2024.04.07. 19:43

Drámai végjátékban kapott ki a Mohácsi TE

Fotó: Löffler Péter

Fontos mérkőzést játszott vasárnap a labdarúgó NB III. 23. fordulójában a Mohácsi TE 1888 együttese, de sajnos drámaira sikerült a zárás.  A piros-fehérek a rivális Bonyhád-Majost fogadták. A szünetre még gólnélkül vonultak a felek, azonban a második játékrészben jött három is. A 86. percben még 1–1 volt az állás, de a hármas sípszó felharsanása előtt még egyszer betaláltak a vendégek, és elvitték a három pontot.

Mohácsi TE 1888–Bonyhád-Majos 1–2 (0–0)
Labdarúgó NB III., Dél-nyugat, 23. forduló.
MTE: Somogyi – Kiss I. (Loch, 56.), Aszalós, Encz (Mrenka, 56.), Dér Z. – Vég, Müllerlei (Spannenberger, 75.) – Bohata, Izsák, Szabó D. – Horog (Károly B., 56.).
Gólszerzők: Mrenka (61.), ill. Lőrinc (58.), Pál A. (89.).