2022.06.29. 11:31
Barátságos versenyt hozott az idényzáró
Forrás: PSN Zrt.
Egy barátságos versennyel zárta az idényét a PSN Aerobik Szakosztálya, ahol kicsik, nagyok, kezdők, illetve tapasztalt sportolók is megmérettették magukat, ráadásul igencsak pozitív élménykekel térhettek haza.
Eredmények:
Challenge UP 4
Egyéni: Szabó Vivien 1. hely
Páros: Rádler Csepke és Szabó Vivien 1. hely
Milhoffer Hanna és Lazaridis Anastasia 2. hely
Csoport: Lazaridis Anastasia, Rádler Csepke, Milhoffer Hanna, Szabó Vivien és Killián Emma 2. hely
Zombori Zoé, Kelemen Zoé, Ruzsicsics Franciska és Agócs Elena 3. hely
Challenge UP 3
Páros: Armbruszt Zsófia és Deák Georgina 1. hely
Mesztegnyei Anna és Thuránszky Zsófia 2. hely
Pető Sára és Zalai Dorottya 3. hely
Trió: Bodra Olívia, Linzembold Zsolna és Papp Lia 2. hely
Hartung Alíz, Király Sára és Rózsár-Lima Maynah 3. hely
Csoport: Armbruszt Zsófia, Deák Georgina, Mesztegnyei Anna, Pető Sára, Thuránszky Zsófia, Zalai Dorottya 1. hely
Challenge UP 2
Egyéni: Bebes Bianka 1. hely
Páros: Deák Regina és Zalai Adrienn 1. hely
Trió: Baranyai Boróka, Juhász Hanna és Mihály Mínea 1. hely
Csoport: Baranyai Boróka, Deák Regina, Juhász Hanna, Mihály Mínea és Zalai Adrienn 1. hely
Basic UP 4
Egyéni: Kónyi-Kovács Alíz 2. hely
Kádár Nóra 3. hely
Aman Amira 4. hely
Páros: Kádár Nóra és Kónyi-Kovács Alíz 1. hely
Trió: Aman Amira, Kresz Fanni és Szentgyörgyváry Boróka 1. hely
Csoport: Aman Amira, Kádár Nóra, Kónyi-Kovács Alíz, Kresz Fanni és Szentgyörgyváry Boróka 1. hely
Basic UP 3
Egyéni: Rudolf Dorka 1. hely
Suvák Míra 2. hely
Kovács Hanga 3. hely
Bencsik Bianka 4. hely
Páros: Árgyelán Kíra és Rudolf Dorka 1. hely
Árgyelán Zorka és Börtsök Zsófi 2. hely
Hegedűs Jázmin és Kriszt Hédi 3. hely
Trió: Árgyelán Zorka, Bencsik Bianka és Suvák Míra 1. hely
Börtsök Zsófi, Hegedűs Jázmin és Kriszt Hédi 2. hely
Csoport: Árgyelán Kíra, Árgyelán Zorka, Bencsik Bianka, Rudolf Dorka és Suvák Míra 1. hely
Börtsök Zsófi, Kriszt Hédi, Kovács Hanga és Takács Dominika 2. hely
Basic UP 2
Egyéni: Paulovics Dóra 1. hely
Füredi Noémi 2. hely
Szende Zsófia 5. hely
Zubán-Sinkovits Regina 6. hely
Siklér Csenge 8. hely
Szabó-Vertán Csenge 11. hely
Páros: Téczely Nóra és Téczely Petra 2. hely
Füredi Noémi és Szende Zsófia 3. hely
Trió: Hegedűs Fanni, Téczely Nóra és Téczely Petra 2. hely
Csoport: Hegedűs Fanni, Téczerly Nóra, Téczely Petra és Torma Lívia 1. hely
Füredi Noémi, Siklér Csenge, Szabó-Vertán Csenge és Szende Zsófia 4. hely
Basic UP 1
Egyéni: Nagy Zóra 3. hely
Pető Gréta 4. hely
Páros: Márta Dorina és Nagy Zóra 4. hely
Trió: Márta Dorina, Nagy Zóra és Zubán-Sinkovits Regina 2. hely
Csoport: Csényi Odette, Márta Dorina, Moldován Kincső, Nagy Zóra, Pető Gréta és Zubán-Sinkovits Regina 1. hely
Sportaerobik UP 3
Női egyéni: Pintér Rea 2. hely
Schönberger Stella 3. hely
Sziládi Réka 4. hely
Rudolf Hanga 5. hely
Gáll Laura 6. hely
Bózs Panna 7. hely
Schönberger Szofi 8. hely
Férfi egyéni: Sziládi Zoltán 1. hely
Benke István Botond 2. hely
Páros: Rudolf Hanga és Sziládi Réka 1. hely
Pintér Rea és Schönberger Stella 2. hely
Bózsa Panna és Sziládi Zoltán 3. hely
Trió: Gáll Laura, Schönberger Stella és Schönberger Szofi 1. hely
Csoport: Pintér Rea, Rudolf Hanga, Sziládi Réka, Schönberger Stella és Schönberger Szofi 1. hely