Egyéb

2005.01.26. 07:36

Budapesti mozik műsora

BAMA

Címlista

Bem (316-8708, 1024 Margit körút 5/B.) C. C. Csepel Plaza (425-8111, 1211 Csepel Plaza, Rákóczi F. út 154–170.) C. C. Új Udvar (437-8383, 1032 Új Udvar Bevásárló- és Szórakoztató-központ, Bécsi út 38–44.) Cikro-Gejzir (269-0904, 1055 Balassi B. u. 15–17.) Corvin Budapest Filmpalota (459-5050, 1081 Corvin köz 1.) Európa (322-5419, 1074 Rákóczi út 82.) H. M. Duna Plaza (467-4267, 1138 Duna Plaza, Váci út 178.) H. M. Lurdy Ház (467-4267, 1097 Lurdy Ház, Mester utca és Könyves Kálmán körút sarok) H. M. Óbuda (467-4267, 1036 Eurocenter Óbuda, Bécsi út 154.) H. M. Pólus (467-4267, 1152 Pólus Center, Szentmihályi út 131.) Kossuth mozi (467-4260, 1132 Váci út 14.) Mammut Mozi (345-8160, 1024 Mammut Bevásárló- és Szórakoztató-központ, Lövőház u. 2–6.) Művész (332-6726, 1066 Teréz krt. 30.) Odeon-Lloyd mozi (329-2064, 1135 Hollán Ernő u. 7. [a volt Duna mozi épületében]) Örökmozgó (342-2167, 1073 Erzsébet krt. 39.) Palace Campona (336-5555, 1221 Campona Bevásárló- és Szórakoztató- központ, Nagytétényi út 37–43.) Palace Mom Park (336-5555, 1123 MOM Park, Alkotás út 53.) Palace Westend (336-5555, 1062 Westend City Center, Váci út 1–3.) Puskin (429-6080, 1053 Kossuth L. u. 18.) Szinbád (349-2773, 1137 Szent István krt. 16.) Tabán (356-8162, 1016 Krisztina krt. 87–89.) Toldi (472-0397, 1054 Bajcsy-Zsilinszky út 36–38.) Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413, 1088 Rákóczi út 21.) Vörösmarty (317-4542, 1085 Üllői út 4.)

Bálint Zsidó Közösségi Ház Popkohn Ifjúsági Moziszeánsz – Szexmisszió 18.00 Bem Dina vagyok 18.00 A hetedik szoba 16.00 A temetetlen halott 20.15

Cinema City Csepel Plaza 80 nap alatt a Föld körül 13.15, 15.30, 18.00, 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 16.45, 19.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.15 Hihetetlen család 13.00 Kaptár 2 – Apokalipszis 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Nagy Sándor, a hódító 17.15, 20.30 Nagy zűr Korzikán 13.45, 15.45, 17.45 A nemzet aranya 15.00, 17.30, 20.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.00, 17.15, 20.00 Özönvíz 15.15, 19.45 Polar Expressz 14.30

Cinema City Új Udvar Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 16.00 Csodálatos Júlia 17.45, 19.45 Hihetetlen család 15.30 Az ifjú Churchill kalandjai 13.00, 14.45, 16.45, 18.45, 20.30 Nagy Sándor, a hódító 13.45, 17.00, 20.30 A nemzet aranya 15.00, 17.30, 20.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Zuhanás a csöndbe 14.00, 18.15, 20.15

Cirko-Gejzir Lábad között 19.00 A legtöbb ember Kínában él 17.00, 21.00 Nézz balra, ott egy svéd! 17.00 Törökfürdő 19.00, 21.00

Corvin Budapest Filmpalota 80 nap alatt a Föld körül 13.45 Alfie 12.15, 16.15, 18.30, 21.00 Állítsátok meg Terézanyut! 11.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15 Hihetetlen család 10.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 10.00, 11.45, 16.15, 21.00, 23.00 Miskolci boniésklájd 10.00, 17.45 Nagy Sándor, a hódító 14.15 Nagy zűr Korzikán 12.30, 15.00, 19.00 A nemzet aranya 10.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Nyócker 13.00, 22.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 19.45 A tűzből nincs kiút 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Válótársak, Duett 10.15, 14.15, 17.00, 20.45, 22.45

Európa Állítsátok meg Terézanyut! 18.30 A bálnalovas 18.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 16.45 Che Guevara: A motoros naplója 14.30 Csodálatos Júlia 20.45 Halhatatlanok 20.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 14.45 Nyócker 16.45

Hollywood Multiplex Duna Plaza 80 nap alatt a Föld körül 13.30, 16.00 Alfie 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Állítsátok meg Terézanyut! 18.15, 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.15, 16.15 Cápamese 13.45 Csodálatos Júlia 16.45 Hihetetlen család 13.45, 16.15 Az ifjú Churchill kalandjai 18.45, 20.45, 22.45 Kaptár 2 – Apokalipszis 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nagy Sándor, a hódító 13.30, 19.00 Nagy zűr Korzikán 14.30, 18.30, 20.30, 22.30 A nemzet aranya 13.30, 16.15, 19.00, 21.45 Nyócker 22.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 14.00, 16.30, 19.00, 21.30 Polar Expressz 15.30 A tűzből nincs kiút 13.00, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Válótársak, Duett 13.15, 17.30, 19.30, 21.30 Világszám! 16.30

Hollywood Multiplex Lurdy Ház 80 nap alatt a Föld körül 13.00, 15.30, 18.00 Alfie 17.30, 19.45, 22.15 Állítsátok meg Terézanyut! 13.15, 18.15, 21.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.15, 19.15, 22.15 Csodálatos Júlia 16.00 Hihetetlen család 12.30, 15.00 Kaptár 2 – Apokalipszis 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Nagy Sándor, a hódító 20.30 Nagy zűr Korzikán 12.45, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15 A nemzet aranya 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Nyócker 13.45, 15.45 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 17.45, 20.15, 22.45 A tűzből nincs kiút 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Válótársak, Duett 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Világszám! 12.30

Hollywood Multiplex Óbuda 80 nap alatt a Föld körül 15.00, 19.30 Alfie 16.00, 18.15, 20.30 Állítsátok meg Terézanyut! 13.45 Hihetetlen család 14.15 Kaptár 2 – Apokalipszis 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Nagy zűr Korzikán 14.00, 16.15, 18.30, 20.45 A nemzet aranya 13.30, 16.45, 19.00, 21.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 17.15, 21.45 A tűzből nincs kiút 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Válótársak, Duett 14.30, 16.30, 18.45, 21.00

Hollywood Multiplex Pólus 80 nap alatt a Föld körül 13.00, 15.30, 18.15 Alfie 16.15, 20.30 Hihetetlen család 14.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 13.15, 17.30, 19.30, 21.30 Nagy zűr Korzikán 13.45, 15.45, 18.00, 20.00
A nemzet aranya 15.15, 17.45, 20.15 Ocean’s Twelve – Egygyel nő a tét 14.00 A tűzből nincs kiút 13.30, 16.00, 18.30, 20.45 Válótársak, Duett 17.00, 19.00, 21.00

Kossuth mozi Állítsátok meg Terézanyut! 10.30, 13.00, 17.15, 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 12.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 12.45, 15.30, 18.30, 19.45, 21.30 Csodálatos Júlia 15.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 13.00, 17.15, 21.15 A nemzet aranya 10.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 10.30, 14.45 Szerda Esti Filmklub – Csudafilm 19.00

Kultiplex 21 gramm 16.00 Amélie csodálatos élete 17.00 Comandante 18.00 Lilja 4-ever 19.00 Nyócker 20.00

Mammut Mozi 80 nap alatt a Föld körül 10.00, 16.00, 18.30 Alfie 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Állítsátok meg Terézanyut! 14.45, 19.30, 22.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 10.00, 13.00, 16.00, 19.00, 21.00, 22.00 Csodálatos Júlia 12.30, 17.15 Az élet egy csoda 11.00, 14.00, 17.00, 20.00 Hihetetlen család 11.00, 13.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 20.15, 22.15 Kóristák 14.00 Miskolci boniésklájd 12.00, 18.00, 22.15 Nagy Sándor, a hódító 10.30, 14.00, 17.30, 21.00 Nagy zűr Korzikán 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 A nemzet aranya 10.45, 13.30, 16.15, 21.45 Nyócker 18.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 A tűzből nincs kiút 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Válótársak, Duett 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Világszám! 10.00, 16.00

Művész Az állomásfőnök 15.00 A bálnalovas 16.45 A bukás – Hitler utolsó napjai 15.45, 18.45, 21.15 Diogenidész, Drogzarándok 19.15 Az élet egy csoda 15.45, 18.30, 21.15 József és testvérei 16.15, 20.00, 21.45 Kávé és cigaretta 17.45, 21.45 Kutyaszorítóban 18.15, 20.00, 21.45 A legtöbb ember Kínában él 18.00 Másnap 15.45 Miskolci boniésklájd 14.00

Odeon-Lloyd mozi Fallal szemben 16.30 Kávé és cigaretta 19.00 A vágy törvénye 21.00

Örökmozgó Királylány a feleségem 16.30 Méregzsák 20.30 Szabadíts meg a gonosztól 18.30

Palace Campona 80 nap alatt a Föld körül 14.00, 16.30, 19.15 Állítsátok meg Terézanyut! 16.00, 18.30, 21.00 Amerikai taxi 19.00, 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 20.45 Hihetetlen család 14.45, 18.15 Kaptár 2 – Apokalipszis 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 21.45 Miskolci boniésklájd 13.00 Nagy Sándor, a hódító 16.30, 20.00 Nagy zűr Korzikán 13.45, 16.00, 18.30, 20.30, 22.30 A nemzet aranya 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Polar Expressz 14.15 A tűzből nincs kiút 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Válótársak, Duett 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Világszám! 15.00, 17.00 Zuhanás a csöndbe 13.45, 21.45

Palace Mom Park Alfie 19.45, 22.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15, 21.15 Csodálatos Júlia 18.00 Az ifjú Churchill kalandjai 20.30, 22.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 18.45, 20.45, 22.45 Nagy zűr Korzikán 18.30, 20.30, 22.30 A nemzet aranya 19.30, 22.00 Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 19.30, 22.00 A tűzből nincs kiút 20.15, 22.45 Válótársak, Duett 18.45, 20.45, 22.45

Palace Westend 80 nap alatt a Föld körül 10.00, 12.30, 15.00, 17.30 Alfie 10.45, 13.15, 15.30, 18.00, 20.15, 22.30 Állítsátok meg Terézanyut! 13.00, 18.00 Amerikai taxi 12.15, 18.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 15.30, 20.30 A bukás – Hitler utolsó napjai 11.15, 14.15, 17.15, 20.15 Cápamese 17.45 Felejtés 22.30 Hihetetlen család 12.00, 14.45 Az ifjú Churchill kalandjai 12.45, 14.45, 19.30, 21.30 Kaptár 2 – Apokalipszis 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Nagy Sándor, a hódító 14.30, 20.45 Nagy zűr Korzikán 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 A nemzet aranya 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45 Nyócker 17.00  Ocean’s Twelve – Eggyel nő a tét 12.45, 15.15, 19.45, 22.30 Az Ördögűző
–  A kezdet 18.45, 21.15 Polar Expressz 11.30, 13.45, 16.00 A tűzből nincs kiút 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Válótársak, Duett 10.30, 13.00, 15.00, 19.00, 21.00 Világszám! 17.00 Zuhanás a csöndbe 18.00, 22.15

Puskin A bukás – Hitler utolsó napjai 10.45, 15.15, 20.00 Csodálatos Júlia 18.00 Az élet egy csoda 10.15, 14.45, 17.30, 20.15 Kóristák 12.45 Miskolci boniésklájd 14.30 Válótársak, Duett 11.00, 13.00, 16.45, 18.45, 20.30 Világszám! 13.30

Szimpla Téli Kertmozi Nyócker 17.30 Táncos
a sötétben 19.30 Az ügynök élete 22.00

Szindbád Az állomásfőnök 19.00, 20.30 Csodálatos Júlia 20.30 Miskolci boniésklájd 16.45 A pityergő teve története 18.30 Yiddish Blues 17.00

Tabán A Pendragon legenda 18.45 Az ügynök élete 17.15 Van élet a halál előtt? 20.30

Toldi József és testvérei 19.15, 21.15 Kávé és cigaretta 21.00 Kutyaszorítóban 15.45, 17.30 Messze 17.15, 19.15 Nézz balra, ott egy svéd! 15.30

Uránia Nemzeti Filmszínház Faludi Dokumentumfilm Klub – Határozat 18.46 Állítsátok meg Terézanyut! 14.15 A bukás – Hitler utolsó napjai 13.15, 16.00, 17.45 Csodálatos Júlia 16.00 Zsiguli 18.45 Világszám! 16.30

Vörösmarty Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.30, 16.30 Che Guevara: A motoros naplója 19.00 Csoda Krakkóban 18.30 Csodálatos Júlia 15.00, 17.00, 21.00 Fallal szemben 20.30

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!