2024.12.13. 13:34
Még egyszer felöltik a harci felszerelést a téli fegyverszünet előtt
Az utolsó 2024-es csatájára készül a Kozármisleny KA és a Mohácsi TE NB I. B-s női kézilabdacsapata is. A baranyai együttesek szombaton hazai pályán zárják az esztendőt 18 órától.
Még egyszer utoljára pályára lépnek a baranyai NB I. B-s női kézilabdacsapatok 2024-ben, ráadásul mindkettő hazai pályán teszi ezt. A Kozármisleny KA a fővárosi Szent István SE-t, a Mohácsi TE 1888 az egri Eszterházy SC-t fogadja szombaton 18 órakor, majd január közepéig elvonul felfrissülni egy kicsit, hogy aztán megújult erővel vághasson neki a bajnokság tavaszi szakaszának.
A mislenyi lányok a harmadik helyről várják a folytatást, miután az elmúlt héten nem sikerült Egerben pontot szerezniük. Ellenfelük eközben a tabella alsó régióiból, a 13. helyről próbálna feljebb kapaszkodni miután eddig négy győzelmére hét vereség jut. Legutóbb egyébként a SZISE sem szerzett pontot, az ENUSE bizonyult jobbnak nála.
A mohácsiak az utolsó pozícióból mozdulnának el a legutóbb a Mislenyt legyőző egriek ellen. Ehhez talán egy iksz is elég lenne, hiszen az MTE-nek épp annyi pontja van (5), mint a közvetlen előtte álló Gárdony-Pázmándnak is, de egy bravúr esetén akár az Orosháza elé is beléphetnének Kindl Gabriella tanítványai. Persze az ellenfél nem véletlenül jár már 11 egységnél.