2023.11.20. 09:30
Az idei legnagyobb pofon után kell üzenni a riválisoknak

Forrás: Haladás VSE
A PTE-PEAC élvonalbeli futsalcsapata péntek este elszenvedte idénybéli legsúlyosabb vereségét a címvédő Haladás vendégeként, de sok idő nem volt a sebek nyalogatására, ugyanis ma este már az Aramis vendégeként kellene gyarapítani a pontokat.
A pécsi együtteshez hasonlóan az Aramis az elmúlt két találkozóján egyaránt kikapott. Igaz, hét ponttal többet szerzett már az idei idényben, de a két csapat legutóbbi egymás elleni összecsapására mégis a baranyai szurkolók emlékezhetnek vissza szívesebben.
Akkor Élő Tibor legénysége még nem ünnepelhetett győzelmet, de az Aramis elleni hazai ütközeten sikerült először pontot szerezni. Tizenegy perc után már kettővel vezetett a vendégcsapat, de a huszonegyedik percben (3–2) már a PEAC volt jobb helyzetben. Sokáig nem őrizte az előnyt a házigazda, de a történelmi pontszerzés összejött.
Tehát van mibe kapaszkodni, láthattuk már az idei szezonban, hogy nem legyőzhetetlen az Aramis, de sokkal bátrabb játékkal kell előrukkolni.
Az Aramis–PTE-PEAC találkozó 19.35-kor kezdődik.