2022.10.18. 11:01

Kétgólos hátrányból állt fel a Szalánta

Fotó: Hüvösi Csaba

Rengeteg gól esett a hétvégén a labdarúgó megyei III. osztályú bajnokságokban, de talán Szászváron volt a legőrültebb véghajrá.

A házigazda idénybeli harmadik győzelmére hajtott, ráadásul igencsak jól állt a szénája, ugyanis szűk fél óra elteltével már két góllal vezetett. A fordulás után a Szalánta megrázta magát, így a 76. percben már döntetlen volt az állás. A szurkolók látszólag elkönyvelték az egy pontot, aztán az utolsó percben a szalántai támadó, Kalmár megszerezte a győztes találatot.

Czibulka-csoport (13 csapat), 8. forduló: Sásd–Újpetre 1–2, Hosszúhetény–Hidas 2–0, PTE PEAC III.–Bányász 9–0, Orfű–Bogád 1–2, Kökény–Gyód 0–8, Szászvár–Szalánta 2–3.

Csík-csoport (10), 7. forduló: Baksa–Vajszló 0–1. A Misinai Sasok–Nagydobsza összecsapást október 22-én, 14 órakor rendezik.

Dárdai-csoport (12), 7. forduló: Palotabozsok–Görcsönydoboka 6–2, Olasz–Babarc 3–4, Szajk–Drávaszabolcs 6–1, Magyarbóly–Báta 3–2, Borjád–Sátorhely 0–1, Dunaszekcső–Geresdlak 1–1.