Kézilabda

2025.01.26. 14:15

Nagy pofonba rohant bele a Mohács a riválisnál

Fájó vereséget szenvedett az NB I. B. 15. fordulójában a Mohácsi TE 1888 női kézilabdacsapata, amelyet ezúttal nem csak a 13 gólos különbség bánthat. A sereghajtó MTE a közvetlen előtte álló Gárdonytól kapott ki, amelyet meg is előzhetett volna egy sikerrel.

Mohácsi
A Mohácsi TE-re még sok munka vár
Forrás: Mohácsi TE 1888

Gárdony-Pázmánd–Mohácsi TE 38–25 (19–11)

Női kézilabda NB I. B., 15. forduló. 
MTE 1888: Hibácska – Ancil 1, Kovács 3, Kaló 1, Nagy 1, Papp 6 (1), Mentes 4. Csere: Bartók (k), Takács, Fledrich, Bozsovics 2, Dobos 2, Varga-Kósa, Bencsik 4 (3), Bognár 1. Edző: Kindl Gabriella.

Kindl Gabriella: – Már sokadik meccs után nyilatkozom azt, hogy kidolgozzuk a helyzeteket, de nem tudjuk értékesíteni a ziccereket. Ma ehhez a 7-méteresek is csatlakoztak. Közel 20 ilyen lehetőséget szalasztottunk el. Sajnálom, hogy nem sikerül ezen átlépnünk, de bizakodó vagyok, hiszen a mérkőzés java részében a mi fiataljaink küzdöttek a pályán és egyre jobban kézilabdáznak. A rutint és a magabiztosságot nem egyik pillanatról a másikra lehet megszerezni, sajnos évekbe kerül. Ehhez bátorságot, szorgalmat és kitartást kívánok mindannyiuknak, én hiszek bennük és mindent meg fogok tenni azért, hogy egy jó csapattá fejlődjünk! Remélem a szurkolók pedig biztatással fogják támogatni őket a játékossá válás rögös útján.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában