Június 30, Csütörtök

Pál névnap

30°
+35
+14
Mai évfordulókHírt küldök be

BAMA

Baranya megyei hírportál

Mai évfordulókHírt küldök be

Magyar Turisztikai Ügynökségcímke

Magyar Turisztikai Ügynökség címkére 67 db találat
Újragondolt stratégia2022.01.14. 13:44

Minden idők legjobb nyarát zárta a hazai turizmus

A Magyar Turisztikai Ügynökség közölte, idén folytatják a turizmus újbóli húzóágazattá tételét.
A Magyar Turisztikai Ügynökség közölte, idén folytatják a turizmus újbóli húzóágazattá tételét.
kisfaludy program2021.10.24. 12:30

Jövőre is folytatódhatnak a strandfejlesztések

Újabb 3,3 milliárd forint vissza nem térítendő támogatásból fejleszthetők tovább a Balaton, a Tisza-tó, a Velencei-tó, valamint a Duna és a Tisza mentén lévő szabadvizű strandok.
Újabb 3,3 milliárd forint vissza nem térítendő támogatásból fejleszthetők tovább a Balaton, a Tisza-tó, a Velencei-tó, valamint a Duna és a Tisza mentén lévő szabadvizű strandok.
egyedülálló2021.09.11. 11:03

Partneri megállapodást kötött az Airbnb és a turisztikai ügynökség

A két szervezet együtt dolgozik majd a turizmus egyensúlyának helyreállítása érdekében, elosztva a turizmus gazdasági előnyeit a régión belül.
A két szervezet együtt dolgozik majd a turizmus egyensúlyának helyreállítása érdekében, elosztva a turizmus gazdasági előnyeit a régión belül.
kiemelkedő eredmények2021.09.01. 16:25

Rekord számokat hozott a Szent István Nap rendezvénysorozat

Több ezer vállalkozásnak és több száz zenésznek, művésznek segített az ünnepi hétvége.
Több ezer vállalkozásnak és több száz zenésznek, művésznek segített az ünnepi hétvége.
környezetszépítés2021.08.13. 08:03

A legvirágosabb balkonokra lehet szavazni

A Magyar Turisztikai Ügynökség 2021-ben immár 28. alkalommal indította útjára a Virágos Magyarország versenyt.
A Magyar Turisztikai Ügynökség 2021-ben immár 28. alkalommal indította útjára a Virágos Magyarország versenyt.
Hazai gazdaság2021.08.08. 21:55

Helyreállt a belföldi turizmus

A magyarországi turizmusnak legalább egy, másfél hónap előnye volt Európával szemben, amelyet meg is tartott.
A magyarországi turizmusnak legalább egy, másfél hónap előnye volt Európával szemben, amelyet meg is tartott.
Újra színpadon2021.07.27. 19:59

356 koncert- és rendezvénysorozat valósulhat meg a kormány támogatásával

Csaknem 5 milliárd forint vissza nem térítendő támogatáshoz jutnak a szervezők.
Csaknem 5 milliárd forint vissza nem térítendő támogatáshoz jutnak a szervezők.
mtü2021.07.02. 08:30

Újabb strandfejlesztési program indul

A program célja az, hogy 2030-ig minden magyarországi strand európai színvonalúvá válhasson.
A program célja az, hogy 2030-ig minden magyarországi strand európai színvonalúvá válhasson.
nagyszabású2021.06.14. 22:25

Belföldi forgalomélénkítő kampányt indít a Magyar Turisztikai Ügynökség (videó)

Minden megyében más és más turisztikai térségről szóló filmeket, hirdetéseket lehet majd látni.
Minden megyében más és más turisztikai térségről szóló filmeket, hirdetéseket lehet majd látni.
statisztika2021.06.12. 15:04

A lengyel turisták leginkább a vidéki Magyarországot kedvelik

A lengyel turisták leginkább a magán szálláshelyeket kedvelték, de továbbra is népszerűek a kempingek, a szállodák közül pedig a három csillagosak.
A lengyel turisták leginkább a magán szálláshelyeket kedvelték, de továbbra is népszerűek a kempingek, a szállodák közül pedig a három csillagosak.

