáll Laura, Schönberger Stella és Schönberger Szofi 1. hely

Csoport: Pintér Rea, Rudolf Hanga, Sziládi Réka, Schönberger Stella és Schönberger Szofi 1. hely

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában