Egyéb

2004.10.27. 06:23

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bálint Zsidó Közösségi Ház Popkohn Ifjúsági Moziszeánsz – A Kelet az Kelet 18.00
Bem Fahrenheit 9/11 16.30 Szezon 18.30 Valódi szőke 20.00
Cinema City Csepel Plaza  Argo 14.00, 16.15, 18.15, 20.15  Arthur király 19.30 Bajos csajok 13.45, 18.00  A Bourne-csapda 15.30, 17.45  Csajok a csúcson 2. 13.15, 15.15, 19.45  Én, a robot 15.45, 20.00  A falu 15.45, 18.00, 20.15  Garfield 14.15, 16.00, 17.45  Pokolfajzat 13.15  Stepfordi feleségek 13.30, 20.00 Szex, csajok, Ibiza 17.30 Szüzet szüntess! 13.00, 17.30  Terminál 15.00, 19.45
Cinema City Új Udvar Arthur király 19.30 Bajos csajok 13.15, 15.30  A Bourne-csapda 18.15, 20.15  Én, a robot 14.45, 17.15  A falu 17.30  Macskanő 16.30 Pókember 2. 14.00 Shrek 2. 14.15, 16.15 Szüzet szüntess! 18.30, 20.30  Temetetlen halott 15.00, 17.30, 20.00 Terminál 17.30, 20.00 Vágyastársak 13.00, 15.15, 19.45
Cirko-Gejzir  Haverok 19.00  Klasszikus Psychók filmklub 19.00  Tiresia 17.00  Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 17.30, 21.00  Tudatlan tündérek 21.00
Corvin Budapest Filmpalota  Apja lánya 12.30, 16.30  Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.30, 14.30, 18.30, 20.30, 22.30
A Bourne-csapda 11.45, 16.45 Collateral – A halál záloga 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 A falu 11.30, 21.30  Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.00, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45  Temetetlen halott 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30  Terminál 19.00
A tűzben edzett férfi 14.00
Európa 21 gramm 15.15  Egy makulátlan elme örök ragyogása 19.00  Fahrenheit 9/11 21.00  Kontroll 13.00  Magyar vándor 15.00 Rossz nevelés 17.30 Szezon 19.15 Tavasz, nyár, ősz, tél… és tavasz 13.15 Terminál 20.45
Független Pedagógiai Intézet, Könyvtér Galéria Gandhi 18.00
H. M. Duna Plaza Apja lánya 10.45, 15.15, 17.30, 19.45  Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Argo 16.00, 18.30, 21.00 Arthur király 13.15 A Bourne-csapda 13.00, 22.00 Collateral – A halál záloga 10.00, 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, A halál záloga 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30 Csajok a csúcson 2. 11.45 A falu 20.45 Feketék fehéren 13.45, 15.45, 22.45 Garfield 10.00, 11.45, 13.30, 15.30, 17.15 A legelő hősei 11.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Nők transzban 11.30, 13.45, 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Shrek 2. 11.30 Stepfordi feleségek 18.00 Temetetlen halott 11.00, 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Terminál 15.45, 18.15 A tűzben edzett férfi 19.00, 21.45 Vágyastársak 13.15
H. M. Lurdy Ház  Apja lánya 16.30  Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Argo 18.15, 20.30, 22.45  A Bourne-csapda 15.45, 18.00 Collateral – A halál záloga 12.30, 14.15, 15.00, 16.45, 17.30, 19.15, 20.00, 21.45, 22.30  Csajok a csúcson 2. 12.30, 14.30  Feketék fehéren 20.00, 22.00  Garfield 12.15, 14.15, 16.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 12.45, 14.45, 17.00, 19.00, 21.15 Nők transzban 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Stepfordi feleségek 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 Temetetlen halott 14.00, 17.00, 19.45 Terminál 22.30  A tűzben edzett férfi 20.15
H. M. Óbuda Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 16.30, 18.45, 21.00 A Bourne-csapda 13.30, 18.30, 20.45  Collateral – A halál záloga 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Én, a robot 13.00, 15.30 A falu 18.15, 20.30  Feketék fehéren 14.00, 19.00  Garfield 14.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.45, 17.00, 19.30, 21.45 Temetetlen halott 18.00, 20.45 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 16.15, 21.15
H. M. Pólus Argo 14.30, 18.15 A Bourne-csapda 17.45 Collateral – A halál záloga 13.00, 15.15, 17.30, 20.00 Csajok a csúcson 2. 13.15, 15.30  Én, a robot 13.30 A falu 21.15 Feketék fehéren 20.15 Garfield 14.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 15.00, 17.00, 19.30, 21.30  Stepfordi feleségek 16.45, 19.00 Temetetlen halott 16.00, 18.30, 21.00 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 20.30
Kossuth mozi  Az apokalipszis angyalai
– Bíbor folyók 2. 10.00, 12.15, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 A Bourne-csapda 16.30, 20.30 Colla-teral – A halál záloga 10.15, 12.30, 15.00, 17.15, 19.45 Collateral – A halál záloga 22.15 Én, a robot 11.30, 14.15 Fahrenheit 9/11 22.30 A falu 18.00, 20.15 Norman Jewison: Az ítélet 22.30  Szerda
