Egyéb

2005.01.10. 05:31

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Elefánt 18.00 Orion űrhajó – A viszszatérés 20.00 Vándormadarak 16.00
Cinema City Csepel Plaza 80 nap alatt a Föld körül 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 17.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.15, 18.15, 20.15 Hihetetlen család 13.30, 15.45, 18.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 16.15 Nagy Sándor, a hódító 13.45, 17.00, 20.15 A nemzet aranya 15.00, 17.30, 20.00 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 14.45, 17.15, 19.45 Polar Expressz 14.30 Totál szívás 19.30
Cinema City Új Udvar Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45
Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.15, 16.15, 20.15 Csodálatos Júlia 19.45 Felejtés 18.15 Hihetetlen család 15.30 Miskolci boniésklájd 17.45 Nagy Sándor, a hódító 13.45, 17.00, 20.30 A nemzet aranya 15.00, 17.30, 20.00 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 13.30, 15.45, 18.00, 20.15
Cirko-Gejzir Édes2kettes  17.00 Hymypoika - Kitűnő tanulók 21.00 Nézz balra, ott egy svéd! 19.00 Tabu 19.00
Törökfürdő 21.00 Torremolinos 73 - Szex, hazugság, super 8 17.00
Corvin Budapest Filmpalota 80 nap alatt a Föld körül 10.15, 13.30, 17.00 Állítsátok meg Terézanyut! 14.30, 19.30, 22.00 Hihetetlen család 11.00, 16.00 Miskolci boniésklájd 12.30, 16.30, 20.30 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 A nemzet aranya 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Nyócker 12.45, 18.30, 22.30 Ocean''s Twelve - Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Polar Expressz 10.30, 14.30
Európa Che Guevara: A motoros naplója 20.45 Csodálatos Júlia 18.30, 20.45 Elveszett jelentés 14.45 Idióták 16.30 Kőtutaj 15.00 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 16.45 A passió 18.30
Francia Intézet A francia művészet 400 éve a filmművészetben - Táncoló király 19.00
Hollywood Multiplex Duna Plaza 80 nap alatt a Föld körül 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 18.15 Állítsátok meg Terézanyut! 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 Amerikai taxi 19.15 Argo 21.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.45, 15.45, 16.15, 17.45, 19.45, 21.45 Cápamese 14.15 Csodálatos Júlia 16.45 Garfield 13.00 Hihetetlen család 15.15, 17.45, 20.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 20.45 Miskolci boniésklájd 14.30, 19.00 Nagy Sándor, a hódító 13.30, 17.00, 20.30 A nemzet aranya 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Nyócker 17.15, 21.15 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 22.45 Özönvíz 15.00 Polar Expressz 13.30, 15.45 Tapló Télapó 22.30 Világszám! 18.00, 20.00, 22.00
Hollywood Multiplex Lurdy Ház 80 nap alatt a Föld körül 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Állítsátok meg Terézanyut! 14.00, 16.45, 19.30 Amerikai taxi 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 16.45, 19.15, 21.45 Csodálatos Júlia 13.15, 15.30 Hihetetlen család 12.45, 15.15 Miskolci boniésklájd 13.45, 15.45, 17.45, 19.45 Nagy Sándor, a hódító 13.15, 16.30, 19.45 A nemzet aranya 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Nyócker 18.00, 20.00, 22.00 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 12.30, 15.00, 17.30, 20.15, 22.45 Özönvíz 13.00, 15.00 Polar Expressz 12.15, 14.30 Tapló Télapó 21.45 Világszám! 17.00, 19.00, 21.15
Hollywood Multiplex Óbuda 80 nap alatt a Föld körül 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Állítsátok meg Terézanyut! 15.45, 18.15, 20.45 Amerikai taxi 13.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 17.45 Cápamese 13.30 Hihetetlen család 15.00 Miskolci boniésklájd 15.30 Nagy Sándor, a hódító 17.30, 21.00 A nemzet aranya 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Nyócker 20.00, 21.45 Ocean''s Twelve - Eggyel nő a tét 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Polar
Expressz 13.00 Világszám! 15.15, 18.00, 20.30
Hollywood Multiplex Pólus 80 nap alatt a Föld körül 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Állítsátok meg Terézanyut! 16.30, 19.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.30, 20.15 Hihetetlen család 15.00, 17.45 Nagy Sándor, a hódító 17.00, 20.30 A nemzet aranya 13.15, 15.45, 18.15, 20.45 Nyócker 13.30, 21.45 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 14.00, 17.30, 20.00 Polar Expressz 14.45
Kossuth mozi Állítsátok meg Terézanyut! 10.00, 12.30, 15.00, 19.30, 22.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.30 Csodálatos Júlia 16.30, 18.30 Miskolci boniésklájd 17.30 A nemzet aranya 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Nyócker 10.30, 12.30, 14.30, 22.30 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45
Kultiplex Amélie csodálatos élete 17.00 Apokalipszis most - rendezői változat 19.00 Kill Bill 2 19.45 Kill Bill 18.00 Szezon 16.00
Mammut Mozi 80 nap alatt a Föld körül 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Állítsátok meg Terézanyut! 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Amerikai taxi 16.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.30, 15.00, 19.30 Csodálatos Júlia 12.45, 17.15, 21.45 Halhatatlanok 20.15 Hihetetlen család 10.00, 12.30, 15.00 Kelekótya karácsony 14.45 Kóristák 14.15, 18.15 Miskolci boniésklájd 10.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 A nemzet aranya 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Nyílt tengeren 17.00 Nyócker 17.30, 19.30, 21.30 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 11.00, 13.30, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Az Ördögűző – A kezdet 22.30 Özönvíz 10.15 A pityergő teve története 10.45, 12.45 Polar Expressz 11.00, 13.15 Tapló Télapó 12.00 Világszám! 12.15, 15.30, 19.00, 21.00
Művész  Az állomásfőnök 13.45, 17.15, 20.45 A bálnalovas 15.15, 19.00 Che Guevara: A motoros naplója 17.00 Kávé és cigaretta 19.15, 21.15 , 16.45, 18.30 Kutyaszorítóban 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 A legtöbb ember Kínában él 20.15, 21.45 Másnap 15.15 Nyócker 20.15, 22.00 A pityergő teve története 15.00, 17.00, 18.45 A vágy törvénye 15.00
Odeon-Lloyd mozi Fallal szemben 21.15 Kávé és cigaretta 17.15 Zuhanás a csöndbe 19.15
Örökmozgó Nagy Katalin 16.30 A titokzatos erő 18.30 Tükör a hősnek 20.00
Palace Campona 80 nap alatt a Föld körül 14.00, 16.30, 19.15, 21.45 Állítsátok meg Terézanyut! 13.45, 16.30, 19.00, 21.30 Amerikai taxi 14.00, 16.15, 18.45, 21.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 17.15, 19.30 Cápamese 13.15, 15.15 Halhatatlanok 21.45 Hihetetlen család 15.00, 17.45, 20.15 Miskolci boniésklájd 15.30, 18.00, 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 16.00, 19.45 A nemzet aranya 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Nyócker 18.15, 20.15, 22.15 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 14.15, 16.45, 19.30, 22.00 Özönvíz 13.00 Polar Expressz 13.30, 15.45 Világszám! 13.45, 16.15, 18.30, 20.30
Palace Mom Park 80 nap alatt a Föld körül 14.45, 17.00 Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.00, 22.00 Csoda Krakkóban 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 Csodálatos Júlia 18.30 Hihetetlen család 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Kelekótya karácsony 16.15 Nagy Sándor, a hódító 15.15, 20.45 A nemzet aranya 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Nyócker 18.30, 20.30, 22.30 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Özönvíz 14.15 Polar Expressz 14.00, 16.15 Világszám! 18.30, 20.30, 22.30
Palace Westend 80 nap alatt a Föld körül 10.15, 12.45, 15.30, 18.00, 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Amerikai taxi 14.30, 19.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.00, 14.45, 17.15, 19.45, 22.00 Cápamese 10.00, 12.45, 15.00 Felejtés 17.00, 19.15, 21.30 Godsend – A teremtés klinikája 22.30 Halhatatlanok 14.00, 16.15, 18.30 Hihetetlen család 11.45, 14.30, 17.15 Miskolci boniésklájd 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.45, 21.15 A nemzet aranya 11.30, 14.15, 17.00, 19.45, 22.30 Nyócker 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.30, 21.45 Ocean''s Twelve – Eggyel nő a tét 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.45 Az Ördögűző – A kezdet 20.45 Özönvíz 16.30 Polar Expressz 10.45, 13.00, 15.15, 17.30 Tapló Télapó 16.45, 21.45 Világszám! 13.45, 18.45, 20.45, 22.45
Puskin Állítsátok meg Terézanyut! 12.15, 16.30, 20.15 Anyám a lányokat szereti 16.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.15 Csodálatos Júlia 11.00, 14.45, 18.30, 20.30 Kóristák 10.45, 18.15 Miskolci boniésklájd 10.30, 12.30, 14.30, 19.00 Világszám! 13.00, 16.45, 20.45
Szimpla Téli Kertmozi Gyula vitéz télen-nyáron 17.30 Nyócker 21.30
Az ügynök élete 19.30
Szindbád Az állomásfőnök 19.00, 20.30 Csoda Krakkóban 17.00 Leány gyöngy fülbevalóval 20.30 A pityergő teve története 18.45 A temetetlen halott 16.45
Tabán Schultze Gets the Blues 20.30 Solaris 17.30
Toldi A bőség földje 15.30 Kávé és cigaretta 19.15, 21.00 Kutyaszorítóban 16.15, 19.45, 21.30 A legtöbb ember Kínában él 18.00 Nézz balra, ott egy svéd! 17.30
Uránia Nemzeti Filmszínház Állítsátok meg Terézanyut! 14.00, 16.45, 18.15, 20.30 Halhatatlanok 16.15 Nyócker 19.00, 21.00 Zsiguli 21.00 Trianon 14.30 Világszám! 15.00, 17.00, 19.00
Vörösmarty Az állomásfőnök 17.00, 21.00 Che Guevara: A motoros naplója 20.30 Csoda Krakkóban 18.30 Csodálatos Júlia 15.00, 19.00 Hihetetlen család 13.00 Nyócker 14.30, 16.30

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!