Megvannak a döntősök

2022.12.02. 11:36

Mini fényfestő alkotásokat láthatunk a pécsi dzsámin

Több mint 2500 gyermek nevezett az idei adventi épületfestő rajzpályázatra.

Zs. J.

Forrás: Zsök

A november 20-án zárult épületfestő gyerekrajz-pályázatra több mint 2500 mű érkezett az ország minden tájáról, a pályázók között voltak komplett óvodai csoportok, iskolai osztályok is.

A beérkezett rajzok előválogatása megtörtént. A szervezők a pályaművek előválogatását követően összesen 120 gyermekrajz került a döntőbe, ezeket az alkotásokat pedig advent második, harmadik és negyedik hétvégéjén (péntek, szombat, vasárnap) láthatjuk a dzsámin.

A döntőbe került alkotások bemutatásának időpontja:

  • december 2–4. - 16:30 - 19:30
  • december 9–11. - 16:30 - 19:30
  • december 16–18. - 16:30 - 19:30

Közönségszavazás időtartama: december 09. 12.00 órától december 19. 12.00 óráig, az eredményhirdetés időpontja (online közvetítjük): december 21. 17.00 óra, míg a nyertes alkotások bemutatására december 21-én 18.00–20.00 órakor kerül sor.

A döntőbe kerültek:

I. korcsoport: óvodások (4-6 évesek)

Békés Winternitz Bodza Boglár, Bélafi Dorka, Benedek Rózi, Bizó Luca, Blum Leon, Bogdán Hanna, Borsányi Nóra, Budán Eszter, Csabai Szofi Elena, Cserveni Boglárka, Domonkos Anna Amanda, Erdődi Liza, Farda Zétény András, Jánossy Lara, Kalányos Mária Emili, Karsai-Ijjász Anna, Képiró Hanna, Konrád Léna, Kovács-Czakó Jasmin, Mikes Medárd, Németh Nóra, Osztromok Sára, Peternai Dávid Balázs, Révész Cecília, Rudolf Márton, Sárkány Mira Veronika, Schiller Louise, Sirák Aisa Mária, Sörös Fruzsina, Surányi Fanni, Szabó-Sánta Zorka, Szendrő Annaliza, Szepe Déva, Tóka Molli, Tóth Sebestyén, Tóth Zselyke, Vajta Dávid, Vajta Kende, Végh Jázmin, Zsarkó Donát.

II. korcsoport: 6–10 éves tanulók (1-4. osztály)

Ámán Hanna, Antal Nóra, Bakosi Norina, Bank-Bareith Hanna, Baranyai Lara, Czeglédi Anna, Eckert Édua, Farkas Maja, Flaisz Izabella, Fónai Réka, Friedmann Zoé, Fülöp Gvendolin, Gregovszki Soma, Gulyás Panna Ilona, Gyarmati Viktória, Hatos-Szekander Sára, Horváth Gréta, Jandura Flóra, Jankovics Rózsa, Kis-Marics Kíra, Kovács Ajsa, Kvanduk Zsófia, Memon Dorka, Nyiri Dóra, Papp Dea, Perneki Lara, Pozsgai Milla, Rébay Léna, Sas Kíra, Szabó Rebeka Dorka, Szarka Laura, Tamás Dávid, Tatai Emma, Tóth Emma Johanna, Tóth Lilla Eszter, Tóth Mia Hanna, Tóth Sophie Tara, Varga Auróra Viola, Zámbó Fanni, Zetovics Róza.

III. korcsoport: 10–14 éves tanulók (5-8. osztály)

Balogh Réka, Báter Anna, Béres Bálint, Berkecz Dorka, Bielik Zsófia, Bogdán Bence, Brúnyai Kármen, Bujdosó Szonja, Halász Levente Gergő, Ignácz Mária Amanda, Kerekes Kata, Kesztyűs Míra, Kiss Petra, Kovács Titanilla, Kovács Kitti, Kun Lili, Máhonfai Szofi, Marczi Hanna Kyra, Molnár Annipanni, ,Molnár Botond, Nyáradi Kincső, Oroszi Noémi, Péter Jázmin, Petri Kata, Pongrácz Anna, Rajtmár Emma, Regényi Boróka, Repáruk Ildikó, Salamon Petra, Schatzl Szonja, Somogyi Izabella, Szabó Blanka, Szabó Dóra, Szabó Helga Aliki, Szőke Alexa, Tóth Gergő, Varga Lilla, Wurst Hanna, Zetovics Alma, Zsigmond Edit.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a bama.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában