Postabontás

2025.04.13. 16:40

Pénzbehajtók a közterület-felügyelők, a belvárosban rendőrt játszanak

Rendőrt játszanak a közterület-felügyelők Pécs belvárosában, és pénzbehajtókként működnek, ahelyett, hogy a város egyéb részein végeznék a feladataikat, és büntetnék meg például az ebtartás szabályait be nem tartókat - adott hangot véleményének olvasónk.

Rengeteg panaszt olvasni a Postabontásban a kutyaürülékkel kapcsolatban. Az a véleményem, hogy nem a kutya a hibás, hanem a gazda, csak ott meg a kutya az értelmesebb. Ebben az ügyben a rendőrség és a közterület-felügyelet is többet tehetne, csak hát a közterület-felügyelők rendőrt játszanak a belvárosban, meg pénzbehajtókként működnek - lásd a parkolási bírságokat. 

Az eredeti feladataikat régen nem végzik el, egy két esetet kivéve. Én gyalogos közterület-felügyelőt évek óta nem láttam a kertvárosi részen. Sajnos mindkét szervnél csak azt lehet tapasztalni, hogy a hölgyek, urak, jól elvannak az új autókban, onnan kiszállni, intézkedni, igen ritkán lehet látni őket. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim. 

Név és cím a szerkesztőségben

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában