Vízilabda

2023.08.18. 19:23

Egyetlen negyed egyetlen gólja döntött a PVSK-Füszért bánatára

Fotó: Laufer László

Nem fogta vissza magát sem a házigazda Szentes, sem a PVSK-Mecsek Füszért férfivízilabda-csapata az egymás elleni Magyar Kupa meccsen, ami a közönség szórakoztatását illeti. A két gárda együtt 31 gólt hozott össze a találkozón, a hazaiaknak sikerült egyel többször betalálni.

Az összecsapás első két gólját a Szentes szerezte, amire Keresztúri válaszolt. Ez megadta azt a lökést, amivel még a negyed vége előtt beérték az ellenfelet. (4–4)

A mérkőzés végig ilyen gólgazdag volt. Egyetlen egyszer, a második nyolc percben maradt le eggyel a pécsi alakulat, ami végül végzetesnek bizonyult ezen a meccsen, hiszen csak ez a játékrész nem zárult egállal.

A pécsiek ma két meccset is játszanak, a Szolnok és a Vasas lesz az ellenfél.

PVSK-Mecsek Füszért–Szentes 15–16 (4–4, 3–4, 4–4, 4–4)
Férfi vízilabda Magyar Kupa, 1. forduló. Szentes. A PVSK gólszerzői: Lajkó 4, Vogel 2, Keresztúri 2, Szabó G. 2, Holl 2, Kolozsi 1, Pellei 1, Reisz 1. Vezetőedző: Török Viktor.

Következik (szombaton): PVSK–Szolnok (11.45), Vasas–PVSK (17.45).