Sport

2006.12.07. 22:19

Kikapott a MiZo-Pécs Belgiumban

Dexia Namur - MiZo-Pécs 66-58 | Miután csütörtök este kikaptak az eddig nyeretlen belga csapattól, a pécsiek három győzelemmel és három vereséggel a harmadik helyen állnak az Euroliga B csoportjában.

BAMA

Rátgéber László csapatán meglátszottak az utóbi napok gondjai: Béres Tíma térdsérülése miatt volt kénytelen kihagyni a mérkőzést, Vickie Johnson pedig pedig vírusos-lázas betegséggel küzdött a héten. Mégis ő volt az, aki a kínos félidei 35-18 után vállára vette a csapatot, amely a harmadik negyed végére négy pontra közelítette meg az eddig nyeretlen házigazdákat. A 32. percben még fordítani is tudott a pécsi csapat, ám a végjátékban a Namurnak jött ki jobban a lépés az Iványit és Dapot kipontozódás miatt nélkülözni kénytelen vendégekkel szemben.

Dexia Namur (belga) - MiZo Pécs 66-58 (19-14, 16-4, 8-21, 23-19)