PMFC: Kétszer vezetettek, mégis döntetlen

H. L.

Pápa – PMFC-Pécs Plaza 2-2 (0-1)
Labdarúgó NB II. Pápa, 1200 néző. Vezette: Szabó S. PMFC-Pécs Plaza: Farkas – Simonfalvi, Lantos, Szabados, Kanizsai – Sipos (Fónai 16. p.), Törtei, Luczek (Gulyás M. 72. p.), Nagy O. – Horváth Zs., Németh Zs. (Lovrencsics 55. p.). Edző: Nagy Tamás.
Góllövők: Alex (49. p.), Germán (67. p.), ill. Törtei (33. p.), Lovrencsics (57. p.).
Az este 7-kor kezdődött meccsen jól játszott a pécsi együttes, sok helyzetet kidolgozott, kétszer vezetett is. A két találatán kívül két kapufát is elért a baranyai gárda. Kapott góljait pontrúgások előzték meg.
Sipos korai lecserélése a sérülése miatt történt.
Nagy Tamás: – A mutatott játékunk alapján győzelmet érdemeltünk volna. Sajnálom, hogy ismét pontrúgások okoztak gondot nekünk, azokból két fejesgólt ért el az ellenfél.

Integrál-DAC – Komló 5-0 (1-0)
Labdarúgó NB II. Győr, 200 néző. Vezette: Oláh. Komlói Bányász: Csaba – Tallósi (Egle 56. p.), Győri, Fodor, Fellai – Dinnyés, Méhn (Sági 46. p.) (Müllerlei 68. p.), Kalmár, Kardos – Czár, Szabó Cs. Edző: Mészáros Ferenc.
A villanyfényes mérkőzésen az első félidőben egészen jól helytállt a kiesés elkerülésért küzdő Komlói Bányász, a fordulás után azonban a győriek húsz perc alatt kétszer bevették a kapuját, ezzel minden eldőlt. A véghajrában újabb két hazai gól esett.
Góllövők: Bali (44., 89. p.), Nagy T. (55. p.), Czanik (65. p.), Laki B. (86. p.)
Mészáros Ferenc: – Panaszkodhatnék, de nem teszem. 2-0-ig jól tartottuk magunkat, a végére azonban összeestünk.
További eredmények: Haladás – Gyirmót 1-0 (az utolsó percben lőtt góllal), Felcsút – ESMTK 2-1.

A Kozármisleny vasárnap 17.30-kor fogadja a Kaposvölgyét.

A következő forduló (május 10-11.) párosítása: Kaposvölgye – PMFC (vasárnap), Komló – Ajka, Kozármisleny – Mosonmagyaróvár (mindkettő szombat).