Esti Filmklub – Különvélemény 18.30 Terminál 10.45, 13.15, 15.45
Kultiplex   Apokalipszis most – rendezői változat 19.00  Comandante  20.00  Donnie Darko 17.00 Kill Bill 2. 18.00  Tudatlan tündérek 16.00
Mammut Mozi Álmodozók 13.15, 17.30, 20.00, 22.15 Apja lánya 10.45, 13.00, 15.15, 18.15, 22.15 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 22.45 Argo 13.30, 18.45 Arthur király 15.45 A Bourne-csapda 19.45 Collateral – A halál záloga 10.30, 11.30, 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30 Csajok a csúcson 2. 11.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 21.00 A falu 15.30 Feketék fehéren 11.00, 13.30  Garfield 10.45, 12.30, 14.15, 16.00  Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.00, 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 Nők transzban 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00  Stepfordi feleségek 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Temetetlen halott 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Terminál 11.15, 15.45, 21.00 A tűzben edzett férfi 18.00, 20.30  Vágyastársak 17.45
Millenáris Park Budapest Animációs Filmklub 20.00
Műcsarnok Fellini 1973-as filmje 18.00
Művész Álmodozók 15.30, 17.30, 19.15, 21.30 Carandiru 17.30 Dealer 15.00, 17.30, 22.00 Édes álmok 13.30 Fahrenheit 9/11 15.30 Határontúl 18.30 A mohácsi vész 14.15 Rossz nevelés 21.30 Schultze Gets the Blues 15.30, 19.30, 21.30  Szép sima kő 19.00 Szezon 19.45 Tamara 16.45, 20.00, 21.30  Új Eldorádó 17.30  Világok arca. Baraka 15.00
Odeon-Lloyd mozi Haverok 17.00, 20.45 Osama 19.00
Örökmozgó Filmtípusok 3.: a korai burleszk 18.30  Az utolsó metró 20.30  Viharos vizeken 16.30
Palace Campona Apja lánya 16.30, 18.45, 21.00 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Argo 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A Bourne-csapda 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Collateral – A halál záloga 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Csajok a csúcson 2. 16.15, 20.30 A falu 14.00, 18.15, 22.15 Feketék
fehéren 13.15, 17.45, 22.15 Garfield 13.00, 14.45, 16.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Stepfordi felesé-
gek 15.30, 20.00  Temetetlen halott 13.45, 16.30, 19.15, 21.45 A tűzben edzett férfi 16.00, 19.00, 22.00
Palace Mom Park Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Argo 15.30, 20.00 A Bourne-csapda 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Collateral – A halál záloga 14.30, 17.00, 19.30, 22.00  A falu 22.15 Feketék fehéren 17.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nők transzban 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Rossz nevelés 19.30, 21.45 Stepfordi feleségek 17.45, 22.30 Temetetlen halott 17.30, 20.00
A tűzben edzett férfi 15.00, 19.45 Vágyastársak 15.15, 22.30
Palace Westend Apja lánya 11.00, 13.15, 16.00, 18.15, 20.30 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Argo 15.45 A Bourne-csapda 13.00, 16.15, 21.00 Collateral – A halál záloga 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30  Csajok a csúcson 2. 10.15, 18.30 Én, a robot 18.30 A falu 22.45 Feketék fehéren 10.45, 18.15, 20.45 Garfield 13.30, 15.30, 17.30  Már megint bérgyilkos a szomszédom 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Nők transzban 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15  Stepfordi feleségek 12.00, 14.00, 16.30, 19.15, 21.30  Super Size Me 18.00  Temetetlen halott 12.00, 15.15, 20.00, 22.45 Terminál 14.15, 17.00 A tűzben edzett férfi 11.15, 14.15, 17.15, 20.15 Vágyastársak 15.15, 20.30
Puskin Álmodozók 11.00, 14.15, 18.30, 20.45 Perlasca 16.45 Rossz nevelés 16.30  Stepfordi feleségek 10.45, 12.30, 15.00, 19.00, 21.00  Temetetlen halott 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30  Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 13.15
Szindbád Dalok a konyhából 16.45 Leány gyöngy fülbevalóval 18.45, 20.30 Perlasca 18.30 Rossz nevelés 20.45 Tamara 17.15
Tabán Andrej Rubljov 17.30 Van élet a halál előtt? 20.30
Toldi Dealer 16.45, 20.30  Fallal szemben 16.30 Haverok 14.45, 18.30, 21.15  Schultze Gets the
Blues 19.15
Uránia Nemzeti Filmszínház  Faludi filmklub – Mechanikus narancs 18.45 Dealer 21.00  Fahrenheit 9/11 20.30  Tamara 19.00  Temetetlen halott 14.00, 16.15, 18.30, 21.00  Trianon 14.30 Új Eldorádó 17.00 Vágyastársak 17.00 Valódi szőke 15.00
Vörösmarty Argo 16.45 Belleville randevú – Francia rémes, Somlói galuska 15.00 Fahrenheit 9/11 18.30  Fallal szemben 20.30
XII. Kerületi Művelődési Központ (Volt MOM) A legyek ura (Harry Hook) 18.00  Mi újság, cicamica? 14.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!