Baranyai körkép

2018.03.21. 16:00

Tóth Attila tizenkétszer talált be Szigetváron

A tizenkettedik bajnoki mérkőzését is megnyerte a Harkány SE férfi kézilabdacsapata a Baranya megyei bajnokságban, ezzel továbbra is hibátlan mérleggel áll az élen.

K. Mayer A.

A harkányiak ezúttal Szigetvárról hozták el a két pontot úgy, hogy a félidőben két góllal vezettek, végül hárommal nyertek. A hazaiaknál Snóbli Gyula kilenc találatig jutott, de nála is többet lőtt a vendégek játékosa, Tóth Attila, aki tizenkétszer volt eredményes. Nagyon izgalmas, szoros meccset játszott egymással a PTE-PEAC II. és a Hosszúhetény: a vendégek a félidőben két góllal vezettek, a hazaiak azonban fordítani tudtak, s végül eggyel győztek.

A női bajnokságban nem lépett pályára az éllovas Kozármisleny SE junior csapata, így a Hosszúhetény közelebb tudott lopózni: jelenleg egy pont a különbség a két együttes között, ám a második helyezett két mérkőzéssel többet játszott.

A férfi bajnokság eredményei: PTE-ÁOK Petőfi SE–Bácska SZSE 0-10, MK Pelikán Siklós KC II.–Motex KC 27-32, Szigetvári KSE–Harkány SE 23-26, PTE-PEAC II.–Hosszúhetény SE 34-33.

Az állás: 1. Harkány SE 24 pont, 2. DÖKE Komló 20, 3. Bácska SZSE 15, 4. Motex KC 14, 5. PTE-PEAC II. 11, 6. Szigetvári KSE 8, 7. Hosszúhetény SE 6, 8. PTE-ÁOK Petőfi SE 4, 9. MK Pelikán Siklós KC II. 0.

A baranyai női bajnokság eredményei: Komlói NKE–Hosszúhetény SE 25-32, PTE-ÁOK Petőfi SE–Pécsváradi Spartacus SE 28-24, MK Pelikán Siklós KC–Vörös Meteor SK Pécs 41-31.

Az állás: 1. Kozármisleny SE junior 22 pont, 2. Hosszúhetény SE 21, 3. MK Pelikán Siklós KC 19, 4. Pécsváradi Spartacus SE 14, 5. Szentlőrinc SE 12, 6. Vörös Meteor SK Pécs 12, 7. Mohácsi TE II. 10, 8. Kozármisleny SE III. 9, 9. PTE-ÁOK Petőfi SE 6, 10. Komlói NKE 3.