Kerékpár

2022.07.07. 14:29

Halász Jakab két bajnoki címet szerzett, testvére pedig a nagyobbak között remekelt – mindezt kíváncsiságból

Forrás: PSN Zrt.

Kíváncsiságból próbált szerencsét a PSN Zrt. két fiatal triatlanosa az Utánpótlás Pályakerékpáros Országos Bajnokságon, ráadásul igencsak szép eredményeket értek el. Halász Jakab az U11-es korosztályban meghirdetett 200 és 500 méteres futamot is nagy fölénnyel nyerte meg, így mindkét távon országos bajnoki címet szerzett. Bátyja, Halász Márton az U13-as korosztályban szintén ezeken a távokon állt rajthoz, és komoly küzdelemben 12. helyen ért célba mindkét versenyszámában.

Edzőik: Adrián Dorottya, Tarnóczi Tamás