Ezek is érdekelhetnek

Újabb tragédia: négygyermekes üzletember fulladt a vízbe
Borsonline

Újabb tragédia: négygyermekes üzletember fulladt a vízbe

Rendőrre támadt egy férfi a győri bíróságnál
Origo - Itthon

Rendőrre támadt egy férfi a győri bíróságnál

Stoltenberg: A madridi döntések biztosítják, hogy a szövetség tovább őrizze a békét
Mandiner

Stoltenberg: A madridi döntések biztosítják, hogy a szövetség tovább őrizze a békét

Videa logo
Kiszáradt a bicsérdi tó
Play icon
HD
01:11
BAMA
Kiszáradt a bicsérdi tó
Feliratkozom a BAMA csatornájára
Subcribe header background

Hírlevél feliratkozás

Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre
Ingatlanbazár logo
ZÖLD OTTHON HITEL, CSOK, 5% áfa visszatérítés, vagyonszerzési illetékmentesség igényelhető! 
Érd Központjában, vasútállomások közelében, de mégis nyugodt utcában eladó 13 db társasházi lakás. (földszinti és emeleti, 12 db 63-65 m2 ? 1 db 77 m2)
A lakások 2db hálószobával + nappalival rendelkeznek, terasszal vagy erkéllyel.

Helyiségek (1.emelet 2. lakás, 63.4m2): 
Nappali-Konyha-Étkező 32.2 m2
Szoba 8,2 m2 
Szoba 8 m2 
Fürdőszoba 5 m2 
Kamra: 1.8 m2 
Előszoba: 5.1 m2 
WC 1.9 m2 
Erkély 2,4 m2
Erkély 3.2 m2
Az épület szerkezete: 30 cm Porotherm falazóblokkból épültek, amelyet 15 cm hőszigeteléssel láttak el, belső válaszfalak 10cm-es téglából készültek. A tömbök között dupla főfal és közte hungarocell szigetelés van (összesen kb 65 cm), az azonos szinteken lévőknek pedig nincs közös fala, az emeleti lakások aljzati hangszigetelést kapnak, így nem hallhatják majd egymást a lakók.
 Az ablakok 5 légkamrás, 3 rétegű, hang és hőszigetelt üveggel ellátottak, fűtése (levegő-levegő) hőszivattyús rendszerű lesz 2db beltéri egységgel, ami egyben nyáron hűteni is tud majd. Egyéb helyiségekben norvég fűtőpanel kerül felszerelésre kiegészítő fűtésként, minden lakáshoz 2db villanyóra tartozik, a fűtés ?zöld áramtarifával? mért.
Minden lakáshoz minden mérőóra különálló, bejegyzett társasházi lakások lesznek külön helyrajzi számmal.
Hideg és meleg burkolatok 3 500 Ft / m2-ig választhatók, illetve szaniterek, ajtók igény szerint a meghatározott költség kereteken belül, extrák felár ellenében kérhetők.
Az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik, udvari parkolóhely vásárolható 500e Ft/db áron. Lefoglalni 40 % önerővel lehetséges.
Várható átadás: 2022.nyár-ősz
A kivitelező számos referenciával rendelkezik Érden és egyéb városokban is.

A közelben iskola, óvoda, orvosi rendelő, kormányablak, földhivatal, gyógyszertár, egyéb bevásárlási lehetőségek, a buszpályaudvar és vasútállomás 3-4 perc sétával megközelíthető, ahonnan az M4 metro kb. 10-15 perc alatt elérhető. Gépkocsival az M0, M1, M6 és M7 autópálya 5-10 perc. 
Az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik, a képek referencia- és látványképeket is tartalmaznak. (Az ár konyhabútort nem tartalmaz)
A hirdetésben szereplő információkat a kivitelezőtől kapott adatok alapján közöltem.
Vevőinknek szükség esetén kedvezményes hitelt biztosítunk teljes körű ügyintézéssel.
 Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
 Hívjon bizalommal!

