2016.12.16. 19:51

Kézilabda – A komlóiak Cegléden sem maradtak pont nélkül

Zsinórban harmadik idegenbeli mérkőzését játszotta a Sport36-Komló férfi kézilabdacsapata, s bizony nagy bravúr Kilvinger Bálint együttesétől, hogy ezúttal sem maradt pont nélkül.

K. Mayer A. (Dunántúli Napló)

Nemrég előbb a Mezőkövesdet, majd az Egert verte meg saját otthonában, most pedig Cegléden volt sikeres – 26-26-os döntetlennel egy pontot szerzett.
A bajnokit a házigazdák kezdték jobban, az első félidőben rendszerint vezettek, de a szünetre már döntetlennel (13-13) vonultak a csapatok. A folytatás már a komlóiaknak sikerült jobban, akik szinte végig vezettek – aztán meg kellett elégedniük a 26-26-os iksszel.
– Nehezen melegedtünk be a mérkőzésbe, de utána jó játékkal pontot szereztünk – értékelt Kilvinger Bálint, a komlóiak vezetőedzője.

Cegléd–Sport36-Komló 26-26 (13-13)
Férfi kézilabda NB I. Cegléd, 800 néző. V.: Herczeg, Südi.
Sport36-Komló: GRANICS – GEBHARDT 7, Obradovics 2, Szögi, Trkulja 1, JERKOVICS 4, Markovics 5/2. Csere: SELYMES (kapus), KATZIRZ 2, Marcsek 1, Sebestyén, Kékesi, SZÖLLŐSI 4. Vezetőedző: Kilvinger Bálint.
Az eredmény alakulása. 10. perc: 4-3, 20. perc: 9-8, 35. perc: 14-15, 50. perc: 22-23.
Hétméteresek: 1/1, ill. 6/2.
Kiállítások: 12, ill. 10 perc.

További eredmények: Tatabánya–Szeged 18-18 (a Szeged így már nem hibátlan), Balmazújváros–Vác 24-19, Balatonfüred–Gyöngyös 26-21.