női foci

2021.03.02. 17:10

Továbbra is hibátlan az MLE gárdája

Rangadót nyert a Magyar Labdarúgó Egylet a női labdarúgó NB II. Nyugati csoportjában, Székesfehérváron győzött és ezzel továbbra is pontveszteség nélkül áll.

H. L.

Forrás: Instagram

A baranyaiaknak Mateja Andrlic szerezte meg a vezetést az első félidőben, majd 46. percben Farkas Jázmin állította be a 2–0-s végeredményt.

Fehérvár FC–MLE 0-2 (0-1)

Női labdarúgó NB II., Nyugati-csoport, 16. forduló, Székesfehérvár. MLE: Magyar – Bojcic, Bocz, Jáhn, Vári – Farkas J., Joscak, Szollár, Patocskai, Prigli (Szabó E.) – Andrlic (Kövesdi). Szakmai igazgató: Dejan Berger.

Pécsi góllövők: Andrlic, Farkas J.

Rack Róbert (a szakosztályvezető a megállapodásuk értelmében Dejan Berger szakmai igazgató helyett nyilatkozik a mérkőzések után): – Remek csapatot győztünk le.