foci

2018.08.18. 19:21

Ez igen! Győzött idegenben a PMFC!

A 95. percben szerzett góllal nyert a pécsi csapat Iváncsán, volt miért visszavágni.

K. Mayer A.

Fotó: Laufer László

A vártnál bizony hamarabb megszerezte első győzelmét a PMFC NB III.-as labdarúgócsapata, amely az első két fordulóban elszenvedett vereségek után a harmadikban már nyerni tudott. Sárai György együttese az előző szezon bronzérmesénél, az Iváncsánál vizitált, ahol korán hátrányba került. A piros-feketék nem adták fel, a második félidő elején egyenlítettek, majd az utolsó pillanatban a győztes gólt is megszerezték.

Eredmény: Iváncsa-PMFC 1-2, gólszerzők: Balogh (15.), ill. Kesztyűs (50.), Kiss K. (95.).