2025.01.08. 12:30
A Zsolnay-negyedet is tönkreteszik! – siránkozik olvasónk
Felháborító a Pécsi Egyetemi Napok belvárosba való költöztetése. Az elviselhetetlen hangerő a Zsolnay-negyedben is probléma lesz – bosszankodik olvasónk.
Felháborító a Pécsi Egyetemi Napok (PEN) Zsolnay-negyedbe költöztetése. Az elviselhetetlen hangerő ott is probléma lesz. De még ennél is nagyobb baj a negyed szándékos tönkretétele. Pécsre amúgy is jellemző, hogy mindent hagynak lepusztulni, de hogy ezt még ezzel a lépéssel szándékosan elő is segítik – egyszerűen felfoghatatlan.
A Zsolnay-negyedet lepusztítja a fesztivál
Egy többnapos egyetemi buli olyan károkat okoz, amit utána pénzhiányra hivatkozva soha nem fognak rendbe hozni. A Zsolnay-negyed azon kevés helyek egyike Pécsett, ahová egy vendéget szívesen elviszünk, leszámítva az odavezető sétát a szégyenteljes utakon. És akkor most ezt is tönkretesszük. Kinek az agyában született meg ez a Zsolnay-negyedet lepusztító abszurd ötlet? Ennek az agyrémnek megálljt kell parancsolni és ez ellen – már most – minden fórumon tiltakozni kell. Nem alakíthatunk ki bulinegyedet ezen ikonikus pécsi látványosság helyszínén.
Név és cím a szerkesztőségben
Ha érdekeset látott, hallott, mondja el nekünk! A 06 30/3511-111-es számon várjuk hívását minden hétköznap 8 és 16 óra között.