Sport

2009.04.16. 15:14

Félbeszakadt a mérkőzés, mert lefejelték a bírót

A Szentlászló – Hobol mérkőzés 1-0-s állásnál, még a 25. percben félbeszakadt, mert az egyik vendégjátékos – miután kiállították – lefejelte a játékvezetőt, aki erre lefújta a meccset.

H. L.

Labdarúgó felnőtt megyebajnokság

II. osztály. Tamási-csoport:

Szajk – Nagykozár 2-0, Görcsönydoboka – Lippó 7-0, Vokány – Olasz 0-0, Hidas – Újpetre 1-1, Gyód – Pécsvárad II. 3-0, Márok – Magyarbóly 0-3, Babarc – Geresdlak 0-0. Élcsoport: 1. Babarc 48, 2. Geresdlak 43, 3. Nagykozár 39, 4. Szajk 38, 5. Gyód 32, 6. Olasz 31.

Czibulka-csoport:

Patapoklosi – Mágocs 0-3, Vajszló – Bükkösd 3-0, Drávafok – Orfű 3-0, Szalánta – Szabadszentkirály 4-1, Magyarhertelend – Kökény-Biokom 1-2, Lakócsa – Magyarszék 0-2, Nagydobsza – Kishárságy 0-2. Élcsoport: 1. Bükkösd 46, 2. Kökény-Biokom 39, 3. Vajszló 36, 4. Szabadszentkirály 32, 5. Kishárságy 32, 6. Szalánta 31.

III. o. Szöllősi-csoport:

Merenye – Somogyhatvan 3-1, Görcsöny II. – Almamellék 0-3, Nagypeterd – Felsőszentmárton 1-8, Csertő – Mindszentgodisa 1-0, Királyegyháza – Endrőc 3-3, Zádor – Abaliget 1-2, Gödre – Tornádó Pécs 7-0. A Szentlászló – Hobol mérkőzés 1-0-s állásnál, még a 25. percben félbeszakadt, mert az egyik vendégjátékos – miután kiállították – lefejelte a játékvezetőt, aki erre lefújta a meccset. A sérülthöz mentőt hívtak. Élcsoport: 1. Csertő 52, 2. Mindszentgodisa 48, 3. Gödre 41, 4. Felsőszentmárton 38, 5. Merenye 37, 6. Tornádó Pécs 36.

Pazaurek-csoport:

Székelyszabar – Hercegszántó 5-1, Kölked – Sátorhely 1-3, Union Himes – Pogány II. 3-0, Bányász TC – Versend 9-1, Ivándárda – Dunaszekcső 0-3, Borjád – Kisnyárád 2-0, Újmohács – Nagyárpád 0-3 (szövetségi határozattal, mert az Újmohács visszalépett). Élcsoport: 1. Nagyárpád 53, 2. Borjád 42, 3. Dunaszekcső 40, 4. Ivándárda 35, 5. Kisnyárád 35, 6. Pogány II. 31.