Kosárlabda

2022.03.18. 16:00

Kezdődik a rájátszás - a Csata érkezik ma a Lauberbe

Az NKA Universitas PEAC és a Csata pécsi negyeddöntőjének első meccsével rajtol ma délután 18 órakor a női kosárlabda NB I. rájátszása.

Sz. D.

Forrás: MW

Fotó: Domotor Csaba

A PEAC bravúros teljesítménnyel az alapszakasz harmadik helyét kaparintotta meg, így a Lauber Dezső Sportcsarnokban kezdheti a két nyert mérkőzésig tartó párharcot. A találkozó ezúttal is díjtalan lesz, hogy minél többen biztathassák a legjobb négybe jutásért harcoló kedvenceiket.

A PINKK-Pécsi 424 szombaton 17 órakor, az ELTE BEAC Újbuda vendégeként kezdi meg az alsóházi rájátszás küzdelmeit, ahol az alapszakasz 9–12. helyen végző csapatai mérkőznek meg körmérkőzéses rendszerben.

A PEAC Csata elleni negyeddöntőinek időpontjai. 1. mérkőzés: Pécs, ma, 18.00. 2. mérkőzés: Budapest, március 23., 19 óra. 3. mérkőzés (amennyiben szükséges): Pécs, március 25., 18.00).

További negyeddöntős párharcok: Győr–Diósgyőr, Sopron Basket–TFSE-MTK, KSC Szekszárd–Vasas Akadémia.