Hamburgban rohant

2022.07.10. 13:00

Egy perccel maradt le Bicsák az éremről

Nem lehet tökéletesen elégedett hamburgi teljesítményével Bicsák Bence, de mindent megtett a lehető legjobb szereplésért. Most ez a 22. helyezéshez volt elég.

K. B.

Forrás: triathlon.org

A hamburgi triatlon bajnokságon vett részt a hétvégén több kiváló magyar sportolóval egyetemben a PSN Zrt. olimpikonja Bicsák Bence. A pécsi kiválóság 54 perc és 11 másodperc alatt teljesítette most a távot, ami a 22. pozícióhoz volt elegendő. Az első helyezett új-zélandi Hayden Wilde 53.10-et rohant.

Bragmayer Zsanett 11., Lehmann Csongor 14., Faldum Gábor 16., illetve Dévay Márk 29. lett az elit mezőnyben.

Bicsák az úszást valamivel gyorsabban teljesítette, mint a későbbi győztes, a biciklis távon viszont már veszített vele szemben. Szereplését azonban az 5 kilométeres futás pecsételte meg, ott volt köztük az egy perces különbség.