Labdarúgás

2024.11.23. 15:48

Egy félidő alatt ötöt szórt a Siklósnak a PEAC II. (galéria)

Nem tudta borítani a papírformát a Siklós. A PEAC II. 5–1-re győzte le – a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó – riválisát az AutóCity Volkswagen Baranya vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában.

Egy félidő alatt ötöt szórt a Siklósnak a PEAC II. (galéria)

Fotó: Löffler Péter

A PEAC II. talán a vártnál könnyebben hozta a kötelezőt a vármegyei I. osztály 12. fordulójának szombati játéknapján.

peac, siklós, megye I
Magabiztos győzelmet aratott a Siklós ellen a PEAC II. 
Fotó: Löffler Péter

A pécsiek nagyon bekezdtek, a 19. percben már hárommal vezettek. A kezdeti sokk után úgy tűnt, hogy felébrednek a vendégek is, hiszen Ignácz Olivér viszonylag korán szépített. A 30. percet követően azonban már nem volt kérdés, hogy melyik csapat nyeri a mérkőzést, ugyanis Bizderi Istvánt kiállította a játékvezető. Innen már nem tudott visszakapaszkodni Bíró Ferenc együttese, sőt, a félidő előtt még kettőt berámoltak az egyetemisták, s ezzel ki is alakult az 5–1-es végeredmény. 

A Komló és a PVSK szombati találkozója a pálya alkalmatlansága miatt elmaradt. 

PTE-PEAC II.–Alpassport Siklós 5–1 (5–1)

Gólszerzők: Gelencsér G. (8.), Oszvald (14., 41.), Gelencsér B. (19.), Udvardi (30. – büntetőből), illetve Ignácz (27.). 

Elhalasztva: Sport36-Komló–PVSK. 

Vasárnap rendezik: Nagykozár–Mohács.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában