2015.04.14. 16:13

Bíróverés Baranyában: megrúgták, megütötték a játékvezetőt

Két labdarúgó-mérkőzést is félbe kellett szakítani a hétvégén Baranyában, mert a játékosok rátámadtak a bírókra.

zsj

A 2015.04.12-i fordulóban a Csertő és a Versend csapatának játékosai - a mérkőzések jegyzőkönyve alapján megállapítható - súlyos sportszerűtlenséget követtek el, melynek következtében a játékvezető félbeszakította a Merenye – Csertő, valamint az Olasz – Versend mérkőzést.

Megyei IV. osztály, A-csoport
Olasz–Versend

A mérkőzést 3-2-es hazai vezetésnél szakította félbe a 76. percben a bíró. A 75. és a 76. percben piros lapot kapott két versendi focista. A vendégek ezután rátámadtak a játékvezetőre, kiverték a kezéből a kártyát.

Megyei IV. osztály, B-csoport
Merenye–Csertő

A 39. percben 1-0 hazai vezetésnél félbeszakadt a találkozó. A vendégeknél az egyik játékos piros lapot kapott. Információink szerint a csertői hálóőr, aki a testvére volt a kiállított játékosnak, elhagyta a kapuját és rátámadt a sporira, akit megrúgott és megütött.