női Labdarúgás

2021.05.11. 10:27

Tizennégy gólt rúgott oda hazai pályán az MLE

Alaposan kitömte ellenfelét a Magyar Labdarúgó Egylet a női labdarúgó NB II. Nyugati csoportjában, tizennégy gólt rúgott az Ajkának.

H. L.

Az első félidőben már 10-0 volt az állás, a szünet után az MLE már nem erőltette annyira a gólgyártást, és több fiatalt is becserélt. A hazaiak legeredményesebb játékosa Andrlic volt, aki négy góllal járult hozzá a sikerhez.

MLE–Ajka 14-0 (10-0)

Női labdarúgó NB II., Nyugati csoport, 25. forduló, Kozármisleny.

MLE: Magyar – Fábián Z. (Farkas Cs.), Bocz, Patocskai (Takács), Vári – Bojcic, Joscak, Kovács Zs. (Kövesdi), Szollár, Szabó E. – Andrlic. Szakmai igazgató: Dejan Berger.

Góllövők: Andrlic (4), Szabó E. (3), Bojcic, Kovács Zs. (2-2), Vári, Joscak, Szollár

Rack Róbert (a szakosztályvezető a megállapodásuk értelmében Dejan Berger szakmai igazgató helyett nyilatkozik a mérkőzések után): – A végeredmény önmagáért beszél.

Állás (13 csapat): 1. Puskás FC 66, 2. MLE 58 (+121), 3. Fehérvár 58 (+105) ...11. Szentlőrinc 17.

Következik: MLE–Nimród SE (május 15., 15.00, Kozármisleny, ez lesz a záróforduló).