53 MFt

ZÖLD OTTHON HITEL, CSOK, 5% áfa visszatérítés, vag...
 Hivatkozási szám: 270756
IDÉN KÖLTÖZHETŐ ZÖLD HITEL KOMPATIBILIS OTTHONOK.

Szigetszentmiklós szívében csendes mellékutcában kínálok eladásra egy teljesen zárt lakóparkban, magas exkluzív műszaki és esztétikai tartalommal és megújuló energiaforrással rendelkező új építésű lakásokat. A lakások mérete 48 nm és 85 nm között mozognak, amerikai-konyhás nappali +1, 2 vagy 3 szobás ingatlanok épülnek terasszal vagy erkéllyel. 
A hatalmas telken 5 db társasház épül, összesen 58 db lakás, 60 db mélygarázsi beállóval, 1 irodával és 58 db felszíni beállóval. A társasház zárt területén teljes parkosítás, saját tó csobogóval, illetve robot fűnyíróval kerül átadásra.
Minden tekintetben megfelel a mai kor elvárásainak: 38 –as Porotherm téglából épül 14 cm grafitos homlokzati szigeteléssel, a lakások között 25 cm-es Silka hanggátló tégla illetve még egy 5cm-es előtétfal kerül beépítésre.
A lakások 95 %-os készültségifokban vannak. Felszíni parkoló  és teremgarázs is vásárolható, amiben elektromos autók töltésére alkalmas parkolóhelyek vannak kialakítva. Társasházban a mélygarázstól kezdve a legfelső szintig, lift áll az ott lakók kényelme rendelkezésére.

A lakásokhoz tartozó alapfelszereltség :
•	•Okosotthon, távolról vezérelhető Prémium kategóriás Mitsubishi Hőszivattyú, mennyezet hűtő-fűtő rendszer
•	•AA+ energetikai besorolás
•	•Háromrétegű nyílászáró, elektromos redőnnyel, szúnyoghálóval, okos otthon funkcióval.

További Extrák felár ellenénem kérhetőek:
•	Konyhabútor
•	Konyhafelszerelés
•	Kamerarendszer lakásban (wifis, okostelefonról nézhető)
•	Okostelefonnal összekapcsolt riasztórendszer

Felszini parkoló 1.500.000,-
Garázs 4.500.000,-
Tároló 500.000,-/m2

Megbízható, tőkeerős kivitelező, évek óta az ingatlan piacon, precíz, minőségi anyagokkal és emberi erőforrással dolgozik. Referencia házak a közelben. A hirdetésben szereplő vételár a kulcsrakész állapotra vonatkozik. Burkolatok, szaniterek, beltéri ajtók választhatóak. Teljes tervdomumentáció, irodánkban személyesen megtekinthető
Elérhető lakások A épület 99 %-os készültségi fok, B épület 99 %-os készültségi fokban van.


Infrastruktúrája kiváló, minden kiszolgáló egység a közelben, iskola, óvoda, bölcsőde, játszótér, bevásárlási lehetőségek, orvosi ellátás, kikapcsolódási lehetőségek és az M0-ás is pár percre.

IRODÁNK INGYENES HITEL ÜGYINTÉZÉSSEL, TANÁCSADÁSSAL, SZÁMOS BANK AJÁNLATÁVAL ÉS AZ ÚJ CSOK FOLYÓSÍTÁSÁVAL VÁRJA ÜGYFELEIT

55.9 MFt

Hivatkozási szám: 270756 IDÉN KÖLTÖZHETŐ ZÖLD HIT...
További ingatlanokIngatlanbazár nyíl
tunderszepek-daily-girl

Legfrissebb

Modern adaptációk

A Carmina Burana és a Tavaszi áldozat a Maribori Balett előadásában a Margitszigeten

