2010.05.01. 21:29

Krizsán remekül játszott, nyertek a pécsi pólósok

A vége előtt már négy góllal is vezettek, innen jött fel a Szentes, ám az egyenlítésig és fordítást már engedte a PVSK.

F. Z.

A pécsiek helyzetét nehezítette, hogy a harmadik negyed elején Hegedűs Istvánt cserével végleg kiállították. A nem várt esemény azonban nem zökkentette ki Ambrus Tamás csapatának ritmusát: a vége előtt már négy góllal is vezettek, innen jött fel a Szentes, ám az egyenlítésig és fordítást már engedte a PVSK.

Bodrogi Bau-IOS Szentesi VK – Pécsi Vízmű PVSK Füszért 10-11 (3-3, 2-3, 2-3, 3-2)
Férfi vízilabda OB I. alsóházi rájátszás.