2023.08.24. 09:30
Bitang erős mezőny várja a hétvégi szezonkezdést a vármegye kettőben
Veretes mezőny gyűlt össze, így egy nagyon izgalmasnak ígérkező Baranya vármegyei II.-es bajnokság veszi majd kezdetét szombaton.
Fotó: Laufer László
Augusztus
1. forduló
26., szombat: PTE-PEAC III.–Szederkény, 15.00
27., vasárnap: Harkány–Himesháza, Lánycsók–Töttös, Somberek–Beremend, Szajk–Sellye, Boda-Diana–Kétújfalu, Véménd–Komló II., (mindegyik 17.30).
Szeptember
2. forduló
01., péntek: Töttös–PTE-PEAC III., 17.00.
02., szombat: Kétújfalu–Szajk, Himesháza–Véménd, (mindkettő 17.00).
03., vasárnap: Komló II.–Boda-Diana, Sellye–Somberek, Beremend–Lánycsók, Szederkény–Ócsárd, (mindegyik 17.00).
3. forduló
09., szombat: PTE-PEAC III.–Beremend, 11.00, Kétújfalu–Somberek, 16.00.
10., vasárnap: Harkány–Szederkény, Ócsárd–Töttös, Lánycsók–Sellye, Szajk–Komló II., Boda-Diana–Véménd, (mindegyik 17.00).
4. forduló
07., csütörtök: Véménd–Szajk, 17.30.
16., szombat: Kétújfalu–Lánycsók, 16.30.
17., vasárnap: Boda-Diana–Himesháza, Komló II.–Somberek, Sellye–PTE-PEAC III., Beremend–Ócsárd, Töttös–Harkány, (mindegyik 16.30).
5. forduló
23., szombat: PTE-PEAC III.–Kétújfalu, 14.00.
24., vasárnap: Somberek–Véménd, 13.30, Harkány–Beremend, Ócsárd–Sellye, Lánycsók–Komló II., Szajk–Boda-Diana, Himesháza–Szederkény (mindegyik 16.00).
6. forduló
30., szombat: Kétújfalu–Ócsárd, 15.00.
Október
01., vasárnap: Szajk–Himesháza, Boda-Diana–Somberek, Véménd–Lánycsók, Komló II.–PTE-PEAC III., Sellye–Harkány, Töttös–Szederkény (mindegyik 15.00).
7. forduló
07., szombat: PTE-PEAC III.–Véménd, 15.00.
08., vasárnap: Harkány–Kétújfalu, Ócsárd–Komló II., Lánycsók–Boda-Diana, Somberek–Szajk, Szederkény–Beremend, Himesháza–Töttös (mindegyik 15.00).
8. forduló
15., vasárnap: Kaitz Agro Somberek–Himesháza KSE, Szajki SE–Lánycsók–Boda-Diana–PTE-PEAC III., Véménd–Ócsárd, Komló II.–Harkány, Sellye–Szederkény, Beremend–Töttös (mindegyik 15.00).
9. forduló
21., szombat: PTE-PEAC III.–Szajk, 14.30.
22., vasárnap: Harkány–Véménd, Ócsárd–Boda-Diana, Lánycsók–Somberek, Töttös–Sellye, Szederkény–Kétújfalu, Himesháza–Beremend (mindegyik 14.30).
10. forduló
28., szombat: Kétújfalu–Töttös, 14.00.
29., vasárnap: Lánycsók–Himesháza, Somberek–PTE-PEAC III., Szajk–Ócsárd, Boda-Diana–Harkány, Komló II.–Szederkény, Sellye–Beremend (mindegyik 14.00).
November
11. forduló
04., szombat: PTE-PEAC III.–Lánycsók, 13.30.
05., vasárnap: Harkány–Szajk, Ócsárd–Somberek, Beremend–Kétújfalu, Töttös–Komló II., Szederkény–Véménd, Himesháza–Sellye (mindegyik 13.30).
12. forduló
11., szombat: PTE-PEAC III.–Himesháza, 13.30.
12., vasárnap: Lánycsók–Ócsárd, Somberek–Harkány, Boda-Diana–Szederkény, Véménd–Töttös, Komló II.–Beremend, Sellye–Kétújfalu (mindegyik 13.30).
13. forduló
19., vasárnap: Harkány–Lánycsók, Ócsárd–PEAC III., Sellye–Komló II., Beremend–Véménd, Töttös–Boda-Diana, Szajk–Szederkény, Himesháza–Kétújfalu (mind 13.00).
14. forduló
25., szombat: PTE-PEAC III.–Harkány, 13.00.
26., vasárnap: Ócsárd–Himesháza, szederkény–Somberek, Szajk–Töttös, Boda-Diana–Beremend, Véménd–Sellye, Komló II.–Kétújfalu (mindegyik 13.00).
December
15. forduló
02., szombat: Kétújfalu–Véménd, 13.00.
03., vasárnap: Harkány–Ócsárd, Sellye–Boda-Diana, Beremend–Szajk, Töttös–Somberek, Szederkény–Lánycsók, Himesháza–Komló II. (mindegyik 13.00).