Folytatódik a Politikai hobbista

A HírTV-hez igazol Jeszenszky Zsolt

Reformátusok találkozója

Soltész Miklós: a józanságnak kellene felülkerekednie

Példaértékű

Nagy István: a felzárkózó települések program tarnabodi modellje egyedülálló

Hirdetés

Munkagépeket vásároltak

Hirdetés

Informatikai átállás miatt csak korlátozottan lehet ügyeket intézni a Vodafone-nál július 11-16. között – Az otthoni és mobil alapszolgáltatások zavartalanul működnek majd

Hirdetés

Programötletek minden évszakra

Hirdetés

Magyarmecske folyamatosan fejlődik

Hirdetés

Még élhetőbb várost teremtenek

Hirdetés

Még egyszer csobbantak az új medencékben a nyitás előtt

legnépszerűbb

A Carmina Burana és a Tavaszi áldozat a Maribori Balett előadásában a Margitszigeten

A HírTV-hez igazol Jeszenszky Zsolt

Soltész Miklós: a józanságnak kellene felülkerekednie

Nagy István: a felzárkózó települések program tarnabodi modellje egyedülálló

Bulvár-celeb

Hűha!

Sokan lennének a textil helyében, ami rásimul az argentin bombázó popsijára

1 órája
Hűha!

Sokan lennének a textil helyében, ami rásimul az argentin bombázó popsijára

1 órája
Ügyes!

Kóbor János kislánya nagy hírt jelentett be, büszkén mutatta meg a rajongóknak

3 órája
Ügyes!

Kóbor János kislánya nagy hírt jelentett be, büszkén mutatta meg a rajongóknak

3 órája
Nem először...

Curtis újra szingli, szakított kosárlabdázó barátnőjével

5 órája
Nem először...

Curtis újra szingli, szakított kosárlabdázó barátnőjével

5 órája

Közélet

Menő tudást ad a program1 órája

A kémesi óvodások költöztették be a csirkéket a mobil tyúkólba

Emléktáblát is avatnak1 órája

Péter és Pál búcsúnapját ünnepli a község

Jól van ez így?4 órája

Nagyot pihenhetnek a pécsi városházi politikusok

Digitália

Többletköltségek nélkül

Hatályba lép a roamingdíjakra vonatkozó szabályok meghosszabbítása

3 órája
Többletköltségek nélkül

Hatályba lép a roamingdíjakra vonatkozó szabályok meghosszabbítása

3 órája
Hacker választék

Milyen filmeket néz a kalóz a héten?

6 órája
Hacker választék

Milyen filmeket néz a kalóz a héten?

6 órája
Egy éve vizsgálja

Mutatjuk a képeket: az egész Marsot körbefotózta a kínai űrszonda

10 órája
Egy éve vizsgálja

Mutatjuk a képeket: az egész Marsot körbefotózta a kínai űrszonda

10 órája

BAMA

Baranya megyei hírportál

A BAMA kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva
A BAMA kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva
Süti beállítások
logo
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
  
Regionális hírportálok
Bács-Kiskun - baon.huBaranya - bama.huBékés - beol.huBorsod-Abaúj-Zemplén - boon.huCsongrád - delmagyar.huDunaújváros - duol.huFejér - feol.huGyőr-Moson-Sopron - kisalfold.huHajdú-Bihar - haon.huHeves - heol.huJász-Nagykun-Szolnok - szoljon.huKomárom-Esztergom - kemma.huNógrád - nool.huSomogy - sonline.huSzabolcs-Szatmár-Bereg - szon.huSzeged - szegedma.huTolna - teol.huVas - vaol.huVeszprém - veol.huZala - zaol.hu
Közélet
888.huhirvilag.humandiner.humagyarnemzet.humainap.humetropol.huszabadfold.hu
Sport
csupasport.hufourfourtwo.hunemzetisport.hu
Gazdaság
agrariumonline.hufigyelo.huvg.hu
Magazin
astronet.huautomotor.hubravo.hudietaesfitnesz.hulakaskultura.hulikebalaton.humindmegette.huvidekize.huvitorlazasmagazin.hu
Bulvár
borsonline.huripost.hu
Szolgáltatás
deliapro.huingatlanbazar.hujegyed.humediaworks.humegyekartya.huszuperinfo.hutvmusor.hu