Egyéb

2005.01.05. 08:49

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem
Orion űrhajó – A visszatérés 20.00 Zsernyákok 16.00 Zsiguli 18.00

Cinema City Csepel Plaza
80 nap alatt a Föld körül 13.00, 15.30, 18.00 Alien vs Predator – A Halál a Ragadozó ellen 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.30, 18.00, 20.15 Hihetetlen család 13.15, 15.45, 18.15, 20.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 15.45 Nagy Sándor, a hódító 13.45, 17.00, 20.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.00, 15.15, 17.45, 20.00 Polar Expressz 14.00, 16.00 Totál szívás 18.00, 20.00

Cinema City Új Udvar
Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.00, 16.00, 20.15 Csodálatos Júlia 20.00 Felejtés 18.15 Hihetetlen család 15.00, 17.30 Miskolci boniésklájd 13.30, 17.45, 19.45, 21.45 Mobil 15.45 Nagy Sándor, a hódító 13.45, 17.00, 20.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.00, 15.15, 17.45, 20.00

Cirko-Gejzir
Hálószobák és előszobák 21.00 Haverok 19.00 Hymypoika – Kitűnő tanulók 21.00 Lábad között 17.00 Törökfürdő 19.00 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 17.00

Corvin Budapest Filmpalota
80 nap alatt a Föld körül 10.15, 13.15, 18.15, 20.45 Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Csodálatos Júlia 17.15 Hihetetlen család 11.00, 15.45 Kelekótya karácsony 12.45 Miskolci boniésklájd 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Nyócker 19.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Polar Expressz 10.30, 12.45, 15.00 Tapló Télapó 22.30

Európa
Állítsátok meg Terézanyut! 18.30 Argo 13.00 Che Guevara: A motoros naplója 18.30 Csodálatos Júlia 20.45 Kontroll 16.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 20.45 Stepfordi feleségek 16.45 Super Size Me 14.45 Tavasz, nyár, ősz, tél… és tavasz 13.15 Yiddish Blues 15.15

Hollywood Multiplex Duna Plaza
80 nap alatt a Föld körül 12.00, 14.30, 17.00, 19.30 Alien vs Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.00 Állítsátok meg Terézanyut! 11.45, 15.00, 18.00, 20.45 Amerikai taxi 20.15, 22.15 Argo 22.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.30, 14.30, 16.45, 18.45, 19.00, 21.15 Cápamese 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.30 Csodálatos Júlia 15.15, 17.15 Az ember, aki nappal aludt 10.00 Garfield 12.30 Hihetetlen család 10.45, 13.15, 15.45, 18.15 Kelekótya karácsony 10.45, 12.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 19.15 Miskolci boniésklájd 17.45, 19.45, 21.45 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 20.30 Neveletlen hercegnő 2 – Eljegyzés a kastélyban 10.30 Nyócker 20.15, 22.15 Ocean’s Twelve
– Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Özönvíz 11.45, 13.45, 15.45 Polar Expressz 11.00, 13.15, 15.30 Tapló Télapó 19.45, 21.45 Totál szívás 21.30 Világszám! 14.45, 16.45, 20.45, 22.45

Hollywood Multiplex Lurdy Ház
80 nap alatt a Föld körül 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Állítsátok meg Terézanyut! 13.30, 16.15, 19.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.45, 16.15, 18.45 Csodálatos Júlia 12.45, 15.00 Halhatatlanok 19.15, 21.30 Hihetetlen család 12.30, 15.00, 17.30 Miskolci boniésklájd 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 Nagy Sándor, a hódító 13.00, 16.15, 19.45 Nyócker 17.30, 19.30, 21.30 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Az Ördögűző – A kezdet  21.45 Özönvíz 13.15, 15.15, 17.15 Polar Expressz 12.15, 14.30 Tapló Télapó 21.15 Totál szívás 22.30 Világszám! 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Hollywood Multiplex Óbuda
80 nap alatt a Föld körül 16.45, 19.15, 21.45 Állítsátok meg Terézanyut! 17.45, 20.15, 22.45 Amerikai taxi 14.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 19.00 Cápamese 14.45 Hihetetlen család 15.15 Miskolci boniés-klájd 16.00, 18.15, 20.30 Nagy Sándor, a hódító 18.30, 22.00 Nyócker 17.00, 21.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Özönvíz 14.30 Polar Expressz 13.45, 16.15 Tapló Télapó 13.30, 22.45 Világszám! 16.30, 18.45, 21.00

Hollywood Multiplex Pólus
80 nap alatt a Föld körül 15.00, 17.30 Állítsátok meg Terézanyut! 14.00, 18.00, 20.30 Amerikai taxi 19.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 19.15 Hihetetlen család 13.30, 15.45, 18.45 Miskolci boniésklájd 16.30, 20.00 Nagy Sándor, a hódító 16.15, 21.30 Nyócker 21.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.00, 15.30, 18.15, 20.45 Özönvíz 14.15 Polar
Expressz 14.45, 17.00

Kossuth mozi
Állítsátok meg Teréz-anyut! 10.15, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.00, 15.00, 17.00 Cápamese 10.00, 11.45, 13.45 Csodálatos Júlia 17.15 Garfield 11.00 A Kaptár 19.15 Miskolci boniésklájd 19.00, 20.45 Nyócker 15.30, 21.00 Ocean’s Twelve – Egygyel nő a tét 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Az Ördögűző – A kezdet 22.30

Kultiplex
Apokalipszis most – rendezői változat 19.00 Commandante 16.00 Fahrenheit 9/11  20.00 Montecarlo! 17.00 Super Size Me 18.00

Mammut Mozi
80 nap alatt a Föld körül 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Állítsátok meg Terézanyut! 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 18.30, 21.00 Amerikai taxi 16.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.30, 15.00, 19.30 Csodálatos Júlia 12.45, 17.15, 21.45 Halhatatlanok 17.00, 21.30 Hihetetlen család 10.30, 13.00, 15.30 Kelekótya karácsony 10.15, 14.15 Kóristák 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Miskolci boniés-klájd 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 18.00, 20.30, 21.30 Nyílt tengeren 12.30, 20.45 Nyócker 17.00, 19.00, 21.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 11.00, 13.30, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Az Ördögűző – A kezdet 18.30, 22.30 Özönvíz 10.15, 12.00, 13.45 A pityergő teve története 11.00, 13.00, 15.00 Polar Expressz 10.15, 12.30, 14.45 Tapló Télapó 19.15
Világszám! 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Művész
A bálnalovas 19.00 A bőség földje 15.00 Kávé és cigaretta 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Ken Park 16.15 Kóristák 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 Kutyaszorítóban 21.30 A legtöbb ember Kínában él 20.30, 22.00 Nyócker 20.45, 22.15 A pityergő teve története 13.15, 16.15, 17.15, 19.15, 21.15 Rossz nevelés 17.00 Szamszára 18.00

Odeon-Lloyd mozi
Kávé és ciga-retta 17.30 A szenvedélyek labirintusa 21.15 Zuhanás a csöndbe 19.15

Örökmozgó
Emlékszel Dolly Bellre? 20.30 Transzszibériai expressz 16.30 Vihar 18.30

Palace Campona
80 nap alatt a Föld körül 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Állítsátok meg Terézanyut! 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Amerikai taxi 14.45, 17.00, 19.15, 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.15, 22.30 Cápamese 13.15 Halhatatlanok 20.15, 22.30 Hihetetlen család 15.15, 17.45, 20.30 Kelekótya karácsony 15.15, 17.30 Miskolci boniésklájd 13.45, 15.45, 18.00, 20.00, 22.15 Nagy Sándor, a hódító 16.00, 19.45 Nyócker 18.30, 20.30, 22.30 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Özönvíz 13.30, 15.30, 18.30 Polar Expressz 13.15, 15.30 Világszám! 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Palace Mom Park
80 nap alatt a Föld körül 15.15, 18.15 Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Amerikai taxi 18.15, 22.15 A bálnalovas 17.15, 19.30, 21.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.30, 22.45 Cápamese 14.30 Csodálatos Júlia 18.00 Godsend – A teremtés klinikája 20.15 Hihetetlen család 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Kelekótya karácsony 14.15, 16.15 Mobil 20.15, 22.30 Nagy Sándor, a hódító 15.15, 18.30, 21.45 Nyócker 18.30, 20.30, 22.30 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Özönvíz 14.00, 16.00 Polar Expressz 14.00, 16.15

