labdarúgás

2018.05.23. 15:30

Nagyon kikaptak, elúszott az élvonal

Nagy vereségbe szaladt bele a PMFC-Keresztes Lovagok NB II.-es női labdarúgócsapata az osztályozón, hetet kapott Szegeden.

H. L.

A 26. percben még csak 2-1 volt az állás, a második félidőben nagyon visszaesett a vendégek teljesítménye. A visszavágó így már csak formalitás, ezzel sajnos elúszott a feljutás lehetősége, az élvonalbeli szereplés a pécsi csapat számára.

A visszavágó most szombaton 11 órakor lesz Pécsett, Kovácstelepen.

Szt. Mihály–PMFC-KL 7-1 (3-1)

Női labdarúgó NB II., osztályozó, első mérkőzés, Szeged. PMFC-Keresztes Lovagok: Varga Fl. – Világos (Sajabó), Bocz, Hideg, Dudás – Fábián (Pápai), Titi, Derkács (Hartmann V.), Grécs – Eigner, Hartmann Sz. Edző: Rack Róbert.

a Pécsi góllövő: Hartmann Sz.

Rack Róbert: – Sajnos ezzel a vereséggel el is dőlt a párharc.