vízilabda

2018.02.21. 21:42

Nem bírt egymással a Honvéd és a Pécs

A Honvéd 9-9-es döntetlent játszott a vendég Péccsel szerdán a férfi vízilabda ob I alapszakaszának zárófordulójában. A fővárosiak helye már biztos volt a felsőházban, míg a pécsieknek az alsóházban.

MTI

Fotó:

Az alapszakaszt követően a két csoport 1-4. helyezettjei a középszakasz felső-, 5-8. helyezettjei pedig alsóházában folytatják. Az együttesek az alapszakasz mérkőzésein szerzett összes pontjukat magukkal viszik, a lőtt és kapott gólokat viszont törlik.

A középszakaszban nyolc fordulót rendeznek, s a végeredmény alapján következhet majd a bajnoki rájátszás, amelyben a legjobb négy folytatja az érmekért. A középszakasz legjobbja a negyedikkel, a második a harmadikkal játszik.