Labdarúgás NB III.

2021.10.24. 18:05

Kétszer is egalizált a Mohács

Négy gólképtelen mérkőzés után ismét gólt szerzett, ráadásul az utolsó percekben pontokat is mentett a mohácsi alakulat a labdarúgó NB III. Közép-csoport 14. fordulójában.

Móga R.

Forrás: Shutterstock

Fotó: Shutterstock

Az első találatot a Dabas-Gyón együttese szerezte meg, azonban csupán kilenc percig vezettek a vendégek, hiszen Vég értékesítette a Mohács büntetőjét, így gyorsan egalizált a baranyai gárda.

A második félidőben kissé lassan vette fel a ritmust a Mohács, ráadásul ellenfelük a félidő elején büntetőhöz jutott, és ismét vezetést szerzett. A mohácsi vész a végére maradt, ugyanis a csereként pályára lépő Kiss István a 89. percben kiegyenlített, ezzel pedig otthon tartott egy pontot Kvanduk János együttese.

Labdarúgó NB III., Közép-csoport, 14. forduló.

Mohács: Csobán – Menyhei, Forró, Marton (Kiss I., 54.), Spannenberger (Gellén, 66.) – Izsák, Kocsis, Ignácz, Dér – Vég (Nagy Zs., 58.), Müllerlei. Vezetőedző: Kvanduk János.

Gólszerzők: Vég (32., büntető), Kiss I. (89.), illetve Iván (23.), Barta (53., büntető)

Kiállítva: Szabó P. (87.)

Igazi gólfesztivált tartott a Kozármisleny a hat meccse legyőzőre nem találó Iváncsa ellen.

A baranyaiak nagy iramban kezdték a mérkőzést, és minden bejött nekik az első félidőben, így a szurkolókat öt góllal örvendeztették meg, amivel a végeredmény is kialakult.

HR-Rent Kozármisleny–Iváncsa KSE 5-0 (5-0)

Kozármisleny: Lékai – Kónya, Gajág, Füredi, Turi (Loch, 64.) – Szabó D., Kozics, Nagy E. (Fenyvesi, 72.), Vajda (Bischoff, 79.) – Kirchner (Beke, 64.), Hampuk (Csernik, 79.). Vezetőedző: Aczél Zoltán.

Gólszerzők: Hampuk (2., 19., 21.), Szabó D. (9.), Vajda (37.)

További eredmények (10.24.): Ferencvárosi TC II.–Gerjen 2-0, Bp. Honvéd II.–Balassagyarmat 0-3, ESMTK–Monor 1-2, Dabas–Makó 2-2, Dunaújváros–Vác 2-2, Cegléd–Paks II. 1-2, Hódmezővásárhely–MTK II. 1-0, Szekszárd–Rákosmente 4-1.

A tabella állása (20 csapat): 1. Kozármisleny 36 pont, 2. Dunaújváros 31 pont, 3. Makó 30 pont,...20. Mohács 6 pont.

Ez következik (10.31.): MTK II.–Kozármisleny, Iváncsa–Mohács (13.00).