2007.09.16. 08:16

Már nem is meglepetés a PMFC-vereség

Labdarúgás, NB II. | Egyik baranyai csapat sem nyert ezen a szombaton, egyedül a Komlónak sikerült egy döntetlen Soroksár ellen, a Kozármisleny otthon a Gyimót ellen, míg a Pécs idegenben az Integrál-Dac-tól kapott ki.

BAMA

Kozármisleny – Gyirmót 0-2 (0-1)
Kozármisleny, 600 néző.
V.: Kiss N. 6.
Kozármisleny: Antal – Suba, Finta (Both, 61. p.), Tóth I., Tasselmájer – Farkas M., Tóth Z., Hergenröder (Dalmi, 67. p.), Kutyáncsánin (Baranyai –, 82. p.), Somogyi – Lauer. Edző: Bene Ferenc.
Gyirmót: Boros – Varga G., Kozmér, Radics – Nagy L. (Török, 74. p.), Pék, Horváth R., Németh L. (Szabó Cs., 85. p.) – Burányi (Baumgartner, 57. p.), Oross, Szabó Zs.. Edző: Hannich Péter.
6. perc: Nagy L. fejelt Szabó Zs. elé, aki lesről, 5 m-ről a léc alá lőtt (0-1).
73. perc: Kozmér 25 m-ről, szabadrúgásból óriási gólt vágott a jobb felső sarokba (0-2).
Mindkét vendéggólt játékvezetői hiba előzte meg, de rúgott gól nélkül nem tud meccset nyerni a Kozármisleny.
Bene Ferenc: – Újabb NB II-es újoncokat avattunk, ezért gratulálok a csapatnak. A mérkőzésről nem kívánok nyilatkozni.
Hannich Péter: – Kicsi pályán, kicsi játékkal, kicsi győzelem.

Komló – Soroksár 1-1 (0-0)
Komló, 250 néző.
V.: Kovács G. 6.
Komlói Bányász: Kovácsevics – Dinnyés, Győri, Horváth J., Kovács P.  -  Gelencsér (Thám, 47. p.), Méhn, Szeifert, Müllerlei (Kalmár B., 62. p.) – Varga Zs. (Bán, 82. p.), Szabó Cs. Edző: Ott József.
Soroksár: Kámán – Szálkai, Cseri, Ferencz, Hegedüs – Hauzer, Gábor (Kiss, a szünetben), Burzi, Hajdú – Kis (Hérai, 78. p.), Dudás. Edző: Elekes József.
75. perc: Kalmár B. balról beadott, Varga Zs. 8 m-ről a hosszú sarokba lőtt (1-0).
82. perc: Ajándék 11-est adott a játékvezető a Soroksárnak, amelyet Dudás értékesített (1-1).
Nagyon gyenge volt az első félidő, a második bővelkedett izgalmakban.
Ott József: – Fájó, hogy a három pont sorsát a játékvezető döntötte el.
Elekes József: – Ha kihasználjuk helyzeteinket, nyerhettünk volna.

Integrál-DAC – PMFC-Pécs Plaza 3-0 (0-0)
Győr, 800 néző.
V.: Németh.
Integrál-DAC: Deli – Pásztor, Szabadfi, Hegedüs – Présinger, Czanik, Ludánszki, Fleischacker, Gál B. (Nagy T.) – Gál A. (Laki), Bali (Varga Sz.). Edző: Szentes Lázár.
PMFC-Pécs Plaza: Sólyom – Tóth P. (Rompos), Racskó, Szabados, Rozsi – Sípos, Lantos, Mile, Gulyás M. (Wittrédi) – Lengyel (Horváth Zs.), Bozori. Edző: Kis Károly.
54. perc: Jó labdaszerzés után Laki a kifutó kapus felett emelt a kapuba (1-0).
66. perc: Fleischacker–Laki összjáték végén a jókor érkező Laki lőtt a léc alá (2-0).
69. perc: Laki húzott kapura, lövését a kapus bravúrral hárította, de a kipattanót Nagy T. gurította a hálóba (3-0).
79. perc: Pásztor kapott második sárga után piros lapot.
Jók: Présinger, Ludánszki, Laki, ill. Sólyom, Szabados.
Az első félidőben mezőnyfölényben játszottak a hazaiak, sokkal többet birtokolták a labdát, a volt NB I-es Pécs teljesen visszaállt, csak kontrákkal próbálkozott. Szünet után már csak egy csapat volt a pályán, a játékot felgyorsító DAC helyenként látványos, támadó futballal győzte volt NB I-es ellenfelét.
Szentes Lázár: – Az első félidei gyengébb játék után szép gólokat lőttünk és fontos győzelmet arattunk.