bronzmeccs

2021.04.03. 16:54

A Fradi lett a harmadik a jégkorong Magyar Kupán

Az FTC-Telekom 4-2-re legyőzte a DVTK Jegesmedvék csapatát szombaton, ezzel a jégkorong Magyar Kupa harmadik helyén végzett Debrecenben.

A bronzmeccs második harmadában szűk négy perc alatt háromszor is betalált az FTC, és ugyan időkérést követően emberhátrányban szépített a DVTK, 44 másodperc múlva 4-1 lett az állás. A szünet előtt jött egy újabb miskolci találat, ám a folyatásban ismét hatékony volt a Ferencváros védelme.

A fővárosiak az előző idényben a magyar bajnokság mellett az Erste Ligában és az MK-ban is diadalmaskodtak, utóbbi két címüktől idén el kellett búcsúzniuk. A DVTK számára nem volt sikeres a szezon: nem jutott rájátszásba a szlovák bajnokságban, mivel az utolsó előtti helyen zárt, és végül a kupában sem tudott fináléba kerülni, a négyes döntőben negyedik lett.