Egyéb

2004.10.29. 06:04

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Egy hét Pesten és Budán 17.00 Filmklub 15.30 Libiomfi 20.00 Szezon 18.30
Cinema City Csepel Plaza Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Argo 18.30, 20.30, 22.30 Arthur király 13.15 Bajos csajok 14.15 A Bourne-csapda 15.45 Cápamese 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Collateral – A halál záloga 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Én, a robot 16.15 A falu 18.00, 20.15, 22.30 Garfield 13.45 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 13.00, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Stepfordi feleségek 17.45 Szüzet szüntess! 15.45 Terminál 19.45, 22.15
Cinema City Új Udvar Arthur király 19.30 Bajos csajok 13.15, 15.30 A Bourne-csapda 18.15, 20.15, 22.15 Collateral – A halál záloga 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Én, a robot 14.45, 17.00, 22.00
A falu 17.15, 22.00 Shrek 2. 14.15, 16.15 Szüzet szüntess! 15.15 A temetetlen halott 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Terminál 17.30, 20.00, 22.30 Vágyastársak 13.00, 19.45
Cirko-Gejzir Haverok 19.15 Mell és a hold 21.00 Tokiói tortúra 17.00 Torremolinos 73 – Szex,
hazugság, super 8 17.30, 19.15, 21.00
Corvin Budapest Filmpalota  Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 11.00, 13.15, 15.15, 17.15, 19.45, 22.00 Az apokalipszis angyalai - Bíbor folyók 2. 12.30, 14.15, 18.45, 21.00
A Bourne-csapda 16.30 Cápamese 10.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.15, 21.15 Collateral - A halál záloga 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 A falu 16.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.30, 14.30, 18.30, 20.30, 22.30 A temetetlen halott 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 A tűzben edzett
férfi 11.30
Európa 21 gramm 20.45 Argo 13.30 Barbárok a kapuk előtt 14.00 Egy makulátlan elme örök ragyogása 19.00 Fahrenheit 9/11 21.00 Kontroll 17.00 Super Size Me 17.00 Szezon 15.30 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 18.45 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 15.00
H. M. Duna Plaza Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Apja lánya 12.00, 16.30 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, 23.15 Argo 18.30, 21.00, 23.30 Cápamese 09.15, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Cápamese 23.00 Collateral– A halál záloga 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Én, a robot 19.45 A falu 22.30 Feketék fehéren 10.00, 12.15 Garfield 10.00, 11.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 21.15 A legelő hősei 10.30, 12.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 11.30, 13.45, 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban 10.45, 13.00, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Nők transzban 10.00, 14.15, 21.30, 23.45 Stepfordi feleségek 13.30 A temetetlen halott 14.30, 17.15 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 18.45 Vágyastársak 23.15
H. M. Lurdy Ház Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.15, 22.15 Apja lánya 12.45, 15.00 Az apokalipszis angyalai - Bíbor folyók 2. 20.45, 22.45 Argo 17.30, 19.45, 22.15 Cápamese 12.45, 13.45, 14.45, 15.45, 16.45, 17.45, 18.45, 20.00, 22.00 Collateral – A halál záloga 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 A falu 22.30 Feketék fehéren 13.45 Garfield 13.15 Kidobós – Sok flúg disznót győz 21.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 13.30, 15.30, 17.45, 19.45, 21.45, 23.45 Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban 12.30, 14.45, 17.00, 19.15 Nők transzban 16.00, 18.15, 20.30 Stepfordi feleségek 17.15, 19.15, 21.15, 23.15 A temetetlen halott 14.00, 16.45, 19.30 A tűzben edzett férfi 22.45
H. M. Óbuda Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 16.45, 19.00
A Bourne-csapda 18.30 Cápamese 14.00, 16.00, 18.30, 20.30, 22.30 Collateral – A halál záloga 17.30, 19.45, 22.00 A falu 15.30 Már megint bérgyilkos
a szomszédom 13.30, 17.45, 20.00, 22.15 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A passió 15.30 Shrek 2. 13.15 A temetetlen halott 21.30 A tűzben edzett férfi 21.15
H. M. Pólus Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.00, 15.15, 17.30, 20.00, 22.00
A Bourne-csapda 22.00 Cápamese 11.15, 12.15, 13.15, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.15, 21.00 Collateral – A halál záloga 14.45, 19.45, 22.15 A falu 19.15 Feketék fehéren 22.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 12.45, 17.15, 20.30 Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban 11.30, 13.45, 16.15, 18.15 Stepfordi feleségek 18.30 A temetetlen halott 13.15 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 21.30
Kossuth mozi Alien vs. Predator ?– A Halál a Ragadozó ellen 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Az apokalipszis angyalai – Bíbor
folyók 2. 19.45, 21.45 A Bourne-csapda 18.15
Collateral - A halál záloga 12.45, 17.45, 20.15, 22.30 Én, a robot 11.30, 14.00 A falu 20.15, 22.15 Garfield 10.30, 13.45, 15.45 A legelő hősei 12.15 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 17.45 Norman Jewison. Az ítélet 16.15 Terminál 10.15, 15.30
Kultiplex Kőtutaj 16.00
Mammut Mozi Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 10.45, 11.45, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.30, 18.30, 19.45, 20.45, 22.00, 23.00 Álmodozók 19.15 Apja lánya 10.45, 13.00 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 17.30, 21.45 Argo 18.45 Arthur király 12.45 A Bourne-csapda 18.00 Cápamese 10.00, 10.30, 11.00, 12.00, 12.30, 13.00, 14.00, 14.30, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 22.00
Collateral – A halál záloga 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 21.00 A falu 13.30 Feketék fehéren 10.15 Garfield 12.30, 14.15 Kidobós – Sok flúg disznót győz 21.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.00, 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 16.00, 20.15, 22.15 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Nők transzban 15.15, 17.15 Stepfordi feleségek 10.45, 15.30, 19.45 A temetetlen halott 10.00, 12.30, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 22.30 Terminál 21.30 A tűzben edzett férfi 15.45 Vágyastársak 11.15
Millenáris Park Filmvetítés 22.00
Művész Álmodozók 15.30, 19.30, 21.30 Bálnalovas 13.30, 15.30, 19.30, 21.30 Bolondok éneke 14.15, 20.00, 22.00 Carandiru 14.45 Dealer 19.00, 21.30 Ken Park 13.45 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 13.30, 15.30, 17.30 Rossz nevelés 16.15 Szezon 18.15 Tamara 17.15, 19.00, 20.30, 22.00 Új Eldorádó 17.30 Világok arca. Baraka 17.15
Odeon–Lloyd mozi Haverok 18.00, 21.15 Osama 19.45 Schultze Gets the Blues 16.00
Örökmozgó Chicago, a bűnös város 16.30 Filmtípusok 4. A kalandfilm 18.30
Palace Campona Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.00, 15.15, 17.30, 20.00, 22.15 Apja lánya 20.00, 22.15 Az apokalipszis angyalai - Bíbor folyók 2. 18.15, 20.30, 22.30 Argo 17.15, 19.30 Argo 21.45 A Bourne-csapda 19.45, 21.45 Cápamese 13.00, 13.45, 15.00, 15.45, 17.00, 17.45, 19.00, 19.45, 21.00, 21.45 Collateral – A halál záloga 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Csajok a csúcson 2. 14.30 Feketék  fehéren 16.00 Garfield 13.15, 15.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.30, 16.45, 19.15, 21.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 14.00, 16.30, 18.45, 21.15 Stepfordi feleségek 14.15 A temetetlen halott 19.15 A tűzben edzett
férfi 16.15, 22.00
Palace Mom Park Alien vs. Predator –
A Halál a Ragadozó ellen 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 14.30, 18.30, 22.30 A Bourne-csapda 22.30 Cápamese 14.00, 16.00, 16.15, 18.00, 20.00, 20.15, 22.00 Collateral – A halál záloga 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Dealer 14.45, 17.45, 20.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 15.00, 17.30, 20.00 Nők transzban 14.15, 18.15, 22.15 Rossz nevelés 22.30 Stepfordi feleségek 16.30, 20.30 A temetetlen halott 15.00, 17.30, 20.00
Palace Westend Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 10.15, 11.45, 12.45, 14.30, 15.15, 16.45, 17.45, 19.00, 20.15, 21.15, 22.45, 23.30 Apja lánya 11.15, 13.30, 15.45, 20.45, 22.45 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 11.30, 14.15, 16.45, 19.00, 21.15, 23.15 Argo 22.00 A Bourne-csapda 16.15, 21.00 Cápamese 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Collateral – A halál záloga 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Én, a robot 18.15 Feketék fehéren 10.45, 13.45, 18.30, 23.45 Garfield 11.00, 13.00, 15.00 Kidobós - Sok flúg disznót győz 22.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 21.45 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 23.00 Nők transzban 14.45, 20.00, 22.30 Stepfordi feleségek 12.30, 15.00, 20.45, 22.45 A temetetlen halott 17.15 Terminál 17.30 A tűzben edzett férfi 13.15, 16.30, 21.30
Pasaréti Moziklub Akciófilm-est 20.00
Puskin Álmodozók 16.45, 20.45 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 10.15, 12.00, 13.45, 15.45, 19.00, 21.00 Perlasca 12.30 Rossz nevelés 14.45 Stepfordi feleségek 10.30, 17.30, 19.15 A temetetlen halott 10.45, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30
Ráday Könyvesház Roma Média Iskola filmjeinek vetítése és kerekasztal-beszélgetés 18.00
Szindbád Bálnalovas 16.30, 18.30, 20.30 Leány gyöngy fülbevalóval 18.45 Perlasca 16.45 Rossz nevelés 20.45 Új Eldorádó 15.30
Tabán Nothing 17.15 Tíz perc – Trombita 18.45 Útona halállal 20.30
Toldi Dealer 19.30 Fallal szemben 15.45 Haverok 18.45 Schultze Gets the Blues 16.30 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 18.00 Az utolsó metró 20.00
Uránia Nemzeti Filmszínház Bánk bán 13.00 Bolondok éneke 16.00, 21.00 Dealer 18.15, 20.30 Egy hét Pesten és Budán 16.15 Fahrenheit 9/11 14.00 Tamara 14.30 A temetetlen halott 16.00, 18.30, 20.00 Új Eldorádó 18.30
Vörösmarty Dealer 17.00, 20.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!