Palace Westend
80 nap alatt a Föld körül 10.15, 13.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Állítsátok meg Terézanyut!  13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Amerikai taxi 14.15, 16.45, 19.15, 21.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.15, 16.15, 18.45 Cápamese 11.30, 13.30, 15.30, 17.30 Felejtés 17.15 Godsend – A teremtés klinikája 21.15 Halhatatlanok 12.15, 14.45, 19.30, 22.15 Hihetetlen család 11.45, 14.30, 17.15 Miskolci boni-ésklájd 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 10.00, 13.30, 17.00, 20.30 Nyócker 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 12.30, 15.00, 17.30, 20.00  Az Ördögűző – A kezdet  20.45 Özönvíz 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 Polar Exp-ressz 11.15, 13.45, 16.00, 18.15 Tapló Télapó 20.30, 22.45 Világszám! 13.45, 15.45, 16.45, 19.45

Puskin
Állítsátok meg Terézanyut! 11.00, 14.30, 17.00, 20.30 Anyám a lányokat szereti 12.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.15 Csodálatos Júlia 18.30 Kóristák 12.00, 16.45, 19.15 Miskolci boniésklájd 10.15, 13.45, 15.30, 19.00, 20.45 Világszám! 10.45, 15.15, 17.15, 21.00

Szimpla Téli Kertmozi
Kill Bill 2 17.30 Nézz balra, ott egy svéd! 19.30 Nyócker 21.30

Szindbád
Az állomásfőnök 18.45 Che Guevara: A motoros naplója 20.30 Csoda Krakkóban 17.00 A pityergő teve története 19.00, 20.45 Yiddish Blues 17.30

Tabán
Az ügynök élete 17.30 Új Eldorádó 19.00 Van élet a halál előtt? 20.30

Toldi
Fallal szemben 17.15 Hymypoika – Kitűnő tanulók 15.30 Kávé és cigaretta 16.15, 19.30, 21.00 A legtöbb ember Kínában él 18.00, 19.15, 21.15
Uránia Nemzeti Filmszínház
Állítsátok meg Terézanyut! 14.00, 16.45, 18.15, 20.30 Csodálatos Júlia 14.45 Halhatatlanok 16.15, 21.00 Nyócker 19.00 Világszám! 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Vörösmarty
Az állomásfőnök 21.00 Che Guevara: A motoros naplója 16.45 Csoda Krakkóban 18.30, 20.30 Hymypoika – Kitűnő tanulók 19.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 15.00 Nyócker 14.30, 16.30

Címlista
Bem (316-8708, 1024 Margit körút 5/B)
C. C. Csepel Plaza (425-8111, 1211 Csepel Plaza, Rákóczi F. út 154–170.)
C. C. Új Udvar (437-8383, 1032 Új Udvar
Bevásárló- és Szórakoztatóközpont, Bécsi út 38–44.)
Cirko-Gejzir (269-0904,  1055 Balassi B. u. 15-17.)
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050, 1081 Corvin köz 1.)
Európa (322-5419, 1074 Rákóczi út 82.)
H. M. Duna Plaza (467-4267, 1138  Duna Plaza, Váci út 178.)
H. M. Lurdy Ház (467-4267, 1097  Lurdy Ház – Mester utca és Könyves Kálmán körút sarok)
H. M. Óbuda (467-4267, 1036  Eurocenter Óbuda, Bécsi út 154.)
H. M. Pólus  (467-4267, 1152 Pólus Center, Szentmihályi út 131.)
Kossuth mozi (467-4260, 1132 Váci út 14.)
Kultiplex (476-0116, 1092 Kinizsi u. 28.)
Mammut mozi  (345-8160, 1024 Mammut Bevásárló- és Szórakoztatóközpont, Lövőház u. 2–6.)
Művész  (332-6726, 1066 Teréz krt. 30.)
Odeon-Lloyd mozi (329-2064, 1135 Hollán Ernő u. 7. – a volt Duna mozi épületében)
Örökmozgó (342-2167, 1073 Erzsébet krt. 39.)
Palace Campona (336-5555,1221 Campona Bevásárló- és Szórakoztatóközpont, Nagytétényi út 37–43.)
Palace MOM Park  (336-5555,
 1123 MOM Park, Alkotás út 53.)
Palace Westend (336-5555, 1062  Westend City Center, Váci út 1–3.)
Puskin (429-6080, 1053 Kossuth L. u. 18.)
Szimpla Téli Kertmozi (248-1968,  1075 Kazinczy u. 14.)
Szindbád (349-2773, 1137 Szent István krt. 16.)
Tabán (356-8162, 1016 Krisztina krt. 87–89.)
Toldi (472-0397, 1054 Bajcsy-Zsilinszky út 36–38.)
Uránia Nemzeti Filmszínház  (486-3413, 1088 Rákóczi út 21.)
Vörösmarty (317-4542, 1085 Üllői út 4.  A Kálvin térnél.)

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!