2006.02.06. 09:34

Az utolsó negyedben dőlt el a meccs

A szombati, Szolnok elleni 12-8-as diadal után vasárnap nagyobb falat várt a pécsi csapatra, a válogatott kapusával, Szécsivel felálló FTC-t fogadta. A hálóőr egészen a 14. percig védte is a hazaiak bombáit, ekkor először Ágner talált be, aki ezzel a góllal egyenlített.

BAMA

A gól nélküli, így feledhető első negyed után egyébként a másodikban kárpótolták a csapatok a közönséget, sok gól esett, kár hogy az adok-kapokból a PVSK-Füszért jött ki rosszabbul. Félidőben úgy tűnt, már eldőlt a mérkőzés, ám Kéri, majd Petőváry találatával 5-4-nél újra szoros lett az állás. A pécsi szurkolók azonban csak néhány percig izgulhattak, a pontosabban vízilabdázó vendégek ugyanis az utolsó negyed közepére eldöntötték a találkozót.

PVSK-Füszért – Betonút FTC 5-9 (0-0, 2-5, 2-1, 1-3) Férfi vízilabda OB I. Pécs, Abay Nemes Oszkár sportuszoda, 300 néző.